çok korkuyorum

• Konbuyu başlatanaleynaxsu
  • Başlangıç tarihi

aleynaxsu

Ziyaretci
geçen haftalarda biriyle tanıştım, çok samimiyiz bu sıralar. aynı okuldayız benden iki yaş büyük, aynı okulda olduğumuzdan dolayı her teneffüs birlikte dolanıyoruz. geçen gün bana sinemaya gidelim mi diye teklif etti. açıkçası çok korkuyorum. güven sorunlarım var uzun zamandır. son sevgilim beni aldatmıştı ve hakkımda ileri geri konuşmuştu. bu çocuk çok iyi biri ama buluştuktan sonra beni öpüp de ya arkadaşlarına dalga geçerek anlatırsa? düşünmeden edemiyorum. ya her şey eskisi gibi kötü olursa? onunla gitmeyi, vakit geçirmeyi çok istiyorum. ama ne yapmalıyım bilmiyorum

geçen haftalarda biriyle tanıştım, çok samimiyiz bu sıralar. aynı okuldayız benden iki yaş büyük, aynı okulda olduğumuzdan dolayı her teneffüs birlikte dolanıyoruz. geçen gün bana sinemaya gidelim mi diye teklif etti. açıkçası çok korkuyorum. güven sorunlarım var uzun zamandır. son sevgilim beni aldatmıştı ve hakkımda ileri geri konuşmuştu. bu çocuk çok iyi biri ama buluştuktan sonra beni öpüp de ya arkadaşlarına dalga geçerek anlatırsa? düşünmeden edemiyorum. ya her şey eskisi gibi kötü olursa? onunla gitmeyi, vakit geçirmeyi çok istiyorum. ama ne yapmalıyım bilmiyorum
Sevgili aleynaxsu hangi okul döneminde olduğunu yazmamışın ben ilköğretim ve lise varsayarak yorum yapıcam.Tabiki bu yaşlarda hoşlandığın,beğendiğin kişiler olucaktır karşı cinste.Hatta çok büyük bir aşk yaşadığınıda zannediceksin ama yaşadığın,hissettiğin aşk değil canım.Büyüyorsun ve tüm duyguların,hormonların değişiyor.Zamanı gelince(şimdi değil) doğru insanla doğru zamanda bu yaşadıklarını yaşaman gerek.Bunlar için çok çok küçüksün.Ayrıca birinden etkilenip sevsen bile senden bu şekil faydalanmasına izin verme canım .Bu yaşta sevdiğin(sevdiğini zannettiğin) kişiyle sinema ve benzeri yerlere gidiceğin zamanda ailene nerede,kiminle beraber olduğunu söylemek şartıyla,izin alarak git ve kendine fiziken çok yaklaştırma ve bu şekil yaklaşmak isteyenede değer verip görüşme..Ayrıca böyle konuları ve herşeyini annen ile konuş hiç çekinmeden emin ol annen sana en doğruları anlatıp sana yol göstericektir..

Ziyaretci

Ziyaretci
Senin kaç yaşnda kaçıncı sınıfta oldugunu bilmiyorum ama şunu söylemek istiyorum eger karşındakine güveniyosan sana o hissi geçirebiliyosa git ama bu hissettigin aşk degil bilmeni isterim tabi aileninde haberi olarak yapman gerek bunu deneyimli biri olarak söylüyorum.