Butik Dershane Nedir ?

Butik Dershane kişiye özel öğretim teknikleri kullanan, öğrencilerine bire bir veya en fazla 8 kişilik sınıflarda hizmet veren dershanedir. Butik Dershanelerde her öğrenci özeldir. Butik Dershane, öğrencilerin kendilerini ev ortamında hissettikleri, yöneticileri ve öğretmenleri ile yüz yüze iletişim kurabildikleri, kitle dershanesi anlayışından uzak dershanelerdir.

Bilindiği gibi Kitle Dershanelerinde başarılı 10-15 öğrenci ile bütün yıl yoğun bir şekilde ilgilenilir, diğer öğrenciler aynı ücretleri ödemelerine rağmen pek de ilgi görmezler. Butik Dershanelerde bazı öğrencilere farklı eğitimler veya ayrıcalıklar tanınmaz. Çünkü bütün öğrencileri özeldir.

Butik Dershanelerde bütün öğrencilerin özel ders ihtiyaçları da karşılanır. Böylece öğrenciler okul, dershane, özel öğretmen üçlüsü arasında kalmaz. Bunun veliye de pozitif yansımaları olur. Öğrencisi alanında uzman branş öğretmenlerinden özel ders almış olur.

Dikkat edilirse, Butik Dershaneler de DERSHANEdir. Dershane olmayan bazı kurumların kendilerini Butik Dershane gibi lanse ettikleri görülmektedir. Lütfen gitmek istediğiniz Butik Dershaneden DERSHANE RUHSATINI sorunuz.
 
Butik Dershane konusunda Bakırköy'de ki Donanım Dershanesini şiddetle tavsiye ederim. Gidip görmekte fayda var.
Gerek öğretmen öğrenci ilişkileri, gerek ders çalışma imkanı olsun, gerçekten harikalar. 4-5 kişilik sınıflarda ve sınıf dışında da hocalarınd ilgisi üst düzey. Matematikten hiç anlayamayan insanların üstünde de inanılmaz etkilerine şahit oldum.
Sitesini aşağıda belirttim, ziyaret edip detaylı bilgi edinebilirsin.
Sitesi aşağıda, daha detaylı bilgiyi bulabilirsin.
 
  • Etiketler
    butik dershane
  • Üst Alt