• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Cilt Temizliği artık çok kolay

Okunuyor :
Cilt Temizliği artık çok kolay

sibel

Tecrübeli
Üye
Cilt bakım markası Olay’in günlük yüz temizleme mendilleri Daily Facials, cilt ve makyaj temizlemede bir devrim yapıyor, tek adımda hem cildi temizliyor hem de sıkılaştırıp nemlendiriyor.

P&G Beauty’nin lider markalarından biri olan Olay’in Daily Facials cilt temizleme mendilleri, günlük rutin temizleme ve bakım işlemlerini tek adımda tamamlıyor. Rutin cilt bakım isleminin ilk aşaması olan cilt temizliğini suyla aktifleserek yapan Olay’in Daily Facials, çift dokulu yapısı sayesinde, cilde peeling yaparak tüm kirlerden ve ölü hücrelerden arındırıyor. İçeriğindeki tonik cildi sıkılaştırıyor ve özel Olay nemlendiricisi ile cildi nemlendiriyor, kurumasını önlüyor.

Islatıldığında ince ve yoğun bir köpük oluşturan Olay Daily Facials yüz temizleme mendilleri ile temizlenen cilt, durulandıktan sonra daha yumuşak ve pürüzsüz bir hale geliyor. Yumuşak dokularıyla göz çevresinde de güvenle kullanılabilen Olay Daily Facials, kalıcı makyajı hatta suya dayanıklı rimelleri bile kolayca çıkarmayı sağlıyor.

Önce mendil su ile ıslatılarak köpürtülüyor. Ardından bu mendille, cilt temizleniyor (göz çevresinde bile rahatlıkla kullanılabiliyor). Temizlenen cilt su ile durulanıyor (en iyi sonuç için durularken mendil de kullanılabiliyor) ve mendili çöpe atılıyor. Olay Daily Facials yüz temizleme mendillerinin normal ve kuru ciltler için nemlendirici, karma ve yağlı ciltler için arındırıcı özelliği olan iki ayrı çeşidi bulunuyor.
 
Üst Alt