• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Büyük boyutlu dosyalarınız için dosya paylaşım siteleri..

Okunuyor :
Büyük boyutlu dosyalarınız için dosya paylaşım siteleri..

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Büyük dosyaları internet üzerinden arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz aşağıdaki paylaşım sitelerinden yararlanabilirsiniz.

Dropbox - Simplify your life
Dropbox’da her biri en fazla 250 MB olmak kaydıyla toplam 2 GB veriyi istediğiniz kadar bilgisayar arasında kolayca paylaşıma açabilirsiniz.

Ücretsiz bir hesap alıp, yazılımı indiriyor ve kullanıcı girişi yapıyorsunuz. Dropbox görev çubuğunda ilave bir seçenek olarak beliriyor ve istediğiniz dosyayı sürükleyip Dropbox klasörüne bırakıyorsunuz ve yazılım otomatik olarak hesabınıza bağlı olan diğer bilgisayarların da dosyalara erişmesini sağlıyor.

DivShare - Professional Media and Document Sharing
DivShare, tek dosya boyutu en fazla 200 MB olmak üzere toplam 5 GB depolama kapasitesi sunuyor.

DivShare aynı anda beş dosya yüklemenize izin veriyor + video dosyalarını blog veya web sitelerine kolayca koyabilmeniz için otomatik olarak Flash formatına dönüştürebiliyor.

http://drop.io
Ücretsiz hesap için izin verilen toplam dosya boyutunun yalnızca 100 MB
Siteye girdiğiniz anda karşınıza çıkan metin kutusundan kendinize uygun bir adres seçip (http://drop.io/isminiz gibi) hemen dosyalarınızı yüklemeye başlayabiliyorsunuz.

Free File Hosting - Online Storage; Upload Mp3, Videos, Music. Backup Files
Üyelik gerektirmeden 5 GB boyutundaki dosyalarınızı yükleyebildiğiniz site ne yazık ki bir süre indirilmeyen dosyalarınızı sunucudan siliyor.

Free File Sharing Made Simple - MediaFire
100 MB veya daha küçük dosyalarınızdan istediğiniz kadarını aynı anda yüklemenize izin veriyor.. Sadece ücretsiz üye olarak siteye giriş yapmanızı gerekiyor..

RapidShare ? Secure Data Logistics
En popüler dosya paylaşım hizmetlerinden biri olan RapidShare yi bilmeyeniniz yoktur sanırım:))

http://skydrive.live.com
Microsoft’un entegre Windows Live hizmetlerinden biri olan SkyDrive, 25 GB’lik bir depolama alanı sunmasına rağmen izin verilen maksimum dosya boyutu sadece 50 MB
 
Üst Alt