• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Çalınan Gmail adresimi nasıl geri alabilirim?

  • Konbuyu başlatan YukseLL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Çalınan Gmail adresimi nasıl geri alabilirim?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Çalınan Gmail adresini geri almanın yolu

Gmail'de tüm bilgilerimiz kayıt altına alınmaktadır. Bu yüzden ilkönce gmail'imizi nezaman açtığımızı, gmail'e bağlı diğer google servislerini nezaman açtığımızı ( gün/ay/yıl olarak ) , böyle bir "çalınma" sorunu yaşadığımızda gmail'imizi 24 saat içinde geri almamız için bir yere not etmemiz gerekmektedir. Ancak bu notlar olmasa bile, %50 şans ile gmailimizi geri alabiliriz..

Aşağıdaki link'e tıklamadan önce çalınan/şifresini unuttuğunuz gmail adresinizi, en çok hangi bilgisayardan kontrol ettiyseniz, o bilgisayarda olmanız gerekmektedir. Gmail ip karşılaştırması yapacağı için, bu +2 puandır.

Buradaki adresden Google Hesabıma erişemiyorum formuna giriyoruz..

İletişim bilgileri ve sorun ayrıntıları

Sizinle iletişim kurabileceğimiz email adresi : Bu bölüm'e Gmail'in size ulaşabileceği bir adres girmeniz gerekmektedir. ( hızlı emailleşme adına gmail tavsiye edilir ) Eğer hacklendiğinizi kanıtlarsanız, bu adresinize sıfırlama linki gönderilecektir.

Yaşadığınız sorunu açıklayın : Eğer şifreniz çalındıysa, Sanırım birisi hesabıma girdi. , Şifrenizi unuttuysanız veya uzun süredir girmiyorsanız Şifremi sıfırlayamıyorum , sorun gmailin emailini dondurması vb sorunlarsa Diğer olarak işaretliyoruz

Ürün bilgileri

* Bu hesap ile Gmail kullanıyor musunuz? : Evet diyoruz

* Gmail kullanıcı adı: Kullanıcı adımızı yazıyoruz

En yeni ikincil e-posta adresi: Bu bölüm'e en son yazdığımız ikinci email adresini yazıyoruz, hacker değiştirse bile bizim kendi adresimiz kayıtlıdır. Eğer adres yok veya bilmiyorsanız boş bırakınız, -1 puandır.

Doğrulama kodunuz var mı? Hayır

En sık posta gönderilen 5 kişinin e-posta adresleri: Bu bölüm en önemli noktalardan birisidir. Gmail adresiniz üzerinden ençok mail attığınız 5 kişinin adresini girmeniz gerekmektedir. 5 adres doğru olduğu taktirde +2 puan kazanırsınız. Aksi taktirde Gmail'inizi sıfırlama ümidiniz azalacaktır.

Hesabınızı oluşturmak için bir davetiye aldınız mı? Gmail açarken ( en eski hesaplar davetiye ilemi açıldı, direk mi ) sorusuna cevap veriyoruz

ve Hesabınızı oluşturmak için bir davetiye aldınız mı? , Bu Google Hesabıyla orkut kullanıyor musunuz? , Bu Google Hesabıyla Blogger kullanıyor musunuz? sorularına cevap verdikden sonra;

Bu hesapla kullandığınız Google hizmetleri ve her birini kullanmaya başladığınız tarih bölümünden gmailimize bağlı hesap bilgilerini girmemiz gerekmektedir.

Diğer hesap bilgileri

Hesap oluşturma tarihi
Son başarılı giriş tarihi
Hatırladığınız son şifre

bölümlerinide doldurdukdan 24-48 saat içerisinde kesin dönüş yapılmaktadır.
 
Üst Alt