CASUS TELEFON NERELERDE KULLANILIR NE İŞE YARAR ? (Makale)

CASUS TELEFON NERELERDE KULLANILI NE İŞE YARAR ?​

GSM Cep Telefonlarında Casus SMS Teknolojide Gelinen Son Noktayı Sizlere Çözüm Olarak Sunuyor. Artık Yakınlarınızın Cep Telefonu Mesaj Trafiğini Ele Geçirmek Çok Kolay. Casus SMS ile Çocuklarınızın Güvenliğini En Üst Seviyelere Çıkarabilirsiniz.Onu Kötü Alışkanlıklar dan Ve Zaralı Olabilecek Kişilerden Korumak Artık Hiç De Zor Değil Tüm Yapmanız Gereken Bizden alacağınız Casus Telefonu Takip Etmek İstediğiniz Kişiye Hediye Amaçlı Vermektir Bu Sayede Telefonda ki Gizli Mesaj Yönlendirici Modül Yazılımı Sayesinde Tüm Sms Ve Mesajların Birer Kopyası Gizlice Sizin Telefonuza Da Gelecek.Casus SMS Yönlendirme Modülü Sayesinde Kafanızdaki Soru İşaretleri Birer Birer Kaybolacak.Üstelik İstediğiniz Zaman Bir Sms Komutu Gönderip Mesaj Yönlendirme Uzaktan Devre Dışı Bırakabilir Ve İzleme Yapmak İstediğniz An Tekrar Açabilirsiniz Üstelik Uzaktan Yönetim Özelliği İle Daha Fazlasını Yapabileceksiniz.Hedef telefonu Gizli (Görünmez) Sms Komutlarıyla Kumanda Edebilir Yönlendirme Numarasını Değiştirebilirsiniz. Casus SMS cep telefonu modül yazılımları size ömür boyu çok ucuza özel mobil dedektiflik yapabilir. Genelde Bu Tür Ürünleri Birbirlerinin Telefon Görüşmelerinden Mesajlaşmalarından Şupelenen Eşler Almayı Tercih Ediyorlar Ama, Günümüzün Şarlarında Neredeyse Artık Cep Telefonu Kullanmayan İnsan Yok Kadar Az. Bu Sebeple Casus Telefon Hemen Hemen Hekes İçin Uygun Bir Ürün Haline Gelmiştir. Casus Telefon Çocuklarınıza Taciz Veya tehdit Mesajı Gelmesi Durumunda Önlem Almanızı Sağlar. Çocuğunuzun Kötü Alışkallıklarını Önceden Öğrenip Önlem Almanızda Çok Büyük Bir Etken Olur.Eşinizden Supeleniyorsanız Alacağınız Casus Telefonu Kendisine Hediye Amaçlı Verip Gereken Takip'i Sağlayabilirsiniz İsterseniz Çalışanlarınıza Verip İş Yerinizde Arkanızdan Neler Çevrildiğinide Öğrenebilirsiniz.

Telefon Görüşmelerini Dinleme​

Casus Telefona Gelen Veya Giden Aramalarda Yönetici Telefonunuza Gelen Bilgi Mesajından Sonra Arama Yapıp Görüşmeye Dahil Olabilirsiniz.casus telefona gelen ve giden bütün görüşmeleri dinleyebilme olanağı sunmaktadır. Teknik terim olarak "Interceptor" ismi verilen yöntemle telefon görüşmelerinin arasına dahil olarak görüşmeleri çift taraflı dinleyebilirsiniz. Sistem operatörlerin ve cep telefonun sağladığı Konferans özelliğini kullanarak görüşmelerin arasına gizlice dâhil olarak çalışmaktadır. Telefona bir arama geldiğinde veya bir arama yapıldığında size gizli bir SMS gönderilir. SMS mesajın içeriğinde aramanın gelen mi yoksa giden bir aramamı olduğu ve hangi numara ile görüşme başladığı bilgisi yer alır. Böylece aramanın başladığını öğrenirsiniz. Kendi telefonunuzdan Bu Hediye Ettiğiniz Casus telefonu arayarak gizlice araya dahil olursunuz. İsterseniz bütün görüşmeler için, isterseniz sadece sizin belirlediğiniz numaralar için "Görüşme Başladı Mesajı" isteyebilirsiniz. Bütün bu ayarları uzaktan dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Telefonun Bulundugu Yeri Dinleme ( Ortam Dinleme )​

GSM Hatlarını Kullanarak Dinleme Yaptığından Dolayı Dünyanın Heryerinden, İstediğiniz Zaman, İstediğiniz Kadar, Telefonun Bulunduğu Ortamı (Dolayısı İle Taşıyan Kişiyi) Dinleyebilirsiniz. Dinlenecek Kişinin Üzerinde Bulunabilecek En Etkili Dinleme Sistemidir. Taşıyan Kişi Tarafından Asla Fark Edilemeyecek Bir Dinleme Cihazıdır.Casus Telefon Size Özel Dinlenebilirlik Özelliği Dışında Tam Ve Eksiksiz Bir Biçimde Normal Telefon Fonksiyonları İle Kullanılabilmektedir.( Hiçbir Şekilde Zil, Sinyal, Işık, Titreşim Veya Uyarı Tonu Bildirmeksizin Arar) Ve Casus Telefon'un Bulunduğu Ortamı Dünyanın Heryerinden, Mesafe Sınırı Olmaksızın Dinlemenize Olanak Sağlar.Velilerin Çocukları Hakkındaki Endişelerine Mükemmel Bir Çözümdür. Sağlık Sorunu Olan Kimsenin Ailesi Tarafından Merak Ve Endişe Edilmesi Durumunda Kendisine; Telefonu Açamasa Dahi Uzaktan Ulaşarak Bilgi Edinebilmeyi Mümkün Kılar.Mobil Ve Kolay Taşınabilirliği Yanı Sıra Sınırsız Mesafeden Dinleme Yapılabilirliği Sayesinde, Her Ortama Kolaylıkla Bırakabilir Ve Uzaktan Kolaylıkla Ortamı Dinleyebilirsiniz. Aramayı siz yaptığınız için karsı tarafın faturasında arama kaydınız yer almayacak ve kontör düşmeyecektir

SMS Takip​

Sms Takip Yönlendirme Sistemi İle (Telefona Gelen Giden Smslerin Birer Kopyasını Size Eş Zamanlı Olarak Gönderir)Casus Cep telefonuna doğru bir SMS geldiğinde veya Telefondan bir SMS yollandığında Casus Telefon bunların bir kopyasını %100 gizli bir şekilde önceden tanımladığınız bir cep telefonuna gönderir. Programın Size gönderdiği mesaj karşı tarafın gönderilmiş mesajlar klasöründe kesinlikle görünmez

Yer Tespit​

Yer Belirleme O an Telefonun Nerede Olduğunu Hangi Şehirde İlde Ve İlçede Olduğunu Öğrenmenizi Sağlar. Bu Modül Yazılım Üçüncü Parti Bir Server Kullanmaz,Canlı GPS Özelliği Yoktur,Fakat Navigasyon Yazılımı İle Harita Üzerinde Konumlandırma Yapar(Örneğin Google Eart). Ve Ayrıca Size Hedef Telefonun Bulunduğu Bölge İsmini (Opertörün Hücre Bilgilerini Kullanarak) Sms Olarak Gönderir Casus Telefona Tönetici Telefonla Göndereceğiniz Bir Kısa Sms İle Baz İstasyonuna Göre Yerini Belirleyebilirsiniz.

Sim Kart Bilgisi​

Sim Kart Takip sistemi İle (Sim Kart Değiştirildiğinde Size Anında Sms Yoluyla Takılan Sim Kartın Bilgilerini Gönderir) Telefonu Açtığı Andan İtibaren Sizin Belirtdiğiniz Numaraya Telefonun Açıldığını Belirten Sms Gönderir Sizi Telefonun Açıldığına Dair Bilgilendirir

Arama Kayıt Bildirim​

Casus Telefon Görüşmeye Başladığı Anda Hangi Numara İle Konuştuğunu Yönetici Telefona Bildirir. Aynı Zamanda Casus Telefona Gelen Çağrılarda Sms le Size Gizlice Bildirilir

Uzaktan Restart​

Hedef Telefona Göndereceğiniz Bir Mesajla Telefonu Kapatıp Açabilirsiniz.

İstediğiniz numarayla dinleme​

Profesyonel Programlardaki En Cazip Özellik Olan Numara Tanımlama Özelliği İle İstediğiniz Her Telefonla Takip Yapabilirsiniz. Takip Yapacak Telefon İster Mobil İsterseniz Sabit Bir Numara Olabilir. Dinleme Yapmak İstediğiniz Numarayı Tek Bir Sms Komutu Göndererek Değiştirebilirisiniz.

İstediğiniz özelliği Kullanma​

Hedef Telefona Göndereceğiniz Bir Kısa Mesaj la İstediğiniz Özelliği Aktif Hale Getirebilir Yada Kapatabilirsiniz. Gönderdiğiniz Mesajla Hedef Telefona Mesaj Olarak Gitmez. Karşıdaki Kişi Durumu Fark Edemez. Ör : Ortam Dinlemek İstemiyorsunuz Direk Karşıdaki Kişiyi Arayacaksınız Ortam Dinleme Özelliğini Kapatan Sms Komutunu Göndermeniz Yeterli. Komut Karşı Tarafada Sms Olarak Gider Ama Asla Hiçbir Şekilde Zil, Sinyal, Işık, Titreşim Veya Uyarı Tonu Bildirmeksizin Komutu Alır Ve Gereki Yapar.

Statü Sorgulama​

Programda Hangi Özelliği Açıp Kapadığınızı Unuttunuz , Göndereceğiniz Bir Kısa Mesajla O An İçin Hangi Özelliklerin Çalışıp Çalışmadığını Kontrol Edebilirsiniz.
 
Selam...

Hepinize gunaydin...

Insanlarin ozel hayatinin her noktasina giris yanlis.

Internet ve telefon sayesinde bu oluyor.

Saygilar...
 
Casus Telefon

Casus telefon yazılımı ile birini dinlemek isterseniz bu telefona uzaktan ya da mesaj yoluyla bu programı yükleyemezsiniz. Casus telefon yazılımını yüklemek için telefon dinleme işlemini gerçekleştireceğiniz kişini cep telefonunun elinizde olması gerekir.

Casus telefon yazılımı geliştiriciler tarafından karşı tarafın kesinlikle anlamayacağı şekilde üretilmiştir.

Casus telefon yazılımını tarafımızdan temin edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için cep telefonlarından yapılan konuşmaları, yazılan mesajları görebilmenizi sağlayan bu ürünü kapınız kadar getiriyoruz.

Diğer firmalardan farklı olarak ürünümüz garantilidir ve üründen kaynaklı herhangi bir sorun çıkarsa hemen tarafımızca değiştirilmektedir.

Kaynak: Casus telefon
 
Üst Alt