Cani lenin!!!

china

Amatör
Üye
sayın zelimhan birşey attı ortayada gerçeklik payını merak ettim bilmediğimiz birşey varsa bizlerde öğrenelim .
 

zelimhan

Acemi
Uzaklaştırıldı
Alevilik , Alevi olmadıkları halde Aleviliği MASKE olarak kullananların örgütü DHKP-C dir.
Alisiz ALEVİ bunlar ve büyük çoğunluğu 1. Dünya savaşında Tehcirden kurtulmak için biz Aleviyiz diye kendilerini gizleyen Ermenilerdir..
Alevilik İslamla alakalıdır da siz hiç Ben Müslümanım diyen Alevi gördünüz mü ?
BEN HİÇ GÖREMEDİM DUYAMADIM
 

ümmi

Kıdemli
Üye
Rusya Ortodoks Kilisesi Halkla İlişkiler Başkanı Vsevolod Çaplin, eski Sovyet devleti kurucu liderleri Vladimir Lenin ve Josef Stalin'in cani olduğunu belirtti. Moskova'da iç istihbarat FSB önündeki Lubyanski Meydanı'nda Sovyet rejimi kurbanlarının anısı için düzenlenen merasimde konuşan Kilise sözcüsü papaz Çaplin, "Bugün birileri bize muazzam sayıdaki kurbanları unutmamızı istiyor. Fakat Kilise, toplum, gaziler ve siyasi baskıları yaşayan insanlar ve onların akrabaları hiç bir şeyin unutulmaması için elinden gelen her şeyi yapmalı" dedi.

Eski Sovyet liderlerinin cani olduklarını belirten Kilise sözcüsü, "Eğer Lenin'i, Stalin'i, Troçki'yi, Sverdlov'u ve Uritski'yi cani olarak tanımazsak ülkenin onurlu geleceği olamaz! Bu caniler Kırmızı Terör'ün, Stalin baskılarının mimarlarıdır! Bu adamların eli suçsuz insanların kanına bulaşmış. Bunu da toplumumuz, devletimiz ve halkımız sadece unutmamak değil, açık bir dille ifade etmelidir" diye belirtti
 
Üst Alt