• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Çarşaflıya Mahkeme De Yasak!

Okunuyor :
Çarşaflıya Mahkeme De Yasak!

ajan

Tecrübeli
Üye
Eğer bugünden sonra demokrasi ve insan haklarını senin ideolojinle yan yana zikredersen,senin büyük bir sahtekar olduğunu hemen altına yazacağım sosyalist.
Nerede kaldı senin komünist düşüncenin inanca saygısı?
Bugün,Yüzündeki maske düşmüştür!
komünizmde inanca saygı var mıydı??? hadi kemalizm desen anlıcamda komünizm diyince takıldım ben neyse önemli bişey değil zaten :)
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
elosia' Alıntı:
İstediğimiz kılıkta heryere girebilirsek zaten demokrasi diye birşey olabilirmi
demokrasi yeniden tarif ediliyor... zırt prıt tarif edilebildiğine göre zamanı gelince monarşik bir tarifi de olabilir mi?
emiLy' Alıntı:
Ayrıca türbanlı hanımefendi kamu kurum ve kuruluşlarına o şekilde giremeyeceğini bilmiyor muydu:?
Bilerek bir tahrik mi var acaba
Mahkemeler hayatın içine girerek gelmeyeni zorla karşısına getirtebiliyor. Hangi kanun zorla birisinin örtünmesine karışılabilir? İnsanların Hakkını savunmak, düzeni sağlamak zorunda olan mahkemeler nasıl olur da birilerini dışlar ve hatta adaletin bile dışına iter? Bunu yapanlar yiyip içtikleri bu millete, neler ettiklerini de anlatıyorlar mı? Bu milltet bu saldırıları kabul ediyor mu? Millet kabul etse bile Hakikat reddeder ki bizim için Hakikat yeter. Ama milletimiz de örtünme taraftarıdır. Peki karşı duranlar hangi millettendir?
bziya' Alıntı:
dini istismar ederek yıllarca fitne çıkardılar....Meclise yasak olduğu halde kapalı ajanlarını sokturarak...
Esas istismar devamlı İslam ı hedef tahtasına koyan, devamlı İslam ı ortaya atıp rencide olmasını sağlayan devamlı insanın içinden gelen maneviyatı yok etmek isteyenlerin kendilerine hiçbir zararı olmayan örtünmeye saldırmalarıdır. Meclisteki örtünme sorunlarında örtünen kişi ne ajanı olabilir? O baskıyı göze almak o saldırılara siper olmak mıdır ajanlık?

Bizim içimizden öyle kişiler türetildi ki.... Evvelden bugünler söylense akıl hayal almaz reddedilir. Eski zamanda "baş örtüsü engellenecek" dense evvel solcular atlar "yalan" der savunma yapar. O gün güç o taraftaydı onu savunurlar bugün başka tarafta başkasını savunurlar....

Bunun gibi neler yaşandı Türkiye de....
 
Üst Alt