• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Çalışmak isteyebileceğiniz dünyanın en güzel 10 işi

Okunuyor :
Çalışmak isteyebileceğiniz dünyanın en güzel 10 işi

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Dünyanın En Güzel 10 İşi

1- Cennet Adası Yöneticisi
Ben Southall 34 yaşındaki bu adayı yönetmek için 6 aylık bir sözleşme imzalamış. Kendisi hem adayı yönetiyor hem de 3 yatak odalı ve havuzlu bir villada yaşıyor.

2- Lüks Yatak Test Edici
Roisin Madigan 22 yaşında ve lüks yatakları test etmek için 1 aylık sözleşme imzalamış. Tek yaptığı sabah saat 10:00 ile akşam saat 06:00 arası showroomda uyumak ve yatakla ilgili görüşlerini bildirmek.

3- Tatil Yerlerindeki Su Kayaklarını Test Edici
Masa başı işlerinde çalışmaktan çok daha keyifli olan bu işi 29 yaşındaki Bay Linch yapıyor. Bay Lİnch'in görevi su kayaklarının hızını, yüksekliğini, su kalitesini kontrol etmek. Bay Linch bu sayede birçok ülkenin lüks otellerine gitmiş ve su kayaklarını test etmiştir.

4- Profesyonel Hayat Kadını Test Edici
Jaime Rascone'nun işi eskort kızları görüşmeye almak ve bu görüşmeler sonucu içlerinden 6 tanesini seçmek. Jaime Rascone bu iş sayesinde yılda 70 civarında kadın ile birlikte oluyor.

5- Şarap Test Edici
California'da şarap test eden bu adam ayda 10 bin dolar kazanıyor. Şarapları test ettikten sonra görüşlerini bloga yazıyor.

6- Şeker Test Edici
12 yaşındaki Harry şekerler tariflerini test ediyor. Bir fabrikada bu işi yapan Harry şekerlerin üretim aşamalarını da kontrol ediyor. Dünyanın en işi olduğundan emin değiliz ama en şekeri olduğu kesin.

7- Kondom Test Edici
18 yaşını geçmiş erkekler bu iş için uygunlar. Bu iş çalışanların işlerini eve götürmekten ya da geç saate kadar çalışmaktan şikayet etmeyecekleri bir iş.

8- Warcraft Test Edici
Warcraft oynuyorsanız ve bu oyunda çok iyiyseniz bu işe uygun olabilirsiniz. Bu işte yapmanız gereken tek şey en az 4 saat boyunca oyun oynamak.

9- Müzede Eğlence Yöneticisi (6 Yaş)
Çocukların müzede iyi vakit geçirmeleri için 6 yaşındaki bu çocuk müzede çalışıyor. Bu işi almak için müzeye bir mektup göndermiş ve emekli olan yöneticinin yerine geçmiş. Bu iş belki yetişkinler için iyi bir iş olmayabilir ama 6 yaşındaki bir çocuk için dünyadaki en güzel iş.

10- Google Map Fotoğrafçısı
Google bu iş için 2 genci işe almıştır. Bu kişiler 9 farklı kamerayla sokakların resimlerini çekiyorlar ve 3 boyutlu olarak Google'a ekliyorlar.

mynet.com
 

*Péarly*

1.imza yarışma birincisi
Üye
10- Google Map Fotoğrafçısı

Google bu iş için 2 genci işe almıştır. Bu kişiler 9 farklı kamerayla sokakların resimlerini çekiyorlar ve 3 boyutlu olarak Google'a ekliyorlar.
Diğerlerini bilmem ama ben bu işi sevdim....
 
Üst Alt