Cehennemi Goreceksiniz!

ARIZA

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
arkun kardes bu ınsana cevap verme cahıle urasmaya deymez bunların nıetı anlamak deıl zaten ortalığı karıstırmak

:eek:k:
Deklem icin ,Bende sana ayni seyi ima ettim günler önce ama dikkate almadin...

Bak neler yazdim cevap veremedi...AKIL hocalarindan ne yazmasi gerektigini alsin-ögrensin gelsin yarin yine cosar....

Deklem e hic dikkat etmedinizmi siz sayfalarca cevaplar yazdiniz...online iken saatlerce forumda kaliyor ama iki kelimeyi bir araya getirebilen cümleler kuramiyor, ancak bir sonraki gün foruma girer girmez dolduruyor konulara cevaplari...

Bu nasil aciklanir sizce...?

kapkale

Tecrübeli
Üye
:eek:k:
Deklem icin ,bende sana ayni seyi ima ettim günler önce ama dikkate almadin...

Bak neler yazdim cevap veremedi...akıl hocalarindan ne yazmasi gerektigini alsin-ögrensin gelsin yarin yine cosar....

Deklem e hic dikkat etmedinizmi siz sayfalarca cevaplar yazdiniz...online iken saatlerce forumda kaliyor ama iki kelimeyi bir araya getirebilen cümleler kuramiyor, ancak bir sonraki gün foruma girer girmez dolduruyor konulara cevaplari...

Bu nasil aciklanir sizce...?

ya cahıl olduğunu herkes bılıyor biz dedik belkı olurda anlamak ister kendine gelir yanlış yol tuttugunu örenir umudu vardı bizde ama gördökki hiç yazılanarı bile dikkate almıyor bundan sonra cevap yazma bosver anlamak ıstemeyene yapacak birsey yok

deklem

Tecrübeli
Üye
arıza cahilin önde gidenisin inan.hiç bir konuda doğru düzgün tartışayım demedin.çocuklar gibi
nerde hata yaparım onu araştırıyosun.
güdük düşünüyosun malesef.

deklem

Tecrübeli
Üye
açtığım başlıklarda polemik yaratmakdan başka birşey yapamıyorsunuz.
sadece ümmi isimli kişiyi bilğili gördüm.gerinizi geç bi kalem.

ARIZA

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
ya cahıl olduğunu herkes bılıyor biz dedik belkı olurda anlamak ister kendine gelir yanlış yol tuttugunu örenir umudu vardı bizde ama gördökki hiç yazılanarı bile dikkate almıyor bundan sonra cevap yazma bosver anlamak ıstemeyene yapacak birsey yok

Dogru diyorsun kapkale..bende ka'le almiyorum yok sayiyorum artik...:eek:k:

Üst Alt