Cem Garipoğlu

Avukatının zeki hamleleriyle birlikte '' psikolojik sorunları olan bir zavallı, kıskançlık krizi nedeniyle cinayet işlemiş,masum ve pişman bir çocuk'' olarak gösterilmeye çalışılan; planlı bir şekilde ve canavarca hislerle masum ya da değil -önemli değil- bir genç kızı doğramış olduğu gerçeği örtbas edilmeye çalışılan kişi, medya bu olayın bu kadar üstüne gitmeseydi şuan hala dışarıda olacağından emin olduğum, çarpık bir ailenin paralarına güvenerek büyütmüş olduğu ''çocuk''larıdır.
 
Cani,ayrıca gündemi değiştirip,sanki Türkiye'nin tek sorunuymuş gibi ısıtılıp ısıtılıp önümüze getirilen ve bence devlet meselelerinin üzerini örtmek için paravan olarakda kullanılan bir vahim olay..
 
Cinayet işleyenin affı yoktur Allah katındada yüce adalet önünde'de o yüzden bu çirkin cinayete kılıf bulamazlar.Avukat işlenmiş bir ninayeti ne kadar hafifletipte savuna bilirki bu gün hırsızlık yapanada sor oda pişmanım der masum ayağı yapar.Nafile 10 tane en baba avukatta tutsa kes biç sonrada imdat dercesine beni kurtar doğradı elin kızını ölüye bile saygısı olmamış çöpe atan adamın nesi savunulur?
 
cem garip oglunun arkasinda birilerivar ve korunmaktadir.birazda kolluk gülerinin
payi var . sanirim,alti ay gibi uzun bir zamanda yakalanmamasida baska hersey hazir
durumu getirildi sonra gelip teslim oldu.
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Yazık bir gençkızın hayatı sona erdi ve birileri sanki çok önemsiz birşeymiş gibi zatı muhteremi kurtarmaya çalışıyorlar . ki çok az bir cezayla kurtulacak gibi
ama bakalım vicdanından kurtulabilecekmi ?
 
Üst Alt