• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Büyüleyici performans

  • Konbuyu başlatan güz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Büyüleyici performans

güz

Acemi
Üye
LG F1443KDS7 modeli 11 Kg yıkama kapasitesiyle standart boyutta dünyanın en büyük hacimli çamaşır makinesi, sadece yıkama kapasitesinde değil diğer bir çok özelliğindede dünyada ilklere imza atmış bir ürün. A+++ enerji sınıfına sahip ürünün artıları 3’te kalmıyor. Makine elde yıkama hareketini canlandırabilen 6 programa sahip ayrıca dövme denilen kırışık azaltıcı, filtreleme denilen eşit yıkama, hassas çevirme denilen sessiz yıkama, döndürme denilen normal yıkama, çitileme denilen leke çıkarma ve çalkalama denilen hassas yıkama programlarına sahip, bu programlar sayesinde daha verimli, daha sessiz ve daha az titreşen bir makine F1443KDS7. Bu programlara ilave olarak çok ince bir düşünce eseri olan, evlerimizin en değerli parçası olan bebeklerimize özel bir program sunulmuş, bu program sayesinde çamaşırlar durulanırkende su belirli bir sıcaklığa getirilerek bebeğimizin hassas cildi için zararlı deterjan atıkları tamamen temizleniyor.

Özellikle Türk insanında en çok rastlanan alerjik rahatsızlıklar göz önünde bulundurularak antialerjik yıkama özelliği olan bir program eklenmiş, program hayvan tüyü, polen gibi alerjenlere homojen sıcaklık dağılımı, yüksek sıcaklıktaki su ve başka makinelerde olmayan buharlı yıkama özelliğiyle çamaşırları derinlemesine temizliyor, bu temizlik İngiliz Allerji Kurumu olan BAF tarafından onaylanmış. Buharlı tazeleme denen özelliğiyle 20 dakikada buhar yardımıyla tüm çamaşırların üzerindeki istenmeyen koku ve tozlardan kurtulabiliyoruz. Buharlı yıkama özelliğindeyse su ve su buharı karşımıyla yıkama yapabiliyoruz bu sayede kıyafetlerimizi yıpratmıyor ve renk kaybı yaşamıyoruz.

Sayfam bitti ama özellikleri bitmedi hala LG F1443KDS7’nin, son iki özelliğine değinip sözlerime nokta koyacağım. 10 yıl gibi uzun bir süre ürününe garanti veriyor LG, buda ürünün ne kadar başarılı olduğunu, firmanın ürününe nekadar güvendiğini göstergesi. Birde arızaya göre sinyal sesi verme özelliği var, arıza yaşadığınızda servisin arıza kaydı yapıp gerekli parçaları temin etmek için gitmesine gerek kalmıyor bu sistemle, arıza yaşadığınızda servisi arayıp çamaşırmakinenizden çıkan sinyal sesini dinletiyorsunuz, bu sayede servis arızanın ne olduğu anlıyor ve gerekli ekipmanlarla gelerek sorununuzu gideriyor. Anlıyacağınız akıllı telefondu, akıllı televizyondu derken buda akıllı çamaşır makinesi.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt