• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

çinli bilgenin erkeklere 5 öğüdü

Okunuyor :
çinli bilgenin erkeklere 5 öğüdü

gökhan26

Amatör
Üye
1-Ev işlerinde ve zor işlerde sana yardım edecek olan, aynı zamanda da iyi bir işi olan kadın bulman önemlidir.
2-Esprili, nüktedan ve seni güldürmesini bilen bir kadın bulman önemlidir.
3-Kendisine güvenebileceğin ve sana hiç yalan söylemeyecek bir kadın bulman önemlidir.
4-Yatakta iyi olan ve seninle aşk yapmayı seven bir kadın bulman önemlidir.
5-Bu dört kadının birbirlerini tanımamaları çok önemlidir

E

Eftelya

Ziyaretci
:prv:
1-Ev işlerinde ve zor işlerde sana yardım edecek olan, aynı zamanda da iyi bir işi olan kadın bulman önemlidir.
3-Kendisine güvenebileceğin ve sana hiç yalan söylemeyecek bir kadın bulman önemlidir.
Genel kültür değil de mizah bölümüne açsan konuyu isabetli olurdu..
Çinli bilge bence şaka yapmıştır erkeklere:freakedout:

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Genel kültür değil de mizah bölümüne açsan konuyu isabetli olurdu..
Çinli bilge bence şaka yapmıştır erkeklere:freakedout:
Aynen sana katılıyorum...:prv:

Ve ekliyorum...

Madde 6_Bütün bu yaptıklarından sonra başına gelicek her türlü kadın darbelerinden, dırdırından,polemiklerinden ve başına atılan terliklerden , çarpan sokak kapılarından,havada uçuşan tabaklardan ,her daim önüne sunulan bu tür tavırlarından , avukatının sana getirdiği boşanma kağıdından rahatsız olmamanı diliyor ve sakinliğini korumanı tavsiye ederek hayatta başarılar diliyorum.Bol bol Ahhhh keşkeee..!!! 'li günlere.....:Winlk_Tongue:

€lif

Amatör
Üye
Çinli Bilge biraz Çapkınmış anlaşılan..:) Bu Öğütleri Dinleyecek Arkadaşların 6. Maddeyi Göz önünde bulundurmalarını tavsiye ederim..:))

Buzkesen

Acemi
Üye
Çinli bilge böyle bir kadını rüyasında görmüş, uyanınca kesin 6 ncı maddeyi göz önünde bulundurmuştur.

mopsy

Emektar
Üye
:prv:
Merhaba!

Ilk dort bolumde neden CINLI olamadigimi;
Besinci bolumde ise neden BILGE olamadigimi
.......simdi anladim.

Üst Alt