• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Büyü belirtileri

Okunuyor :
Büyü belirtileri

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
BÜYÜ BELİRTİLERİ

Sihir ve Büyü : Dünyanın en eski ilimlerinden biri, belki de en eskisi ...
Çok eski cağlardan beri süregelen ,günümüzde de etkisinden hiç bir şey kaybetmeyen bir ilim ...

Pozitif bilimin kabul etmek istemediği ama rahatsızlıklarına da asla çare bulamadığı , adeta aciz kaldığı bir ilim ...
Kendi sorunlarının sadece kendi içinde çözülmesine müsaade eden bir ilim ...
Bana göre bizim ve bizden sonraki toplulukların asla hafife almaması, çok dikkatle takip etmesi gereken bir ilim,bir gizem dünyası ...
Sevsek de sevmesek de, inansak da inanmasak da , adını çokça konuştuğumuz yada duyduğumuz bir esrar yumağı ...

Öyleyse bilgi ve birikimimi sizlerle paylaşmak, dertli insanları sahtekarların elinde oyuncak etmemek, becerebildiğimi yapmak, beni aşan konularda sizlere rehberlik yapmak bir insan olarak benim görevim diye düşünüyorum.

İnsanların kimi zaman baş vurdukları bu yolda alınan etkiler, zamana, yapan kişinin manevi durumuna, büyünün çeşidine göre farklılık gösterir.
Burada genel de görünen rahatsızlıkları belirterek önleminin en kısa zamanda alınması GEREKTİĞİNİ hatırlatmakta fayda vardır.
Kendi ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, kendinizi tanıyamaz durumda olmanız, gece ufaktan başlayarak sıçrayarak uyanmalar, korkutucu rüyalar görmeye başlamanız, kedi ,köpek gibi yırtıcı hayvanlarla rüyalarınızda karşılaşmanız, midede ve kalpte belli bir rahatsızlığınız yokken ,devamlı sıkıntılar, göğüs kafesinizde ağrı, aşırı yorgunluk halleri, ensenizde ağrılar,saçlarınızda elektriklenmelerin olması, gözlerde ki ağrılar, gölgenizin sizi izliyor gibi hissetmeniz, uyuşukluk, ayak tabanlarında yanma ve tik halleri, başlıca belirtileridir.

Unutulmaması gereken bir nokta da ,tıbben doktorun teşhis koyduğu bir hastalıkta ,alınan ilaçlar sonucunda, hastada en ufak bir gelişme olmadığı durumlar söz konusu olduğunda; büyünün etkisi var olduğunu söyleyebilmek mümkün olabilir.Yani bütün önce tıbbi

Müdahalenin her çeşidi denendikten sonra büyü olabileceği düşünülmelidir.

Bir kişinin yapılan büyü ile amacına bağlı olarak insanın o bölgesindeki elektrik yükünü azaltarak ve etkileyerek o bölgenin düzensiz olarak çalışmasını ve yeterli enerjiyi alamayan organda çalışma bozukluklarının sonucu hastalıklar söz konusu olmaktadır.Unutmamak gerekir ki ,her organımızı düzenleyen ona enerji gönderen beyin bu gibi durumlarda hastalıktan ilk etkilenen bölge olması söz konusu olabilir.

Bazı insanlardaki aşırı etkilenme sonucu ve geç müdahalerde sinir bozuklukları ve delirmelere kadar giden olaylar mevcuttur.Bu yüzden dikkatli olup,basite almamak lazımdır .Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür .Bu nedenle büyü, bazı insanları etkilerken ,bazılarında ise az etki gösterir .Büyüler insanların burç yapılarına göre de,etki farklılıkları gösterebilir. Çok etki alan burçlar olarak, yengeç ,aslan, ikizler ,oğlak, koç gibi burçları saymak mümkündür.


Önce sorunlarınızı konuşalım, teşhisi koyalım ...
Sonra nasıl çözeceğimiz konusunda karar verelim ...
İnsan olarak, Allah'ın yarattığı en şerefli, en onurlu varlıklar olarak hak ettiğimiz yerde olmamız, daha iyi yarınlara, daha sağlıklı ve mutlu günlere ulaşmamız dileği ile ...

Hanımların Şikayetleri

1-Ümmüs sübyan.. (kadınların korkulu rüyası) hamilelik döneminde çocuğun henüz ceninlik aşamasında oluşmasını önleyen durum, hamile kalamamak..

2-Nişanlılıkta başlayan,bazen evliliğe kadar bazen de evlilikten sonra da devam edebilen ağlamalar,boğucu sıkıntılar, bayılma ve baygınlık turu kendinden geçmeler,kabuslu rüyalar,korkmalar,yalnız kalamamaklar,hayal görmeler..

3-Loğusalık döneminde irkilmeler,korkmalar,ani bayılmalar,ağlamalar..

4-Nişanlı yada evli iken,esiyle hiç bir sorunu olmadığı halde gördüğü bir insana karşı (tanısın,tanımasın) karşı inanılmaz duygu ve istekle bağlanmak, yada bağlandığını zannetmek..Bu sorun evli ve nişanlı olmayan insanlarda da gözlenmekle beraber onların Yıldırım aşkı tanımlaması fazla üzerinde durmamalarını sağlıyor..

5-Rüyada tecavüze uğradığını sanmak.. (kalktığında ise tecavüzün bir çok belirtisini görüp,o yorgunluğu hissetmek)


Erkek ve hanımların müşterek şikayetleri

1-Ani bayılmalar..

2-Sonradan oluşan kekemelikler..

3-Bir turlu temizlendiğine inanmadığımız uzuvlarımız.(eller ve ayaklar gibi)

4-Sara turu rahatsızlıklar..

5-Nişan ve Evlilik teşebbüslerindeki başarısızlıklar, yada hiç o aşamaya gelememek (Kısmetin bağlı olması)

6-Cinsel isteksizlik(normal yaslarda olunmasına rağmen gücün azalması yada bitmesi)

7-Uykusuzluk.. (Bir turlu uyuyamamak, yada uykuya doyamamak)

8-Eşlerin birbirlerinden soğuması ve nefrete donen ilişkiler
(aslında hiç bir gerekte yokken)

9-Eslerin birbirlerini aldattığı varsayımları.. (kendi kendilerini yiyip bitiren, rahatsız edici kıskançlıklar)

10-Ani ve aşırı korkmalar

11-İnsan tipinden farklı değişik ve korkunç kişiler görmek yada gördüğünü hissetmek..

12-Aynı rüyayı yada kabusu peş peşe görmek ve etkisinden kurtulamamak..
 
Üst Alt