• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Okunuyor :
Çin Alışveriş Siteleri

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
çin alışveriş siteleri giyim , kapıda ödemeli çin alışveriş siteleri , çin pazarı online alışveriş , çin alışveriş sitesi alex , yurtdışı alışveriş siteleri 2019 , avrupa alışveriş siteleri , çin alışveriş sitesi ali , çin alışveriş siteleri 2019

Çin'den Mal Almak,Çin Alışveriş Siteleri,yurtdışından alışveriş yapmak, çinden alışveriş yapmak, çin alışveriş, alışveriş,En Ucuz Çin Alışveriş Siteleri ,Ücretsiz Kargolu Çin Alışveriş Sitesi

dealextreme.jpg

1- http://www.dealextreme.com : Aradığınız hemen her türlü şeyi bulabilirsiniz. Fiyatlar genellikle müşterilerce çok uygun bulunuyor. Kargo ücreti yok. Gönderilerin ülkemize ulaşması yaklaşık 2 haftayı buluyor. Site en popüler Çin alışveriş sitesi.

tradetang.jpg

2- http://www.tradetang.com : Her çeşit ürünün satıldığı bu sitede bazı ürünler perakende bazıları ise ancak toptan satılabiliyor. Fiyatlar makul. Gönderiler hızlı.

focalprice.jpg

3- China Dropshipping - Free Shipping China Gadgets from Online Electronics Store : Elektronik ağırlıklı ürünlerin bulunduğu bir site. EMS kargo seçeneği seçilirse Türkiye'ye de siparişinizi gönderiyor. Kullanıcı yorumları, ürün incelemeleri alışverişlerinizi kolaylaştırıyor.

bestofferbuy.jpg

4- Electronic Gadgets, Home Gifts & Unusual Novelty Gifts - BestOfferBuy : Site karmaşık değil. Çok sayıda ürün var. Kargo ücreti alınmıyor. Ülkemize teslimat süresi ortalama 12 iş gününü bulabiliyor.

chinavasion.jpg

5-China Wholesale - Wholesale Electronics - Dropship From China : Elektronik ürünlerin genellikle toptan satıldığı bir site. Fiyatlar haliyle uygun.

alibaba.jpg

6-Manufacturers, Suppliers, Exporters & Importers from the world's largest online B2B marketplace-Alibaba.com: Toptan her çeşit ürünü bulabileceğiniz bir site. Ancak perakende ürünlerin de satıldığı Aliexpress.com - Online Shopping for Electronics, Fashion, Home & Garden, Toys & Sports, Automobiles from China. adlı yan sitesi de var.
shiftdelete.net

Bay X

Kıdemli
Üye
İlerleyen günlerde alışverişi seven üyelerimiz ve herkes için faydalanabilecekleri detaylı bir alışveriş rehberi hazırlığı içindeyim..Amazon ve Ebay gibi Amerika menşeili ayrıca Ali Baba,Aliexpress,Dealextreme,Focalprice ve aklınıza gelen bütün uzakdoğu alışveriş siteleri hakkında tecrübelerimi,alışveriş deneyimlerimi ve güvenli alışverişin ipuçlarını bulacaksınız..Ayrıca gümrük mevzuatı ile ilgili bir rehberide ekleyeceğim..

L

Leyla Duman

Ziyaretci
Bence çin' e falan gerek yok uğraşmana ve strese girmene değmiyor, ben yıllardır acilsepetim.com dan alışveriş yapıyorum ve ürünleri gayet ucuz ve her gün ürünler üzerinde kampanya yapılıyor, gerek kampanyalı ürünleri alarak ve ya indirimdeki ürünü alarak hiç diğer sitelerle uğraşmadan ve strese girmeden belirtilen sürede elime ulaşıyor. Ben memnunum ve sizlerle de paylaşmak istedim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt