Çok eş yasal olsun

Fatih ve Eyüp belediyesinin muhafazakâr aile danışmanı Sibel Üresin'den şok açıklama!

Fatih, Ümraniye, Bahçelievler, Eyüp gibi birçok belediye ve kurumlar için aile içi iletişim seminerleri veren Sibel Üresin, hem yaşam koçluğu, hem de aile ve evlilik danışmanlığı yapıyor. Özellikle muhafazakâr kesim tarafından iyi tanınıyor. Başakşehir'de ofisi bulunan ve sivri çıkışlarıyla dikkat çeken Üresin, çokeşliliğin yasalaşması gerektiğini savunarak, "Zaten çokeşlilik var. Erkeklerin yüzde 85'i aldatıyor. Bu muhafazakâr kesimde 'imam nikâhlı eş', diğer kesimde 'metres' adını alıyor" diyor. 35 yaşındaki Üresin, çokeşliliğin neden yasalaşması gerektiğini anlattı:

"Zengin, kariyerli, parası olan ve cinsel gücü fazla olan erkek çokeşliliği seçebiliyor. Hiçbir kadın fakir bir adamın ikinci karısı olmaz. Erkek, daha cilveli, daha çok gülen, cinsel anlamda kendisini mutlu eden kadına koşuyor. Erkek olsam, çokeşli olurdum."

haberin devamı...
 
B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

İşte " kafa yapısı "....Fazla söze gerek yok...Ardından CARİYELİK sitemi de meşru olsun derlerse şaşırmayalım...Bu arada ahlak ahlak diyenler de bunun da bir ahlaki kurtulma manevrası olduğunu unutmamalı...Minareyi çalan kılıfı hazırlar...Bu kafa yapısının kılıfı da " İmam Nikahı " yap olsun bitsin...

Sağlıcakla kalınız....
 
Son düzenleme:
Son dönemde bu özel yaşamın ifşa edilmesi veya kaset olayları çıktıkça görülüyor ki erkeklerde tek eşlilik kavramı çok olur birşey değilmiş!
 
B

bursali68

Ziyaretci
Kim bilir belkide eşi kendini aldattığı için ee madem benim eşim beni aldatıyor o zaman yasallaşsın demiştir ...

Merhaba,

Sn.venhar bu da olabilir,ama bu onun kendini ilgilendirir...Ama yine de gerçek bir mantık ve düşünce...Teşekkürler...

Sağlıcakla kalınız...
 
gittikce geriye gidiyoruz artik herkes bir haram kursun cariyeler falan.
gittikce bazi sapik fikirler atiyorlar ortalara.

Sanalı bir dolaşın ve dinci forumlardaki din kisvesi altındaki sapıklıklara şahit olun . Onlar dindarsa ben dindar değilim, böyle dindarlığı reddediyorum. Adamlar resmen sapık, bayanlarda onların destekçisi, peçe çarşaf falan örtecekmiş bayanlar, araba kullanmaları yasakmış, eğitim almaları yasakmış. Eğitim alırlarsa erkeklere iş kalmıyormuş. Erkeklerin gözünün haramdan sakınması için bayanların evde oturması gerekiyormuş. Bunu savunan bayana bakıyorum, Avrupada bir sağlık ocağında hademeymiş. Yahu hademeler rejim değiştirecekmiş ;a birde hallerine bakmıyorda şeriat rejimi kurup millete yaşadıkları sapıklıkları dayatacaklarmış. Allah böylelerin şerrinden bu milleti korusun.
 
B

bursali68

Ziyaretci
Çok eşliliği savunan aile danışmanına şok!

Çok eşlilik yasallaşsın diyen aile danışmanı Sibel Üresin, TV8'de katıldığı programda söylediği gibi Eyüp Belediyesinde çalışmadığını TV'den öğrendi...

FATİH BELEDİYESİ'NDEN AÇIKLAMA

Haber Türk Gazetesi’nin 24 Mayıs 2011 tarihli nüshasının birinci sayfasında yer alan habere konu olan Sibel Üresin, Fatih Belediyesi’nde danışmanlık gibi bir görevde bulunmamıştır. Sibel Üresin, 2009 senesinde Fatih Belediyesi’ne NLP (kişisel gelişim) uzmanı olarak başvuruda bulunmuş ve sosyal sorumluluk projesi adı altında ücretsiz aile içi iletişim seminerleri vermiştir. Sibel Üresin, Fatih Belediyesi bünyesinde ne danışmanlık yapmıştır, ne de başka bir görevde bulunmuştur. Bahse konu haberde yer alan ifade asılsızdır. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi dileğiyle. Saygılarımızla.

Fatih Belediyesi Basın Danışmanlığı

Kaynak : m.milliyet.com.tr

Merhaba,

Resmi olmadan DANIŞMANLIK yaparsan,haddin olmayan açıklamalarda bulunursan,MEDYATİK OLMAYA çalışırsan dakikada SATIŞA gelirsin böyle işte...!!!

Sağlıcakla kalınız...
 
Üst Alt