CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi

DenizTendik

Uzaklaştırıldı
CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi

CADSAY uzun senelerin saha tecrübesi ile mühendislik, inşaat, makina, mimarlık ve teknik çizim kursları, danışma ve proje servisleri veren uzman bir kuruluştur.

CADSAY, kaliteli ve uzman eğitmenleri aracılığıyla yapılan kurs müfredatlarına sahiptir. Mühendislik, mimarlık ve çizim konularında ihtiyaç duyduğunuz kurs, danışmanlık ve proje yardımı, bölümünde kaliteli eğitmenlerimiz aracılığıyla CADSAY çatısı içinde barınmaktadır.

AutoCAD Öğren

CADSAY senelerden beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim başta olmak üzere birçok alanda çalışan kamu kuruluşları, özel iş yerleri ve bireysel insanlara yönelik eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Sta4CAD Dersi

Kadromuz; samimi, gereksinimlerinize özel çözümler sunan, kaliteden ödün vermeyen ve grup çalışmasına hayli önem veren bir yapıya sahiptir.

Az riskli ve sonuç tabanlı iş gören ekibimiz ile kurs, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda birlikte çalışmaktayız.

Primavera Kursu

CADSAY olarak ekibimiz; dünyamızın teknolojik güncellemelerini güncel olmak üzere izlemekte, kurumların dizayn teknolojilerini geliştirici, potansiyelini bulan ve yenilik yolunda rekabet avantajları kazandırmaya yönelik kapsamlı servisler sağlar.

CADSAY'in kursunu verdiği ana alanlar: SAP2000 Eğitimleri, Primavera Kurs, STA4CAD Dersi, AutoCAD Eğitimleri


Sonuç temelli çalışan kalifiye arkadaşlarımız beraberinde aldığınız eğitim, danışmanlık, proje desteği ile sizler de kariyerinizi ve başarılarınızı bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

SAP2000 Kursları

CADSAY olarak amacımız; çözüm ortağı olduğumuz işletmelere fehamet katan, fark yapan projeler kurmak ve en çok kalite standartlarında eğitim hizmeti sunmaktır.
Cadsay, kurum personeline çağdaş ve çok farklı bir eğitim anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Verdiğimiz hizmetler sektörün üst safhalarında yer almaktadır.

Sektöründe Türkiye genelinde en sağlıklı ve en önde giden hizmeti veren Cadsay, profesyonelliği kendisine bir unsur olarak belirlemiş ve asla kalitesinden şüphe duymamaktadır.

Cadsay olarak bizi ön plana çıkaran unsurlar;

Genç ve Etkin Kadro
Proje TabalıYaklaşım
Uzun Saha Tecrübesi
Kalite Odaklılık
Güncel Teknolojiyi Takip
Teknik Destek
Uzman Ders Konusu
 
Üst Alt