Burun Estetiği Fiyatları ve Burun Ameliyatları Fiyatı Ne Kadardır?

Burun Estetiği Fiyatları, diğer bütün estetik operasyonlarda olduğu gibi kişiye özeldir. Bu yüzden Burun Ameliyatları Fiyatları hastaya, doktora ve hastaneye göre değişir. Estetik Burun Ameliyatları Fiyatı ve Burun Ameliyatı Fiyatları konusundaki bu değişkenlik kafa karışılığına neden olabilir. İster estetik burun ameliyatı fiyatı olsun, ister burun ameliyatı fiyatı olsun; sonuçtan önce Burun Estetiği veya Burun Ameliyatı Ücretleri üzerine yoğunlaşmanın olayın değerini ve ciddiyetini anlamamak olduğunu düşünüyorum. Şüphesiz bir şeyi alırken fiyat bir seçim kriteri olabilir ve en iyi ve en kaliteli hizmeti almak herkesin en doğal hakkıdır. Şundan hiç endişe etmeyin; gerek burun estetiği olsun, gerek burun ameliyatı olsun, ister az ister çok ne kadar ve kaç para ödemiş olursanız olun doktorunuz sizin için en iyisini yapmaya çalışacaktır. Ama çok düşük fiyatlara yüksek beklenti içine girmek hayal kırıklığı ile sonuçlanabileceği gibi çok yüksek burun ameliyatı veya estetiği fiyatları da her zaman en iyi sonucu sağlayacağı anlamına gelmemektedir.

Burun estetiği ve ameliyatının maliyeti, doktorun ofisinin yerine, ameliyat yaptığı hastaneye ödediği ücrete, personel giderine, vergilere ve kullanılan malzemelere göre farklılık gösteririr. Bir de doktorun, daha önce yaptığı burun ameliyatı sayısı, ikinci ameliyat riski, burun ameliyatlarından aldığı sonuçlar ve talep yoğunluğu burun estetiği ve burun ameliyatı fiyatları üzerine etkilidir. Her işte olduğu gibi insanlar yaptığı işin tam karşılığını aldığına inandığı zaman ücretin bir önemi olmaz.

Burun Estetiği olmuş bir insan; sabah rahat bir burun solunumu sonucu dinleminiş olarak uyanıp aynaya daha uzun ve mutlu bakıyorsa, doktor kontrole gelen burun estetiği hastasının yüzündeki yaşam enerjisinden kendi payına düşeni alıyorsa, ne estetik burun ameliyatı için kaç para ödendiğinin bir önemi olur ne de burun ameliyatı fiyatı kaç liradır hatırlanır. Kimse beğenmediği birşeyin fiyatını sormaz bile.

Burun estetiği ve burun ameliyatı için ofisime başvuran hastalarımamın sorunlarına en uygun burun estetiği fiyatlarını ve en uygun burun ameliyatları fiyatını sunmaya çalışıyorum. En uygun burun ameliyatı fiyatı, en ucuz burun estetiği olmak anlamına gelmediği gibi en pahalı burun estetiği fiyatları da en iyi sonucu veren burun ameliyatı anlamına gelmez. Burun estetiği fiyatı belirlerlemede; daha önce burun ameliyatı olması, burun darbesi geçmişi, burunda solunum problemi olması, burun yüz orantısı bozuk olması vb kriterler etkilidir.

Burun estetiği ameliyatları fiyatları ve burun ameliyatı fiyatı ne kadar olduğunu konusunda daha iyi bilgi verebilmek için ofis ortamında fizik muayene gereklidir. Muayeneye gelemeyecek olanlar için bir burun estetiği ve burun ücreti konusunda ön bilgi verebilmek için burun solunum problemi varsa ve daha önce burun ameliyatı olmuş iseniz belirterek burun fotoğrafları analizi yapılabilir. Bunun için burnunuzun her iki yandan ve önden resimlerini çekerek bu foto ları online olarak gönderirseniz burun fiyatı hakıında bir ön bilgi sunabilir.

Kaynak : .ismailbayram.com
 
Üst Alt