Cilt Kırışıklıkları İçin Bitkisel Çözümler

Cilt Kırışıklıkları İçin Bitkisel Çözümler özellikle son yıllarda çok fazla kullanılır olmuştur bunun nedeni artık herkesin doğal ürünlerin önemini anlamasından kaynaklanmaktadır.

Kim ne derse desin ne kadar reklam yaparsa yapsın tüm ünlü markalar en iyi olduklarını kendileri olduklarını söyleseler de en etkili krem Kayısı Özlü Cilt Bakım Kremi dir pek çok markanın vardır. O sizin dünyanın parasını verdiğiniz kremlerden çok daha etkilidir

Kendi kürünüzü kendiniz yapmak isterseniz aşağıdaki yazıyı da okuyun

Cilt Kırışıklıklarını Yok Eden Ev Yapımı Pratik Maske​

Özellikle cildi kuru olanların başları kırışıklıklarla beladadır. Yaş ilerledikçe belirginleşmeye başlayan kırışıklıklara çeşitli bitkilerden yardım alınarak çözüm bulunabilir. Muz bilinen en iyi kırışık yok edici bitkiler arasındadır.
Yarım muzu krem haline gelene kadar ezin ve yüzünüze yayıp 15-20 dakika bekletin. Ilık su ile yüzünüzü duraladıktan sonra bir kere de soğuk suyla yıkayın yüzünüzü.
Bu maskeyi haftada 1 kez, 2 ay boyunca uygularsanız cildinizi hem yavaş yavaş belirmekte olan kırışıklıklardan korursunuz hem de var olan kırışıklarınızın daha az belirgin olmasını sağlarsınız.
 
  • Etiketler
    bitkisel çözümler cilt kırışıklıkları
  • Üst Alt