• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Çevik kuvvet

• Konbuyu başlatan Guney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 41
  • Görüntüleme 12K

Okunuyor :
Çevik kuvvet

Guney

Kıdemli
Üye
Bir ırkçı çevik kuvvet klibi daha

Youtube’da söz ve bestesi Ozan Ünsal'a ait olan "Çevik Kuvvet" isimli klip, ırkçılık ve ölüm kusuyor. Ozan Ünsal kendisine "Nükredit" diyor.

Altındaki açıklamada “Şırnak’taki çevik kuvvet polisi olan abilerimize ithafen” yazan klip, çevik kuvvetin eylemlerdeki saldırı görüntülerini içeriyor. Sözler ise bu görüntülere methiyeler düzüyor. Klipte “Şırnak’ı dümdüz etmek”, “Acımadan vur arkadaş”, “Her taş için yüz mermi yak, yetmez bir de RPG çak” sözleri geçiyor.

Kendisine “Nükredit” diyen Ozan Ünsal’ın marifetleri sadece çevik kuvvet için yaptığı beste ile sınırlı değil. Tüm dünyayı kan gölüne çevirmekten bahsedip ABD’nin savaş politikalarına imrenen sözlerinin olduğu “Kan kokusu” adlı parçası ve bunun gibi daha birçok şarkı internette Youtube, Facebook gibi sitelerde dolaşıyor.

Ozan Ünsal'ın çevik kuvvet polisi için yazdığı sözler:

”Gardaş şimdi Şırnak’tayız, turan elde bir noktayız. Elde copla çevik kuvvet, robokopla panzer kuvvet. Eylem yaparken hainler, panzer taşlar iken binler. Binlerce şehit kanıyla, kavgam mücahit ruhuyla. Bu eylemde köpekleşen, köşe başında bekleşen, küfre biziz dur diyecek, Türk başını kim eğecek? Sen sağdan git ben de soldan, çık dışarı karakoldan. Vur copunla bel kırılsın, vur kalabalık yarılsın. Çevik kuvvet sokaklarda, yatamaz hiç yataklarda. Umursamaz gençlik solsun, uyku sana haram olsun. O Şırnak bir Türk ilidir, her il bize sevgilidir. Namus kavgasıdır gardaş, acımadan vur arkadaş! Sarsa küfür dört yanından, bir nehir aksa da kandan. Yetişir şimdi panzerin, gördüm yaraların derin. Uçuşurken biber gazı, sana da değer bazı. Öksürsen de kahramanım, sana emanet vatanım. Ah bir devlet ferman verse, sık mermini küfre derse. İşte Şırnak kan gölüdür, hainler kahpe dölüdür. Mermin namlundadır işte, yılların hesabı döşte. Her taş için yüz mermi yak! Yetmez! Bir de rpg çak! Bırak Şırnak dümdüz olsun, zafer dilde son söz olsun. Nükredit der çevik kuvvet, Şırnak ilde sensin devlet. Namus kavgasıdır gardaş, acımadan vur arkadaş!

sendika.org

Ne düşünüyorsunuz?

spartaküs

Tecrübeli
Üye
Şunu; Bir gün savaşların ve politikanın halk için değil, çıkar için yapıldığı gerçeğinin farkına varacaklarını.

Bu mesajı okuyunca, bahsi geçen iki klibide seyrettim. Kan kokusu adlı olan, resmen kanımı dondurdu. Burnumuzda tütüyür, Çinlinin Rusun kanı diye böğüren zavallı bir milliyetçi işte. Şu sözü edenin aklından kıt olduğu kesin.

Amerika için savaşanları dahi, üstün gördüğü ulusuna yakıştıran milliyetçilerden ne beklenir ki?. İşte orijinal milliyetçi diye bunlara derim.

atalarinizinden

Acemi
Üye
Şimdi diyorsunuz ki amerikanın yaptıklarını, bestelerine döken bir ırkçı.

Sizin hangi ideolojiyi desteklediğiniz bilmiyorum ama hepsinden örnekler vericem.

Farzedelim ki koministsiniz. Çünkü bunlar bütün yaptıkları şeylerin çok doğru olduğunu düşünür. Onlara karşı olan insanlara (her ne olursa olsun) faşist, ırkçı gibi sıfatlar takmayı çok severler. Şimdi burda bir faşistlik var doğru ama bunu senin söylemen için önce aynaya bakmak lazım. insan gibi yaratılmış mahluk, senin öldürdüğün katlettiğin insan sayısını biliyormusun ki bunları söyliyebiliyorsun. Rusya da, çin de, Türkiye de sana karşı olan insanlara yaptığın işkenceleri unuttuk mu zannediyorsunuz. Ama, bunlara kalırsa herkes faşist, ırkçı anasını satim.

Şimdi farzedelim ki Ak partilisiniz. Sayın başbakan, bilboardlara kurban olayım ayına yıldızına diye yazdırıyor. Tabi bu batı da yazıyor. Doğu bölgelerimizde yazarsa oy kaybeder. Adam akıllı abi bunu kabul etmemiz lazım. İnsanları sömürerek oyunu alıyor bir türlü. Bir başka örnekte ise 1990 yıllarında başbakanın açıklamalarına bakarsak Avrupayı yerden vuruyor. Neymiş efendim, onlar hristiyanmış bizim Avrupa Birliğinde ne işimiz varmış. Şimdi siz buna ırkçılık değil dersiniz. Başka bir örnek ise, başbakan Amerika'nın orta doğu projesi için Eşbaşkanlık yapıyoruz diyor. Barış sağlıcaklarmış. Bak sen hele. Diyarbakar üs olabilir diyor, bir merkez olabilirmiş. Bizim memleketimizin bir ili Amerika'nın üssü olucakmış. Herife bak dur bakalım daha neler görücez. Asıl meseleye gelelim. Diyorsunuz ki, bu adam Amerikanın yaptıklarına özeniyor. Ulan siz kimsiniz bunu diye biliyosunuz. Bizim atalarımız ne zaman insanları katletmiştir. Türklerin tarhinde böyle olaylar konu dahi olmamıştır. Amerika bugün 2 milyona yakın müslüman kardeşimizi katletti. Rusya Atalarımıza yapmadığını bırakmadı. Çinli köpekler, hala ata toprakları olan doğu türkistanda ecdadımızı idam etmekte hemde nufus planlaması savsatası ile.

Şimdi diyorsunuz ki bu şarkıları dinlerken kanım dondu. Ulan o kanı size kim verdi ********ler. ALLAH yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için biz TÜRK'leri gönderdi! Siz, acaba savaş çıkarsa bizde yatağımızda rahat yatamayız hesabı yapmayı bırakın. ''Allah, vatan, din yolunda malını, canını gözünü kırpmadan verenler şehittir''. ''Onlara ölü demeyin. Onlar bilhasik gökyüzündedir. Fakat siz onları göremezsiniz''. Cenab-ı Allah bize, uğrunda ölenlerden nasip eylesin...

Alın bu sözler sizin için yazılmış...

umursamaz gençlik solsun
uyku sana haram olsun
o şırnak bir türk ilidir
her il bize sevgilidir
namus kavgasıdır gardaş
acımadan vur arkadaş

Guney

Kıdemli
Üye
Sayın "atalarınizinden" ;
sanırsam Ozan Ünsal sınız?

Ortada bir klip var ve herkes serbestçe eleştrebilir sözcüklerinizi özenle seçiniz lütfen...

atalarinizinden

Acemi
Üye
hayır Ozan Ünsal değilim. Eleştirinin de bir yeri olur kardeşim. Burda bunların yaptığı saçmalık resmen. Buraya ''Saçmalıyalım'' bölümü açın derim.:)

Guney

Kıdemli
Üye
hayır Ozan Ünsal değilim. Eleştirinin de bir yeri olur kardeşim. Burda bunların yaptığı saçmalık resmen. Buraya ''Saçmalıyalım'' bölümü açın derim.:)
Peki sizn yazdıklarınıza da biri gelip "saçmalık " derse ne olacak?
Burası bağımsız özgür bir platform herkes görüşünü "KURALLAR" dahilinde ve kiisel eleştriden uzak yazabilir...
Kurallarımız kesin ve kati dir...

atalarinizinden

Acemi
Üye
Peki sizn yazdıklarınıza da biri gelip "saçmalık " derse ne olacak?
Burası bağımsız özgür bir platform herkes görüşünü "KURALLAR" dahilinde ve kiisel eleştriden uzak yazabilir...
Kurallarımız kesin ve kati dir...
Diyebilir. Ama bunu sizin gibi boş beleş laflara dayanarak diyemez. Neymiş efendim, Amerika'ya özeniyormuş. :)

Guney

Kıdemli
Üye
Diyebilir. Ama bunu sizin gibi boş beleş laflara dayanarak diyemez. Neymiş efendim, Amerika'ya özeniyormuş. :)
Sözlerinizi şahsıma yapılmış olarak algılamıyorum..."boş beleş" kısmını özellikle...

Bir haber yapılmış ve tıpkı sizin gibi yazarlar gelmiş görüşlerini yazmış...
siz "kominist ler defolun" dersiniz diğeri ise "faşizan ırkçılığa hayır" der...
Ama hiç kimse uslup konusunda "had" aşımı yapamaz bu forumda...

Dikkat ettiyseniz ben kendi görüşlerimi değil yönetimsel duruşumuzdan kaynaklı eşit yaklaşımdan yana olan tavrımla yazıyorum size...
SÜPERMEYDAN forumda sizi galeyana getirecek yada sakinleştrecek çok fazla konu var..Kurallar dahilinde göstereceğiniz yazarlığınız bizi mutlu edecektir...
sağlıklı forumlar

Masterlord

Kıdemli
Üye
Bir ırkçı çevik kuvvet klibi daha

Youtube’da söz ve bestesi Ozan Ünsal'a ait olan "Çevik Kuvvet" isimli klip, ırkçılık ve ölüm kusuyor. Ozan Ünsal kendisine "Nükredit" diyor.

Altındaki açıklamada “Şırnak’taki çevik kuvvet polisi olan abilerimize ithafen” yazan klip, çevik kuvvetin eylemlerdeki saldırı görüntülerini içeriyor. Sözler ise bu görüntülere methiyeler düzüyor. Klipte “Şırnak’ı dümdüz etmek”, “Acımadan vur arkadaş”, “Her taş için yüz mermi yak, yetmez bir de RPG çak” sözleri geçiyor.

Kendisine “Nükredit” diyen Ozan Ünsal’ın marifetleri sadece çevik kuvvet için yaptığı beste ile sınırlı değil. Tüm dünyayı kan gölüne çevirmekten bahsedip ABD’nin savaş politikalarına imrenen sözlerinin olduğu “Kan kokusu” adlı parçası ve bunun gibi daha birçok şarkı internette Youtube, Facebook gibi sitelerde dolaşıyor.

Ozan Ünsal'ın çevik kuvvet polisi için yazdığı sözler:

”Gardaş şimdi Şırnak’tayız, turan elde bir noktayız. Elde copla çevik kuvvet, robokopla panzer kuvvet. Eylem yaparken hainler, panzer taşlar iken binler. Binlerce şehit kanıyla, kavgam mücahit ruhuyla. Bu eylemde köpekleşen, köşe başında bekleşen, küfre biziz dur diyecek, Türk başını kim eğecek? Sen sağdan git ben de soldan, çık dışarı karakoldan. Vur copunla bel kırılsın, vur kalabalık yarılsın. Çevik kuvvet sokaklarda, yatamaz hiç yataklarda. Umursamaz gençlik solsun, uyku sana haram olsun. O Şırnak bir Türk ilidir, her il bize sevgilidir. Namus kavgasıdır gardaş, acımadan vur arkadaş! Sarsa küfür dört yanından, bir nehir aksa da kandan. Yetişir şimdi panzerin, gördüm yaraların derin. Uçuşurken biber gazı, sana da değer bazı. Öksürsen de kahramanım, sana emanet vatanım. Ah bir devlet ferman verse, sık mermini küfre derse. İşte Şırnak kan gölüdür, hainler kahpe dölüdür. Mermin namlundadır işte, yılların hesabı döşte. Her taş için yüz mermi yak! Yetmez! Bir de rpg çak! Bırak Şırnak dümdüz olsun, zafer dilde son söz olsun. Nükredit der çevik kuvvet, Şırnak ilde sensin devlet. Namus kavgasıdır gardaş, acımadan vur arkadaş!

http://www.sendika.org/

Ne düşünüyorsunuz?
ırkçımı ????

olması gereken düşünceler ve vatanseverlik ırkçılıkmı oldu

bunun haricinde düşünmek bölücülüktür

Türklerin kurduğu Türk ülkesinde yaşıyosan ve bu ülkenin ekmeğini yiyosan
dahası sen tc vatandası olman halinde herkesle aynı haklara sahipsen
ve buna rağmen hak hukuk diye isyan ediyosan(genel yazıyorum)
iste o isyancılar vatan hainleridir

sondaki koyu yazılmış yazı gerçekten çok hoşuma gitti
süper yazmış

ülkedeki azınlıkların ülkenin asıl sahibi olan vatandaslarından daha çok hakka sahip olabildigi nerde görülmüş

bu talebe
ancak
yediği kaba etme denir.. yada diğer bir deyişle
cami duvarına işeme....

atalarinizinden

Acemi
Üye
Ortaya bir cümle atıyorsunuz sonra bunu ben demedim diyip içinden çıkıyorsunuz. Öncelikle yönetimin tavrını belirlemek istiyorsanız sadece şarkının sözlerini yazıp, üyelerin tartışmasına sunabilirsiniz konuyu. Ama siz, burda Amerikaya değinerek sanki bu adam kötü birşey yapıyormuş gibi gösteremezsiniz üyelere. Ben bunu demek istiyorum. Üyelerin görüşlerini almak istiyorsanız, onların düşüncelerini saptırmadan alabilirsiniz.

Üst Alt