Çocuklar için propolis?

Ya bi şey sormak istiyorum kralicearidiyorki.wordpress.com adresinde okudum ve propolisten bahsedildiğini gördüm. Propolis hakkında pek bir bilgi sahibi değilim ama yazıda propolisin çocuk sağlığında çok etkili olduğu falan yazılmış. Adresteki yazıları biraz daha inceledim de ofiste çalışan bir kadın propolis hakkında çok güzel bir günlük tutmuş, fakat yine de sadece propolis hakkında yazdığı için güvenemedim.
Siz propolis hakkında neler biliyorsunuz öyle anlatıldığı kadar falan sağlıklı mıdır? Çocuğum için güvenceyle kullanabilir miyim yani lütfen yardım edin.
 
Merhaba!
En güzel hayatımdaki olay hakkında anlatmak istiyorum size! 2 kilo 69 gram güzel Miremâi doğurdum! Biotexcom doktorlara çok şükür! Bu kocaman bir mutluluk çünkü birkaç yıl boyunca umutsuzca bekledim.
Polikistik over yüzünden doğal yoluyla doğramam maalesef...Biotex bana çok yardım etti. Önce çok şüphe içindeydim ama biz de çok istiyorduk. Bundan sonra Biotexcom kliniğine başvurduk. Hayatımda bu en önemli karardı. Orada Türkçe bilen insanlar vardı. ilk denemeden ger şey yolundaydı. İlk deneme başarı oldu! İnanmadım önce ama sonra en mutluydum! Ukrayna her zaman anılarımda kalacak çünkü orada kızım doğdu.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt