• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

class_core.php on line 3023

• Konbuyu başlatan deneme
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 2K

deneme

Amatör
Üye
tools.php ile language sıfırladım simdi de asagıdakı hatayı alıyorum;

Fatal error: The requested language does not exist, reset via tools.php. in [path]/includes/class_core.php on line 3023

upgrade yaptım basarılı bıttı fakat hala aynı ne yapmam lazım

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye

Fatal error: The requested language does not exist, reset via tools.php. in [path]/includes/class_core.php on line 3023

upgrade yaptım basarılı bıttı fakat hala aynı ne yapmam lazım
Dil paketinde sorun var
vBulletin paketi do_not_upload klasoru içindeki tools.php dosyasını sitene yukleyip dosyayı browser ile çağırıp çalıştırarak tum ayarları orjinal hale getirebilirsin.

deneme

Amatör
Üye
yaptım kardes onu da yaptım . zaten mesajda onu yap diyor. ben tekrar yukledım yedegı bu seferde konu acarken

Kod:
Database error in vBulletin 3.7.1:

Invalid SQL:
INSERT INTO thread
	(prefixid, postusername, postuserid, title, iconid, visible, forumid, dateline, open, attach, lastpost, lastposter, replycount, hiddencount, deletedcount)
VALUES
	('', 'spsp', 1, 'ilk konu tasıma', 0, 1, 539, 1212687679, 1, 0, 1212687679, 'spsp', 0, 0, 0);

MySQL Error   : Duplicate entry '0' for key 1
Error Number  : 1062
Request Date  : Thursday, June 5th 2008 @ 08:41:19 PM
Error Date    : Thursday, June 5th 2008 @ 08:41:19 PM
Script        : http://xxxx/forum/newthread.php?do=postthread&f=539
Referrer      : http://xxxx/forum/newthread.php?do=newthread&f=539
IP Address    : 85.104.58.189
Username      : spsp
Classname     : vB_Database
MySQL Version : 5.0.45-community

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Yedeği yuklerken tablolar hasar gormuş cpanelden/ phpmyadmine bağlanıp veritabanını seç ve tum tabloları onar,uyarla, optimize et bakalım düzelecekmi? Butip hatalari manuel (elle) düzeltmek zor

deneme

Amatör
Üye
en az 10 kere onardım kardes hem admincpden hem phpmyadminden. suanki sorun konu acarken beyaz sayfa cıkması. ama gerı gelınce konu acılmıs gorunuyor. ajaxla alakalı degıl onu denedim sizce ne olabilir sorun

Üst Alt