Citroen C1 Yakıt tüketimi ve performansı hakkında yorumlar

Citroen C1, 1.0 68 bg Otomatikleştirilmiş 5 ileri vites benzinli Yakıt tüketimi ,performansı ve Teknik özellikleri hakkında kullanıcı yorumları

Citroen C1 Motor Özellikleri
Tipi: Çok noktalı elektronik enjeksiyonlu
Silindir adedi: Sıralı 3 silindirli - Önde enine konumlandırılmış
Silindir hacmi: (cc) 998
Maksimum güç: (Hp.din/dev.dak) 68/6.000
Maksimum tork: (Nm/dev.dak) 93/3.600

Citroen C1 performans
Maksimum hız: 157 km/s
0-100 km/s Hızlanma: 14 sn

Citroen C1 yakıt tüketimi
Şehir içi (L/100 km): 5.4
Şehir dışı (L/100 km):4
Ortalama (L/100 km): 4.5

NOT: Siz de Citroen C1, 1.0, 68 bg sahibiyseniz, test sürüşü yaptıysanız veya herhangi bir şekilde kullandıysanız, yorumlarınızla yol gösterin

Ziyaretci

Ziyaretci
Aracım 2012 model Citroen C1 Sx Sensodrive 1.0 Otomatik
Bu bayram yapmis olduğum kullanim yaklasik 300 km'si şehir dışı olmak uzere toplam 421 km ve bu akşam yakıt alarak hesaplamayi yaptigimda 103.39 TL tutarinda yakıt harcadigimi gordum. Şehir dışı olarak bahsettigim yol ise malumunuz bayram dolayisi ile sehir ici trafigine yakin yogunlukta oldugundan bana gayet makul geldi.

Aracım 2012 model Citroen C1 Sx Sensodrive 1.0 Otomatik
Bu bayram yapmis olduğum kullanim yaklasik 300 km'si şehir dışı olmak uzere toplam 421 km ve bu akşam yakıt alarak hesaplamayi yaptigimda 103.39 TL tutarinda yakıt harcadigimi gordum. Şehir dışı olarak bahsettigim yol ise malumunuz bayram dolayisi ile sehir ici trafigine yakin yogunlukta oldugundan bana gayet makul geldi.

100 km de ortalama 4.9 litre (km de 0.247krş) yakıt tüketmişsiniz bayram trafiğinide göze alırsak fabrika değerlerini yakalıyor demekki Citroen C1

Üst Alt