• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Cesareti olan varmı ?

• Konbuyu başlatan Venhar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 5K

Okunuyor :
Cesareti olan varmı ?

Guney

Kıdemli
Üye
Sevgili güney , maske konusunu sadece aşk ve sevgi bazında ele aldım ...
Eğer senin söylediğin maskeleri anlatacak olsaydım.... başka yerde konuyu açardım :))

Ama senimi kıracam inş serbest kürsü sayfasına da açarım :)
Vay baksen.....????

Yani diyorsun ki "bırak ben ayağım havada gezeyim" dileğiniz bekraundunuzla ölçülüdür ..

Aşkı yaşanılan hayattan ayrı görüyor ve bir fanus içinde düşünüyorsanız bence tekrar düşünün derim vede eklerim itinayla "maskeler fora".....

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Vay baksen.....????

Yani diyorsun ki "bırak ben ayağım havada gezeyim" dileğiniz bekraundunuzla ölçülüdür ..

Aşkı yaşanılan hayattan ayrı görüyor ve bir fanus içinde düşünüyorsanız bence tekrar düşünün derim vede eklerim itinayla "maskeler fora".....

Sevgili güney ,Benim ayaklarım yere hep sağlam bastı canım :freakedout:

Hadi öyle olsun maskeler foraa diyorum bende:Winlk_Tongue:

diojen

Tecrübeli
Üye
[

maske algılarımız,genellikle olumsuzdur,olduğundan farklılığı yansıtır,olduğundan farklılıkta ikiyüzlülüğü anımsatır,

ama insan kendini dıştan düşünmeye,başkalarının zihninden okuma çalıştığında farkında olmadan maskeleşebilir,belki böyle anlarda görünmek istenilenin tersi hareketler oluşmaya başlayan maskeyi yüzmüzden düşürebilir,yada farklı bir maske mi takar suratımıza bilinmez???
yada yüzündeki maskeleri çıkarmaya çabalayan insan
maskeside çıkar mı sürüme bilmiyorum...

ikiyüzlülüğü simgeleyen,menfaat için takılan maskelerdir sorun olan,
hakimiyet "maske" filminde olduğu gibi takılan maskeye geçer,

Yüzümüzden bu maskeleri çıkardığımız zaman inanın çok daha mutlu olacağız ...

eğer birine değer veriyorsak, taktığımız bu maskeleri çıkararak ona bunu ispatlayabiliriz..
çıkarmadığımız zaman ona seni seviyorum demenin ne kadar anlamsız ve sıradan geldiğini neden se anlamamak için çaba göstermeye devam ediyoruz ...

Hadi varmısınız maskelerimizi çıkarmaya
cesareti olan varmı ?

maskeler çıktıktan sonra,maskesiz yüzlere dayanabileceklerede cesaret lazım olacak,
ALLAH hepsine kolaylık versin...

consume

Kıdemli
Üye
Şimdi şöyle bişey var ben kendimi o kadının veya bu kadının yerine koyamam çünkü her kadın kendi içinde vardır kimse bi başkası için düşünemez. ve bu konu hakkında henüz bilgim yok yani evli değilim... ama inanın evli olsaydım eşim bi karış suratlı gelse bile karşı tarafın ilgisine o bir karış suratı değişmezdim .. yani en azından ben böyle düşünüyorum .

Her kadın demedim ama aldatana kadınlardan bahsediyorum sebeplerinden.
Erkekleri zaten katmıyorum onların aldatmaya bahane bulmaya gerek yok.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Her kadın demedim ama aldatana kadınlardan bahsediyorum sebeplerinden.
Erkekleri zaten katmıyorum onların aldatmaya bahane bulmaya gerek yok.

Evet doğru ve bahaneleri de hazır zaten
ama yinede genelleme yapmak haksızlık olur. diye düşünüyorum :)

alone

Tecrübeli
Üye
Duygularım hep açık seçikti bir bakıma maskesiz fakat bazen maskelemek gerekiyormuş öğrendim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kirmizigül

Kıdemli
Üye
bu zamanda kimse dugruya inanmiyor. ama sevdigi insanlara karsi maskelememek
lazim ama gercek sevenlerere acik olmali.

Üst Alt