Celculitiye Duası hakkında bilgi istiyorum

Arkadaşlar size celculitiye duası hakkında soru sormak istiyordum...Celculitiye duasini araştırırken şöyle bir yazı okudum.. yazı söyle:

Celcelutiye'deki İki Sırlı Satır varmış

Emirdağı eşrafından , üstad ' in sadık talebesi tuccar Hamza Emek ' in hatıralarından ...

...Üstad , başı ucunda asılı Kur'an ' - Kerimi göstererek :''Kardaşım Reşad bey , şu Kuran hakkı için ; üstadım İmam-i Ali ' nin şu celcelutiyesi varya , otuz seneden beri virdimdir.'' dedi. ve aniden Celcelutiyeyi açtı ve dedi ki : '' Fakat şu iki satırı hic okumamımışm... diyeceksiniz ki '' Neden su iki satırı okumuyorsunun ? '' çünkü üstad im İmam-i Ali ( r.h) buradan bana diyor ki : ''
Ya Said , sen bunaldığın zaman bu iki satırı oku , Cenab-ı Hak ifritlerinedn iki hadimi sana gönderecek...Bende bunu tabiki bir hiddetli zamanımda okuyacağım. Karşıma geldikleri ve '' Emret '' dedikleri zaman , emredeceğim...

Hayır ! ... Bizim vazifemiz hizmettir.İhlasla vazifemize devam etmektir.Ben bunu okumamışımm ve okumuyorum ... Yoksa bu zalimlerin bin tanesinin canını cehenneme gonderirirm. Hic bir talebeminde elini kana bulamam.

Arkadaşlar bu iki satır hangisi olduğunu bilen varsa soylemesini rica ediyorum. Biz bu satırları okumamızda bir sakınca var mı? Celculitiye duasını okurken kaide nedir acaba?cevaplamanizi rica ediyorum.. tesekkürler...

Arkadaşlar size celculitiye duası hakkında soru sormak istiyordum..

Arkadaşlar bu iki satır hangisi olduğunu bilen varsa soylemesini rica ediyorum. Biz bu satırları okumamızda bir sakınca var mı? Celculitiye duasını okurken kaide nedir acaba?cevaplamanizi rica ediyorum.. tesekkürler...

Selam!

Once
Isteginizi yerine getireyim
...bu iki satır hangisi olduğunu...
Bu iki satir

"ve uhdırani avnen hadimen musahhara
Tuheymefyailü bihil-kürbetü-n celet
Fesehhırli fihe hadimen yütıuni
Bifazli hurufi ümmi-l- kitabi vema telet"

....Biz bu satırları okumamızda bir sakınca var mı? ....
sn.Selviler
Lafzen,
ümmi-l- kitab hurmetine
Sikintinizi giderecek bir hizmetli istiyorsunuz.
Ne zarar/ne yarar....

.... Celculitiye duasını okurken kaide ...
sn.Selviler
Ne kaidesi,ne kurali?
Bu bir dua.
Dua ederken ne yapiyorsaniz o.

Simdi
3. sahislar icin...
Tasavvuf kokenli hocalar tarafindan
Bunun Vahiy oldugu iddaa edilir.

Bakin
Bu eger Vahiy olsaydi,
Vahiy Kitabinda olurdu.

Hani