• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Cesareti olan varmı ?

• Konbuyu başlatan Venhar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 5K

Okunuyor :
Cesareti olan varmı ?

Guney

Kıdemli
Üye
Okudum da şimdi konuyu ve yazılanları cidden bu arkadaşların hepsi başaka yerde de ben başka yerdemi yaşıyorum...dedim vede hayret ettim.
Sevgili dostlar romalılar hangi devirde ve hangi ülke şartlarında yaşıyoruz yada düzelteyim hemen sizin oralar gayet iyi anlaşılan bzin buralardan söz edeyim yani ülkemden nefes aldığım yaşadığım yaşamak zorunda olduğum ,çalıştığım dostlarımın ,düşmanlarımın olduğu kısacası bu düzenin içinde elinden geldiğince yaşamaya çalışırken ben ve benim gibi "kendini blenler" hangi gün hangi renk maskeyi takacağımızı karıştırır olduk
sizler her nekadar maskeleri "yalan dolan riya falan filan" olarak tanımlamış olsanızda bendeniz artık kimin gerçek kimin maske takan olduğunu karıştırmış durumdayım..
Halüsünasyon gören ben miyim yoksa sizlerin yaşadığı dünya mı çok berrak...
Bırakın arkadaşlar bir durup düşünün yarın gündelik hayatın koşuşturmalarında hangi maske en uygun bu ahval ve şeriata ....
sevgiler maskesi az günler.. maskesiz demedim az maskeli umudundayım...
yarın ki maskemin rengi çok kırmızı....kavga zamanı çünkü....

consume

Kıdemli
Üye
Aldatmak,sevgi ve ilgisizlik olsa bile kendini bilen kadın için aklına bile getirmeyeceği bir düşünce
O kadın yerine koyun kendinizi.Hergün bir karış surat aşağılama
ama bir yandan bir başka birinden hoş bir ilgi biran gönlünüz kaymaz mı
Sonuçta nadiren de olsa böyle olur.

Ama erkek skor ya da bir çift güzel bacak ardından gitmez mi aldatmaz mı ? Her an aklından geçirmez mi ?

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Sevgili güney , maske konusunu sadece aşk ve sevgi bazında ele aldım ...
Eğer senin söylediğin maskeleri anlatacak olsaydım.... başka yerde konuyu açardım :))

Ama senimi kıracam inş serbest kürsü sayfasına da açarım :)

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye

Ama erkek skor ya da bir çift güzel bacak ardından gitmez mi aldatmaz mı ? Her an aklından geçirmez mi ?

Şimdi şöyle bişey var ben kendimi o kadının veya bu kadının yerine koyamam çünkü her kadın kendi içinde vardır kimse bi başkası için düşünemez. ve bu konu hakkında henüz bilgim yok yani evli değilim... ama inanın evli olsaydım eşim bi karış suratlı gelse bile karşı tarafın ilgisine o bir karış suratı değişmezdim .. yani en azından ben böyle düşünüyorum .

Apollonius

Tecrübeli
Üye

Kalbinizde birisi yoksa başka birisine gönlünüzün kayması doğaya aykırı değildir aksine doğaldır. Doğal olan insan; kalbinin sahibi olmayan birisi ile birlikte olmayan insandır. Birisine karşı sevginiz başkalarına ilgi gösterebilecek kadar azaldı veya bitti ise ilişkinizi bitirmek en şerefli davranıştır. Aksi davranış da şerefliliğin aksi olur zaten.

Üst Alt