• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Cennette kadınlara erkek hizmetçi olan gılmanların verilmesinin hikmeti nedir?

Okunuyor :
Cennette kadınlara erkek hizmetçi olan gılmanların verilmesinin hikmeti nedir?

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Edeceksiniz derken, gelecek zaman kipi kullanmışsınız
Hani bir ata sözü var söyleyene değil söyletene bak derler :)) bakın farkında olmadan gelecek zaman kipi kullanmışım eee var bunda da bir hikmet

siz yine bir düşünün derim gelecek kipi boşa söyletilmedi :))

AllameL

Amatör
Uzaklaştırıldı
Ben biliyorum sana kimin neden söylettiğini. farkındayım merak etme. kulağımdan tutup cehennemim kenarına getirse, gene de davamdan vaz geçmem. söyliyim. zaten yapacak. ben de vaz geçmeyecem. çok çok da yanarım.

ben dünyada bi sefer çok acı çektiğim bi zaman oldu, "al canımı" dedim almadı. ben ölmekten korkmam, öbür taraftan da korkmam. yaptığım hareketlerin sonunu düşündüğüm için, genelde kendimi tartarım, tartımın hangi tarafı daha iyidir diye. ben kendime karşı romantiğim, nedense kendimi iyi tarafta görüyorum. bazı istihare eden arkadaşlar da beni "... dostu" olarak gördüklerini söylüyor. şimdi arkamda böyle bi kamuoyu desteği varken, niye bildiklerimi saklıyım ki. deli miyim.

yok. hadi deli oliyim. birilerini delilik edip gördüğü yanlışlıkları söylemesi lazım. gerçi biliyorum, bize yanlışlık gelen şeylerin aslında belli bir mantığı var. olsun. ben açık sözlü oluyim de.

şimdi sen ne diyorsun. adam california'da doğmuş diye cehenneme gidecek, sen mekkede doğdun, namaz kılmazsan zaten kırbaç cezası var, kabilde doğsaydın recmedilecektin. öyle bi ortamda , yani amelin kaderden bağımsız olmadığı bir ortamda, bunları bilen, bunları gören, benim gibi özü sözü bir kişilerin açıkça ve delikanlı gibi doğruları yüksek sesle söyleyebilmesi lazım.

Aslında benden önce söylemesi gereken çok daha başkaları var ama, susuyorlar. Hesaplaşacaz onlarla bir gün. Bu millet, dini bir sıfatları olmazsa ancak sığır çobanlığı yapabilecek karakterde kişilerin arkasında saf tuttuğu sürece, benim gibileri anlamakta elbette zorlanacaktır.

ama sayımız artıyor. yakında bu ülkede darbe yapıcaz.
:) ne uçtum. Allah düşürmesin. hehehe. ;)

AllameL

Amatör
Uzaklaştırıldı
Ben azraili bi sefer hissetmişim, ama bir akrabamla alakalı bir olaydı. orda ölmedi. 2 sene sonra öldü. ben bi sefer ölcek gibi oldum, azraili hiç etrafta görmedim, Allah'tan beni öldürmesi için yalvardım, o da olmadı zaten. Azrailin bize sormadan gelebileceği fikrini kabullenemiyorum. Olmaması lazım. Ya bi de şöyle bir şey var: "inandığımız gibi oluyor." ben şimdi azrailin benden izinsiz bana gelemeyeceğine inanıyorum. biliyorum aksi olduğu durumlar daha kuvvetli. yani onun görevi, istediği zaman gider alır. ama bana gelmeden önce haber vermesi gerekir gibi geliyor, en azından ben böyle olması için baştan talep yapmışım. siz de yapın. zor değil ki. "Allah'ım azrail bana gelmeden önce daha önce bunu bana haber versin, geleceği zaman benden izin istesin" diye dua etiniz de, Allah mı kabul etmedi. :D

Bakın. Siz herhangi bir konuda dua edin, zaten kabul edilmezse diğer tarafta bunun karşılığını istersiniz. Ben çok konuşan bi adamım. bi tane duam olmazsa, neler derim biliyor musun. o duam olsaydı , 3 kişi kurtulcaktı , o 3 kişi kurtulup 3 milyar insanı krtaracaktı, tüm dünya müslüman olup herkes kurtulacaktı. cevap: "bir kişiyi kurtarmanın sonucu bu değildir, işte sonucu şudur deyip olacaklar gösterilir."... "ben anlamam. kabul etmediğin için dünyada bunu göremedik. ya benim duamı kabul ettiğin zaman öyle olsaydı ne olacaktı".... derim yani. ben dualarımın bir çoğuna insanlığın ortak menfaatlerini ortak ettiğim nerdeyse her duam kabul edilmiş gibi bir şeydir. olmadığı da oluyor ama , nadiren oluyor. kendime işlemiyor bir türlü onu çözemedim. :)

kirmizigül

Kıdemli
Üye
cennete gidip gelen varmi hep birileri cennette bahsediyorlar insanlari kafasini karistirmayin
birakinda insanlarin bir arada baris icinde nasill yasanir bunlarin arastimalarini yapin.

ashenarşi

Kıdemli
Üye
cennete gidip gelen varmi hep birileri cennette bahsediyorlar insanlari kafasini karistirmayin
birakinda insanlarin bir arada baris icinde nasill yasanir bunlarin arastimalarini yapin.
Ben cenneti hissettim, kalü belayı hissettim,rüyamda hümeze kuyusuna düştüm, üç harfli gördüm, galiba kısmi olarak melekleri gördüm son olarak bir kaç çeşit cehennemin dayanılmaz acılarını hissettim. Mesela içlerinden biri kafayı soğuk suyla yıkarken nefes darlığı çekiyorsun.Bu acının bir çeşiti. Bunun dışında hiç dünyaa hissetmediğim bir acı hissettim. o da kolumun kemiğine kartal tırnağıyla tırtıklanması gibi idi ve damarların yırtılmasını vs. Hiç dünyada görmediğim şeyi su damlasında gördüm. Su damlaları ahenkle yere damlıyorlardı o an. Gözlerim büyülendi ilk ve ilk defa hiç göremediğim.

Hem cennete gitmiş olabilir miyiz bilemiyorum ama bunun aksini söylemek için önce bilmemiz lazım ve bir arkadaşım bir kaç kere azraili görmüş ve bayağı etkilendi. Canını almak için iizn istemiş.

Son düzenleme:

AllameL

Amatör
Uzaklaştırıldı
:freakedout:Birde buraya itiraf sayfası açmak lazım... :)
:)
hehehe.
yaw nerden toplanmışız biz buraya.
gerçi toplanana değil toplayana bakmak lazım. demek bu yüzden gelmişim. neyse. bakarız icabına bunun da.
ben her gittiğim yerde bişeye vesile olurum ve genelde çağrılarak gelirim. demekki birisi çağırmış.
:)
3 harflilerde sana pişti yapıyorum ashenarshi.
bi keresinde ufoların bunlarla alakası olduğu tezine göre geliş istikametini hesaplayan bir polinom yazılabileceğini iddia etmiştim. şöyle: hangi saatte nerelerde ortaya çıkmışsa, bunların karşı gezegenden geliş istikametinden dünyanın gördüğü düzlemine gelme ihtimali yüksektir Yani şöyle düşün.
-ışık hızıyla gidiyorsun, karşıda hedef bi gezegen. tam gezegene gelmişken durup arkasına dolanmazsın. bodozlama yavaşlayıp ortama bakar gidersin. buna göre yerleri tespit edilebilir". diye bi iddia attım ve kamuoyu oluşturuyordum.
o gece evime 3 yabancı geldi. rengim beyazdan da daha beyazdı. saçlarım tamamen dimdik oldu. öyle ki, karşıdakiler bile benden daha fazla korktular. çünkü ben de kalben onları hissettiğim için, onlar da deşifre olacaklarını muhtemelen anlamamışlardı. onlar benden daha fazla şok oldular. bişeyler sordular ama ben hiç bişey duymadım bile. "hayır hayır" dedim kapattım kapıyı. daha da o konuyu açmadım.

aman aman uzak olsunlar. amanınnn. dikkat et o işe sakın girme :))

ashenarşi

Kıdemli
Üye
3 harflilerde sana pişti yapıyorum ashenarshi.
Valla pişti değil başka birey yapıyor du. Sanırım vesile dediğim cevap bekleyen bu olsa gerek.

Daha önce bir forumda yazdığım ve bir kaç mesaj bulabildiğim şeyi aktarıcağım buraya.

Sizinle başımdan geçen ilginç şeyleri paylaşacağım. Söylediklerimin hepsi başımdan geçen bir bir olaylardır. Bilmiyorum belki ilginizi çekecek hatta çok ilginç gelebilir de.

Konu rüyalarla ilgili. Rüyalarda farkında olmak...(?) İlk zamanlar korkuyla başlamıştı. Rüyalarda çok korktuğum ilginç şeyler gördüğüm olmuştur. Bilmiyorum bilimsel olarak ne gibi açıklaması vardır ama..

Küçüklüğümde 6-10 yaşlarımda karanlık yerlerden çok korkardım. Apartman bodrumu, terkedilmiş mekanlar, karanlık çatı katı gibi ıssız yerler, hep ruhani varlıkların beni rahatsız edebileceği, -hatta ruhanilerin bana gözüktüğü ve zaman zamanda korkutulmuş biri olarak- böyle ıssız yerlerin fobisi aşırı derecedeydi diyebilirim.

Mesela ilginçtir ki rüyamda sağınak katında karanlığın ortasında ben ve ruhani yaratıkların birlikte bulunduğumuz durumlarda kaçacak yerler arardım. İnsanlara benziyorlardı. Yanlız değillerdi. Giyimleri korsan tipine benziyorlar. Çarıklı ayakkabılar,kırmızı gömlekli üstünde bizans tipi motifli yelek kafasında korsan şapkası, gözleri şaşı bakışları ciddi ve ürkütücü. Şöyle söyleyim. Tam hatırlamasam dahi giyimi, duruşları, bakışları bu tip yada buna benzerlerdi. Hele bakışları gözlerimle göz göze gelirdik. Gecenin ortasında yatak odanız sığınak katına taşınmış ve bunların istilasına uğramış şekilde rüyadan uyansanız ne yaparsınız?

Bir keresinde karanlıkta yanlız ve ıssız bilmediğim bir sokakta giderken terkedilmiş bir beton binanın içinden abuk subuk size birşeyler söyleyen, size doğru yaklaşan ve ne yapacağını bilmediğiniz bir adam beliriverse? Hatta bir gün firavun sizi kovalasa? Evet arkadaşlar doğrudur.

Evet arkadaşlar.. Rüyalarımda çoğu zaman böyle şeyler görürdüm. Özellikle sığınak katı yatak odam olmuştu. Çoğu zaman sığınağı ve içinde kendimi karanlıkta bazende aydınlıkta olmasına rağmen rahatızlık derecesindeydi.

Bu yaşlarımda (6-10) gördüğüm rahatsızlık verici şeyler- uyanıkkende canlı canlı görmeme rağmen bunlar hiç girmeyeceğim- artık rüyamın rüya olduğunu farketmeye başladım.

Yani ne zaman kendimi sığınakta şaşı tipli korkunç varlıklar görsem rüya olduğunu anlıyorum(farkındalık) ve uyanmak için çaba görterdiğim olmuştur.

Gel zaman git zaman derken böyle korkuların gereksiz olduğunu anladığımda artık komik şeyler olmasını farketmemle birlikte akıllarda kalıcı ürkütücü birşeyle karşılaştığımı hatırlamıyorum. Ama değişmeyen tek şey var!

Farkındalık..!

Rüyalarımın içerisinde rüya olduğunu anlamamla birlikte özgürce ve serbestçe, kural tanımaz bir insan var. O benim işte :) Yani rüya görüyorum, rüyanın içinde başrolde ben varım ve rüya olduğunu biliyorum. Ne ilginç değil mi?

Canım çektiğinde merkete girip birşeyler yiyebiliyorum üstelik para vermeden. Özgürce araba çalabiliyorum hemde sahibini tokatlayarak. Banka soymama gerek bile yok! Çünkü orda(rüyamda:) ) para geçmiyor aynı metrix gibi. Evet arkadaşlar şaka değil gerçekten ciddiyim. İstemezseniz inanmayabilirsiniz. Ama durum böyle. Binalardan, göktelenlerden atlayabiliyorum hemde paraşütsüz. Bambaşka bir dünya bambaşka bir ben. :) Hemde hepsi bilinçli yaptığım şeyler..Kalktığınızda tabii hiç birinden eser kalmıyor, çünkü hepsi rüya.

Son düzenleme:

AllameL

Amatör
Uzaklaştırıldı
Son anlattığınız bir çok insan tarafından yaşanılan bir olay. ilk defa sizden duymuyorum. ben dahil, muhtemelen burdaki başka kişilerce ve dışarıdaki kişilerin yarıya yakınından duyduğpum bir olaydır:

"Rüyada apartman tepesinden ya da başka bir yerden atlayıp uçmak, ya da bir yerden atlamadan sadece uçmak, günahların affına işarettir." : Bu yaptığım rüya tabiri değildir, google'da rüyada uçmak diye aratarak bulabileceğiniz bir kesimce çok bilinen bir olaydır. normalde pek günah işlemediğiniz halde o günlerde örneğin "gayriresmi" sevgilinizle buluşmuşsanız, o günün gecesinde rüyada uçtuğunuzu görmek iyidir. manası da affedilmektir.

Rüyanızdaki farkındalık ve matrix rolü , sizin gibi, benim gibi ve bir çok insanda mevcut olup, panik yapmanızı ya da sıradışılıktan endişe etmenizi gerektiren bir durum söz konusu değildir.
bu bir rüya tabiri değildir. dost sohbetidir.
saygılarımla. ;)

Üst Alt