Çirkin hesap !

Siz söyleyin Diyanetin Bütçesi ne kadardır

Ya boşverin en iyisi :)bugün diyanete giden parayı eleştrirsin haklı olursun. Yarın açı doyurmazsın onun yerine kurban keseceğim dersin haksız olursun.Niye yardım yapmazsın diye. Yardım yaparsın, çok mu paramız var Fakire verilen makarnalar göze batar. Caminin minareleride. Minare yapacağına tükenmez kalem yap. Yazar arıyoruz............

Önemli olan alkış tutmak. Önemli olan yazmak.....................:Cachondon::Cachondon::Cachondon:

Çok konuşmak kimseyi haklı göstermez. İstersen sabaha kadar konuş:eek:k:

Maşallah avukatlığı bıraktınız Baro kurdunuz:)))

Ne o başkanlığa adaylığınımı koydun?::)))

Bir yerlere sürtünmeden rahat edemiyorsun dikkat ette kıvılcım çıkaracak şeylerden uzak dur mazallah sonrasını biliyorsun!!!

Maşallah avukatlığı bıraktınız Baro kurdunuz:)))

Ne o başkanlığa adaylığınımı koydun?::)))

Bir yerlere sürtünmeden rahat edemiyorsun dikkat ette kıvılcım çıkaracak şeylerden uzak dur mazallah sonrasını biliyorsun!!!

Senin tayfa nasıl biliyor musun? Birşeyin savunuculuğunu yapıyorsunuz. Ortaya birşey atıp örneklemeler yapıyor ve arkasındasınız. Beğeniler vesaire. Daha sonra aynı örnekleri çürütecek örneklemeler yapıyorsunuz. Çünkü objektif cevaplar bile zor geliyor :) En bariz örnek yukarıda :) Vermiş ağzınızın payını ;)

Senin tayfa nasıl biliyor musun? Birşeyin savunuculuğunu yapıyorsunuz. Ortaya birşey atıp örneklemeler yapıyor ve arkasındasınız. Beğeniler vesaire. Daha sonra aynı örnekleri çürütecek örneklemeler yapıyorsunuz. Çünkü objektif cevaplar bile zor geliyor :) En bariz örnek yukarıda :) Vermiş ağzınızın payını ;)

Sen muhtemelen şu anda yeni uyandın ve afyonun patlamadı galiba:::))

Bahsi geçen konuda subjektif yaklaşımlar var böylesine tezat oluşturan bir konuya objektif bakmanın sizler için imkan dahilinde olmadığını iyi bilirim nasıl olduysa yine konuya arka bahçeden dolaşıp girdiniz..Sizin kitlenin en bariz özelliği sindirememek sizden birisi yanlışta yapsa elmaya armutta dese hemen kitlesel bir hareketin oluşumunu başlatıp cümbür cemaat elmayı armut olarak yemenin peşindesiniz hemde sapıyla birlikte:)

Senin ve tümör benzeri kitlenin kötü huylu olduğu için olmadık yerde bitiverdiğini kesip atsanda yeniden dallanıp budaklandığı için tedavisi yok..Senin merhemin biz değiliz:)

Bizim kitle sizin kitleyi genelde dövüyor ama hemen başlıyorsunuz ağlamaya. Neymiş milletin yüzde bilmem kaçı aptalmış neymiş. Tayyip paşa gelmeden önceki eğitime yüzde aziz nesinin sözünün hemde iki katı kadar eğitim gerçekleşti verdi giriyor musun nesine. Hadi gazı verdiniz bu gazı verene kadar neredeydiniz. İstanbula verecek suyunuz yoktu. Hadi verdiniz gaz verene kadar niye icraatiniz yok.Tayyip başkanımız geldi istanbula su verdi yetmedi tr de su vermesiği kimse kalmadı. Herkese verdi. :) Laf işte. Verdiğiniz gazlar ancak tüp gazı ondada günümüzde daha karlıyız. Tayyip başkan daha çok gaz veriyor.

Şimdi kim subjktif bakıyor?Kim sindiremiyor? Kim tümorlu.

Yüzde kaç büyüme oranına sahibiz TR olarak? rakamlar aldatmamasına rağmen seni ve kitleni aldatabiliyor. Maalesef işte. Kelimeler yetmiyor. Daha merhemi yok maalesef.

Alma armut sapla yenebilir zevk meselesi. İllaki sürü psikolojisine uymak zorunda değilsin ;)

Bizim kitle sizin kitleyi genelde dövüyor ama hemen başlıyorsunuz ağlamaya. Neymiş milletin yüzde bilmem kaçı aptalmış neymiş. Tayyip paşa gelmeden önceki eğitime yüzde aziz nesinin sözünün hemde iki katı kadar eğitim gerçekleşti verdi giriyor musun nesine. Hadi gazı verdiniz bu gazı verene kadar neredeydiniz. İstanbula verecek suyunuz yoktu. Hadi verdiniz gaz verene kadar niye icraatiniz yok.Tayyip başkanımız geldi istanbula su verdi yetmedi tr de su vermesiği kimse kalmadı. Herkese verdi. :) Laf işte. Verdiğiniz gazlar ancak tüp gazı ondada günümüzde daha karlıyız. Tayyip başkan daha çok gaz veriyor.

Şimdi kim subjktif bakıyor?Kim sindiremiyor? Kim tümorlu.

Yüzde kaç büyüme oranına sahibiz TR olarak? rakamlar aldatmamasına rağmen seni ve kitleni aldatabiliyor. Maalesef işte. Kelimeler yetmiyor. Daha merhemi yok maalesef.

Alma armut sapla yenebilir zevk meselesi. İllaki sürü psikolojisine uymak zorunda değilsin ;)

Haklısın başkan size öyle gaz vermişki başka yerden kaçıyor:)))

Ver ara gazını:)))

Gardı düşmüş Grogi durumda olan biriyle yapılacak müsabaka muhtemelen nakavtla sonuçlanacaktır gerçi şu anda zaten nakavt görünmekte:)
Yanildin o havluyu basindan ringe FIrlattI ama cakma antrönörleri , yerdeki pestili cikmis boksörüne ,antrönörlük icabi , Haydi az kaldi canina okuyorsun..! diye teselli ediyor.

Hayirdir bay X , Bursali seni benimle yazistigi her yazisinda badigart olarakmi kiraladi ..! yoksa sen kendiliginden parasiz tellalliginami üstlendin Bursalinin..?

Bu kacinci , benimle derdin varsa kacak güresme direk söyle, mertlik budur...

Yanildin o havluyu basindan ringe FIrlattI ama cakma antrönörleri , yerdeki pestili cikmis boksörüne ,antrönörlük icabi , Haydi az kaldi canina okuyorsun..! diye teselli ediyor.

Hayirdir bay X , Bursali seni benimle yazistigi her yazisinda badigart olarakmi kiraladi ..! yoksa sen kendiliginden parasiz tellalliginami üstlendin Bursalinin..?

Bu kacinci , benimle derdin varsa kacak güresme direk söyle, mertlik budur...

Sağlı sollu kroşelerle bilincini yitirdin grogi duruma düştün o yüzden karşında bir değil birden fazla rakip görüyorsun son yumruk beynini ringin ortasına dökecekken hakem maçı bitiriyor..Teknik nakavt..Eğerki unvan için kemeri istiyorsan benim karşıma çıkacaksın öyle kurusıkı atmakla olmuyor bu işler..

Bursali68 badigarda ihtiyaç duymaz seni üflese yere yıkar öncelikli olarak bunu belirteyim ayrıca hangi konularda karşına çıkmışım anlatta bilelim anlaşılıyorki şu konuda hoşuna gitmeyen bir şey olmuşki direk beni rakip gördüğüne göre meydan burası ben müsaitim..

Bir başkasının yazdıklarını beğenmek badigardlık,tellallık oluyorsa veya canını acıtan her neyse samimi bir dille anlat çözümünü bulalım..

Ben kaçak güreşmem doğrudan kündeye girerim..

Sağlı sollu kroşelerle bilincini yitirdin grogi duruma düştün o yüzden karşında bir değil birden fazla rakip görüyorsun son yumruk beynini ringin ortasına dökecekken hakem maçı bitiriyor..Teknik nakavt..Eğerki unvan için kemeri istiyorsan benim karşıma çıkacaksın öyle kurusıkı atmakla olmuyor bu işler..

Bursali68 badigarda ihtiyaç duymaz seni üflese yere yıkar öncelikli olarak bunu belirteyim ayrıca hangi konularda karşına çıkmışım anlatta bilelim anlaşılıyorki şu konuda hoşuna gitmeyen bir şey olmuşki direk beni rakip gördüğüne göre meydan burası ben müsaitim..

Bir başkasının yazdıklarını beğenmek badigardlık,tellallık oluyorsa veya canını acıtan her neyse samimi bir dille anlat çözümünü bulalım..

Ben kaçak güreşmem doğrudan kündeye girerim..

Benim kimsenin ne beynini patlatmak ,catlatmak ne gözünü morartmak gibi bir derdim yok, ama dikkat ediyorum nerede Bursali ile yazisan biri var hemen damlayip süslü sözlerle Bursali Baaaak ben senden yanayim..! dercesine emireri durumundasin...

Cete mi kurdunuz forumda bilelim, bilelim ki ayagimizi denk alalim..

Bir defa sende mertligin KIRINTISI olsa , benim burada Bursaliya hitaben yazdigim yaziyi analiz eder, delikanlica tavrini ortaya koyardin. Bursali orada kendi hatasini anlamisken bu hatadan nasil dönerde hakli cikarimin pesine düsmüsken sen konuyu bile anlamadan parali askeri gibi her yazdigina hee cekmezdin...

Bursali o gazeteciyi diledigi kadar över söver döver, dikkat ettin mi ,bu noktada ona birsey diyen oldumu...??

Diyor ki ; Siirmi yazmista sairleri elestiriyor diyerek basliyor sairlere besleme diyeni elestirmeye...

Neyse bos ver sen bunuda anlamayacaksin niye devam edeyim yazmaya....

Sen Bursali nin yazmasini bekle... emirerligini ifa icin.. hazirla süslü destek kelimelerini yeter...galiba senin forumda tek konumun bu..

ikinizde olayi kisisellestirip , yorumcu tahlili yapmaktan vaz gecip konu ile bagli kaldiginizda yazacak birseyiniz oldugunda ama adam gibi yazacaginizda yazisalim...burasi boks ringi degil ,bir Forum...

Ama anladim ki senin icin ona-buna yaranarak etrafina adam toplayip güc gösterisi yapacagin efelenip dayilanacagin bir yer gibi görmüssün...

Ben senle yazismam... önce kendin adam olmasini bil, Bursalinin yazilarina destek cikar gibi görünüp ortaligi atese verme gayretindeki fitneligide BIRAK.. sana birsey kazandirmaz bu...

Haydi eyvallah..!

Üst Alt