Cübbeli'nin 'yakmayan kefen' sohbeti video

Cübbeli Ahmet Hoca, basında çıkan "yakmayan kefen" satışı yaptığı ve hatta bu ürünün internet sitesinden satışını sohbetinde anlatarak cemaati satın almaya teşvik ettiği iddiasına "ulan ne alakası var" diyerek itiraz etmişti. Fakat o sohbetin görüntüleri ortaya çıktı...

Cübbeli Ahmet o sohbetinde, kişiyi kabir azabından koruyacak kefenin özelliklerini anlatıyor, hatta satın alabilecekleri mağazanın adını bile veriyor.

 
YUKSELL' Alıntı:
o sohbetin görüntüleri ortaya çıktı...
Nerede "yakmayan" sözü? Memlekette ehli sünnet, dini kıyafet bulmak başlı başına mesele olduğundan bulunacağı bir adresi vermek hizmet olur. Uğur Dündar kuşş gribi muhabbetinde adı aklıma gelmeyen bir tavuk kesim yerinin reklamını yapıyordu ya? Onla alakası yok bu meselenin.Tavuk heryerde bulunur.

Ayrıca çarşamba diyo İstanbul daki Çarşamba mahallesi. Bu sözden kimse mağazayı anlamaz, muhataplarına söylendiği açık. Reklamdan çok cevap anlaşılmalı.
Ancak Cübbeli nin kendi kitaplarının reklamını yaptığı vb malum.

Önemli kısmı ise kefenin yakmadığı değil, kefenlemede yapılacak olan bazı eklerin faydasıdır. Kefene yazılması gereken ismi- şerif anlatılmış. Yani alelade ama kefen olmaya uygun bir kumaşa da yazılabilir. Siz yazamazsınız biz yazacaz dememiş ki?
 
Bu da alışmış GÖZ GÖRE GÖRE yalan söylemeye...Neden olmasın ki...Göz göre göre kuru sıkı sallayanların hepsi köşe oluyor nasılsa...!

Yok bir de işin ilginci sanırım bu tarz " yalanları " dini bütünler(kendini öyle zannedenler) daha çok yiyiyor...İnanmayana yediremez bu yalanı..!

Gerçek söylenince inanmayan, yalan söylenince inanan " sazanların " dolu olduğu bir toplum hüviyetine büründük...
 
Son düzenleme:
bursali68' Alıntı:
İnanmayana yediremez
İnanmayana kim n'aapsın Bursalı?
Ama nerede demiş ancak biz yazabiliriz kefeni bizden satın alın diye? Bir ihtimal kendi cemaati için reklam yapıyor. Ama ihtimal ispatlanmadan neden saldırıyorsunuz? Al kefenini yaz. Hatta demiş ki kabe örtüsünden yapın kefeni. Kendileri mi üretiyo kabe bezlerini?

Ceviz satan cevizini, onu satan osunu herkes herşeyin reklamını yapıyor. Yapmış olsa n'olur reklamını? Ama bu uğur dündar takıldı aklıma. Hani şu cumaya gitti diye tv de rezil etmeye çalıştığı öğrencileri değil. Bi tavuk reklamı yaptı kuş gribi zamanında... Ne tiniyet değil mi...
 
Üst Alt