• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

corona kirli insanlar yüzünden

Okunuyor :
corona kirli insanlar yüzünden

karafetva

Tecrübeli
Üye
yayılmakta. Her zaman olduğu gibisuçu diğerlerinin üstüne atmaya çalışan esas pisliğin kaynakları memleketimizde görülmesi belki ihtimal bile olmayan bir virüsten bahsedilmeine sebep oluyorlar.

Türk ve müslüman insanlar neden coronaya yakalanmadı? Yakalananların etnik bilgileri neden emperyalist ve taraftarları???

Sağduyulu insanlar namaz kılar, hem de beş vakit. muktedir olup her zaman cesur ve kendinde olmaya itibar eder. ama diğer tayfa devamlı boş beleş masabaşı rahat ve daha kötüsü pis, yıkama işleminin olmadığı, içki, fuhuş hayatıyla alakalı. Bu da bu tip arızaların esas sebebi. Bu sebep olanlar belki masumlara da yayılmasına sebep olmuştur ama esas sebep
avrupayı örnek almışlardır. Aslında bir zeka fikir vb olmasa da arupaya iman ettiler. alın işte sonuç. gizlenebilmek için suç atacak adam aramaktalar....
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Korona Virüsünün Planlı Olduğunu Yavuz Dizdar O Belgeleriyle Açıklıyor
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
2018 yılında yayınlanan bir Güney Kore dizisinin 10. bölümünde günümüzde yaşanan ve binlerce kişinin canına mal olan koronavirüs salgınının bilinen tüm belirtilerini anlattığı sahne,
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
Virüs(corona) Türk ve Müslümanlara da bulaştı...Umreden gelenler de bile var...
umreden gellenelr sadece karantnaya alındı. virüs denen bu hezeyan Türkiye'e yokken; solcular "hala neden gelmedi" diye olunu gözliyürdu... Var olabilmek için her türlü ihanete hazır olanlar zaten tohumunu ekmişlerdi.

Türk insanını; gerici şeriatçı antilaik vb diye yaftalayıp avrupa ile birleşerek saldıramn tayfa her daim bu memleketin zarar etmesini istiyor.

Mukadderat bunun 1000 katını bile yener. Asla mukadderatı cesareti kaybetmeyin!!! Ateşiniz çıkarsa sevinin çünkü savaşıyorsunuz demektir. İnsan vücudunun savaşı tam teşekkül olur!
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
zencefil kekik ve tarçın ile İran'da ilacı yapılmış. Hem kimyasal ilaç hem de bitkisel ilaç uzmanı bir doktor tarafından.
 
Üst Alt