• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Cesareti olan varmı ?

• Konbuyu başlatan Venhar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 5K

Okunuyor :
Cesareti olan varmı ?

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Yüzümüzden bu maskeleri çıkardığımız zaman inanın çok daha mutlu olacağız ...

eğer birine değer veriyorsak, taktığımız bu maskeleri çıkararak ona bunu ispatlayabiliriz..
çıkarmadığımız zaman ona seni seviyorum demenin ne kadar anlamsız ve sıradan geldiğini neden se anlamamak için çaba göstermeye devam ediyoruz ...

Hadi varmısınız maskelerimizi çıkarmaya
cesareti olan varmı ?

consume

Kıdemli
Üye
Her insan zaman,zamanda olsa maske takmıştır diye düşünüyorum Ama siz takmadım diyorsanız tebrik ederim :)
Belki çok üzgünümdür ama belli etmemek adına.Ya da çok sinirliyimdir bir başkasını kırmamak adına takmışımdır.
Ama normalde kendimi olduğumdan farklı göstermedim hiç.İşte bu yüzden buna gururla hayır maskesizimdir diyebiliyorum

Venhar

Üye
Belki çok üzgünümdür ama belli etmemek adına.Ya da çok sinirliyimdir bir başkasını kırmamak adına takmışımdır.
Ama normalde kendimi olduğumdan farklı göstermedim hiç.İşte bu yüzden buna gururla hayır maskesizimdir diyebiliyorum

Sn consume , konu ne olursa olsun önemli değil önemli olan zaman ,zaman sizinde takmış olmanız .

consume

Kıdemli
Üye
Maske sahteliktir.
Ben sahte hiç bir zaman olmadım.İnsanları üzmemeye çalışmak onları kırmamak sahtelik değildir.

Venhar

Üye
Maske sahteliktir.
Ben sahte hiç bir zaman olmadım.İnsanları üzmemeye çalışmak onları kırmamak sahtelik değildir.
Maske takmanın sahtekarlık boyutuna geçmedik henüz ama isterseniz geçebiliriz ..:freakedout:

Evet , maskeyi sahtekarlık bazında
Erkeklermi daha çok takar bayanlarmı ?

Üst Alt