Burcunuzun Güçlü Yönleri

Koç​

Sevgili Koçlar, sizler Zodyak kusaginin dogustan enerjik, aktif ve yenilikçi insanisiniz. Size bu özellik evren tarafindan özel olarak sunulmustur.

Eger istiyorum derseniz elde edemeyeceginiz hiçbir sey yoktur. Küçük hedefler yerine büyük düsünmeye çalisin. Içinizdeki dürtüleri, kazanmak adina odaklayin. Çünkü sizler kuvvetli bir yasam enerjisinin en önemli temsilcilerisiniz. Zirveye tirmanmak için, birilerinin desteklemesine ihtiyaciniz yok. Aksine kendi kendinizi canlandirabilecek kadar güçlüsünüz. Sizler Mars gezegeninin kuvvetli savasçilarisiniz. Mars istekleri elde etme gücü demektir.

Yani neyi arzuluyorsaniz onu elde edebilirsiniz. Sadece kendinize inanmaniz ve güvenmeniz yeterlidir.

Bu güç sizi yüksege hatta daha da yüksege götürecek ve basarilarinizla taninmanizi saglayacaktir. Siz bulundugunuz her yerde iz birakabilen, dikkatleri üzerine toplayan, çevresindekilere liderlik yapabilen bir burcun mensubusunuz. Sadece yapmaniz gereken bu gücü kullanmak istediginiz alani seçmekten geçiyor.

Korkusuzca ilerleyiniz, öncü gücünüze güveniniz, cesaretli olunuz, tutkularinizi, yaratici yönlerinizi açiga çikarmak için güçlü bir adim atiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar, sizler oldukça pratik hareket edebilen, sabırlı kişilersiniz. Bir amaç üzerine kitlendiginiz zaman hiçbir kişi veya durum sizi yolunuzdan döndüremez.

Kararlılık gücü evrenin size sundugu özel bir armağandır. Yeni teknolojilerden yararlanmak, sosyal hayatınıza önem vermek ve istikrarlı bir şekilde ilerlemektir. Sizin bilgi ve deneyimleriniz, üretkenliğiniz ve güvenilirliğiniz bir çok insan için ışık gibidir.

Sizin ilerlediğiniz yolda sağlamlık ve doğruluk vardır. Kendisine sizin kadar hakim bir burç mensubu az bulunur. Sözleriniz öylesine doğruluk payı içerir ki, olduğunuz gibi görünmeniz ve göründügünüz gibi olmaniz son derece kolaydır. İste bu durum sizi diğerlerinden ayıran önemli bir ayrıcalıktır. Ürettiklerinizle tanındığınız için, toplum içinde itibariniz daima yüksektir. El attiginiz her iş sağlamlaşır, işler hale gelir.

iste bu nedenle size her zaman her yerde ihtiyaç vardir. Düsünceleriniz üretime dönüşür, gelişir ve size kazanç olarak döner. Gerçekleşebileceği hedeflerin hayalini kurmakta usta olan sizler, bunları hayata geçirmekte de aynı şekilde ustasınızdır.

Hangii alanda kendinizi gösterirseniz gösterin. Sunu unutmayiniz ki, siz ekmeginizi her sekilde taştan çıkarabilecek güçlü insanlarsınız.

Tasarlayan ve üreten, ürettiğini kazanca dönüştüren ve kazancını ustalıkla yöneten sizler için maddi ve manevi değerler daima ön plandadır. İçgüdüleriniz size rehberlik edecek kadar muhteşemdir. Gelişmiş duyularınız nerede durmanız gerektiğini size fısıldayacaktır.

Ikizler​

Sevgili Ikizler yeni fikir ve kavramlara açik bir burcun temsilcileri olarak, insanlari bilgilendirmeyi, bilgilendirirken neselendirmeyi seven sizler iletisim konularinda öncülügünüzü ortaya koyabilen insanlarsiniz.

Insanlari anlamak ve birligi güçlendirmek adina dünyaya katkida bulunabilirsiniz. Sizin burcunuza has özellik olan merakliliginiz sayesinde, insanlarla kolayca kaynasabilir, ne kadar zeki ve aktif kisiler oldugunuzu gösterebilirsiniz.

Yöneticiniz Merkür, iletisimin, algilamanin, baglanti kurmanin, aklin sembolüdür.

Size daima insanlarla kaynasmanizda rehberlik edebilir. Bu sayede bulundugunuz her yerde isil isil parlayabilirsiniz. Siz insanlara akillica tavsiyelerde bulunabilen, manevra yetenegine sahip, hareketli insanlarsiniz.

Gözlem gücünüz ve ikna kabiliyetiniz oldukça yüksektir. Her konuda konusabilecek ve paylasimda bulunarak bilginizi yayabilecek zekaya sahipsiniz.

Saglikli sagduyunuz ile her durumu ve olayi çerçeve içine alarak degerlendirmesini yine herkesten önce yapabilen kisilersiniz.

Yetenekleriniz sayesinde çevreniz üzerinde etkili olmaniz daima mümkündür. Girdiginiz bir ortamda insanlari kendinize kolayca begendirebilir ve onlari etkileyebilirsiniz.

Deyim yerindeyse sizin kadar burnu koku alan baska biri yoktur. Bir durum, bir olay hakkindaki tahmin yeteneginizle herkesi sasirtabilirsiniz.

Yengeç​

Sevgili Yengeçler duygularin lisanini sizin kadar güçlü kim konusabilir ve kim sizin kadar sahip olduklarinin degerini bilerek koruyabilir ve kollayabilir. Içtenliginizle, güvenilirliginizle baskalarina rehberlik edebilirsiniz.

Yöneticiniz Ay gezegeni, sizi isigiyla sarip sarmalar ve size nerede bulunmaniz gerektigini yansimalariyla gösterir.

Siz de bilirsiniz ki, istediniz mi yapamayacaginiz sey yoktur. Insanlardan uzak kalmadan, hayatin sikintilari karsisinda bocalamadan, umutlarinizi dimdik ayakta tutarak geleceginizi sekillendirebilecek kadar güçlüsünüz.

Sezgileriniz ve içgüdüleriniz size arkadaslik ederek, hedeflerinizi gerçeklestirmenizde kolaylik saglar. Toplumun ihtiyaçlarina duyarli olan ruhunuz, uyum saglama yeteneginizle birlestiginde iki misli kuvvetlenebilir.

Bu kuvvet ise, yolunuzda trafik isaretleri gibi nerde durmaniz, nereye gitmeniz ve ne yapmaniz gerektigi konusunda sizi destekleyicidir.

Siz öncü su grubu burcusunuz. Güç kaynaginiz olan duygusal süreçleri baslatma yeteneginizle kendinizi güvende hissetmeniz gayet kolaydir. Sizin sevdiklerinize olan bagliliginiz, duyarliliginizla onlari kanatlari altina alabilecek kadar yüce gönüllüsünüz.

Aslan​

Sevgili Aslanlar, evrensel enerjilerin yaraticilik, güçlü ifade ve tutkulariyla sizi sarip sarmalamistir. Eger sizler olmasaydiniz cesaret, heyecan, bonkörlük ve güç kelimesi bu denli anlam kazanabilir miydi?

Her seyi yetenekleriniz, kendinize özgü stilinizle gerçeklestirmeyi bilen siz Aslanlar liderlik gücünüzü toplumsal arenada göstermek için atilimda bulunmaktan, özgüveninizi ön planda tutarak ilerlemekten, insanlarla bir arada olmaktan asla vazgeçmeyiniz. Çünkü sizin olmadiginiz bir Dünya oldukça zevksiz, keyifsiz bir yer haline gelir. Ask size özel olarak sunulmustur.

Yaratici ve sanatsal yeteneklerini sizin kadar güçlü bir sekilde sergileyen burç az bulunur.

Evrende belirgin bir iz birakabilen, cömert bir ruhun temsilcisisiniz. O izi takip edenler sayenizde hayati ve sevmenin ne demek oldugunu ögrenirler.

Çok yönlülügünüz, adapte olma yeteneginizle toplumun en üst katmanlarinda sizi görecegimizden süphemiz yok. Hiçbir durumun sizi pes ettiremeyecegini bilmekteyiz.

Akliniza koydugunuz bir seyi yapmamaniz mümkün degildir. Girdiginiz her ortam isiklanir ve konustugunuz her kisi ne kadar farkli oldugunuzu hemen anlayabilir.

Iste simdi bu farkliliklari istediginiz alanda gösterebilir, kitleleri pesinizden sürükleyebilirsiniz. Siz sabit ates burcusunuz. Güç kaynaginiz olan kendinizi ifade ve yaraticilik gücünüzle hedeflerinizi gerçeklestirebilirsiniz.

Basak​

Sevgili Basaklar, düzenin, güçlü zekanin, bedensel ve zihinsel berrakligin temsilcisi olan sizler mükemmeli yakalamak için cesaretle ilerlemeniz, hedeflerinizi ele geçirene dek yilmadan var gücünüzle çabalarsiniz.

Bütün bunlari yapabilmenizde sizleri destekleyen yöneticiniz Merkürdür. Bu güç, hayat yolunuzda kafanizin içindeki projeleri hayata geçirmenizi sagladigi gibi, zihinsel açidan da algilamanizi güçlendirerek sizi ödüllendirir.

Burcunuz, kisisel gelisimin zodyaktaki en güçlü ifadesidir. Iyilestirici, hizmete yönelik insanlara yardimci olmaktan zevk alan ruhunuz, basari denilince akla gelmenizi saglamistir. Iste evrendeki enerjiler her zaman sizin yaninizda ve sizin destekçinizdir.

Toplumda her zaman seçkin pozisyonlarda yer alan sizler, her isin üstesinden pratik zekanizla gelebilirsiniz.

Mantik, açiklik, detaylar vasitasiyla bütünlük olusturmayi bilen sizler, gözlem gücünüz ve mantiginizla çaliskanliginiz ve pratikliginizle insanliga faydalar saglayabilir, becerikliliginiz, organizasyon yeteneginiz ve gözlem gücünüzle nerede durmaniz gerektiginin bilinci içinde öne çikarsiniz. Güç kaynaginiz olan çaliskanliginizla ve verimlilik gücünüzle mükemmeli istersiniz. Çünkü buna layiksiniz.

Üretime olan katkiniz sayesinde insanlar fayda bulurlar, sorumluluk duygunuz sayesinde sizi örnek alirlar. Degisen kosullara kolayca uyum saglarsiniz. Ilgili olmak ve yardim etmek sizin özünüzdeki en önemli cevherdir.

Terazi​

Idealizm, sosyallik, popülerlik, huzur, tarafsiz ve adil bakis açisinin güçlü insanlari, sevgili Teraziler sizler barisçi çözümlerinizle ve güçlü iliskilerinizle yeniliklerde bulunan, cesaretli davranabilen ve kendi gerçegini yaratabilen kisilersiniz.

Sizler evrenin güzelliklerle donatildigi özel insanlarsiniz. Varliginiz sayesinde, hayatin ne kadar güzel oldugunu anlamamiz kolaylasir.

Bulundugunuz yerde huzur, güzellik ve ask vardir. Olaylar ve insanlar arasindaki her türlü durumu, tarafsiz bir sekilde degerlendiren sizler, tüm gücünüzü, yeni bir hayat kurabilmek, yeni bir sayfadan hayata bakabilmek için ön planda tutabilir, sosyal hayatinizdaki yerinizi basarilarinizla belirlersiniz.

Yasaminiz boyunca hakikati arayan sizler, kendi gerçeginizi çizmek için umutla yol alabilirsiniz. Net düsünmekten hoslanan akilli ve iyi tasarlanmis stratejilerle ilerleyen sizler, toplumun üst kademelerinde görev alabilir, hakki ve adaleti dogru bir seklide savunabilirsiniz.

Bu üstün özellikleriniz sayesinde toplumun her kademesinde sizi görmek, sizin öncülügünden istifade edebilmek büyük sanstir. Bütün bunlari düsündügümüzde, kendinizle ne kadar gurur duysaniz yeridir.

Akrep​

Sevgili Akrepler, sezgi ve algilama yeteneginin dönüsüm gücüyle taçlandirdigi sizler yüreginizde yankilanan ses öylesine güçlüdür ki, bu ses ne yöne gitmeniz gerektigi konusunda destekler ve mücadelenizde de en büyük yardimcinizdir.

Çagimizda yenilenmek için dönüsümde bulunmak son derece önemli. Iste bu gücü evrensel anlamda elinde tutan sizler yöneticiniz Plutonun size sundugu kuvvetli enerjiler sayesinde kendiniz için yeni bir dünya yaratabilecek kadar güçlü insanlarsiniz.

Yüreginiz ve kafanizin içindeki mücadele gücünüzü, kararliliginizi, reddedilemez üstünlügünüzü asla küçük tepelere çikmak için degil, zirveleri fethetmek için kullanirsiniz.

Sizi basariya çagiran sesi duymazliktan gelmezsiniz. Bu ses sizi basariya adim adim yaklastirir ve toplumun en üst kademelerinde bulunmaniz adina tesvik eder.

Baskalarinin asla cesaret edemedigi, hatta hayal bile edemeyecegi kadar yükseklere tirmanmak için gereken cesaret ve degisime açik yürekliliginizle gözünüzü basariya dikerek, rakiplerinizi geride birakmak için canla basla çalisirsiniz.

Güçlü duygularinizla insanlarla olan iliskilerde samimiyetinizle, kontrolü elinizde tutarsiniz. Her zaman sizi zirvede görmek mümkündür. Çünkü oraya layiksiniz.

Yay​

Sevgili Yaylar, ufuklarin kasifi, yeniliklerin müjdecisi, inancin güçlü temsilcileri olan sizler, ortak bilinç duygusu içinde, muhtesem yeteneklerinizi her alanda gösterebilen, digerlerine yol gösterebilen, evrensel enerjinizin size çizdigi yolda güvenle ilerleyen burçlar kusaginin gezginci sövalyelerisiniz.

Baktigiyla yetinmeyen, bilgilenmek için delice arzu duyan, her zaman için yüksekleri hedefler ve özgüven duygunuzu ayakta tutabilirsiniz.

Hayatin zorlu yollarinda, karsiniza çikabilecek her türlü engeli, yöneticiniz Jüpiterin size verdigi inanç gücüyle asarsiniz.

Sizler uzak yollarin kaptanlarisiniz. Bilindik yollarda ilerlemek yerine, kendinize yeni bir hayat kurabilmek için uzaklari hedef alirsiniz.

Büyümeye, gelismeye, genislemeye açik ruhunuz, siradan olanla asla yetinmez, rutin bir hayatin içinde kaybolup gitmeyecek kadar özeldir. Hangi engel, hangi kisi ve durum sizin bagimsiz karar alma gücünüzün önüne geçebilir ki?

Hangi sorun, inancinizla asilmaz ki? bilgilenmek için zirvelere çikabilir, ögrendiklerinizi baskalariyla paylasarak onlarin da büyümelerini saglarsiniz. Tecrübelerinizi baskalariyla paylasabilecek kadar yüce gönüllüsünüz. Ne zaman sikissaniz evren tüm gücüyle sizi sarip sarmalar.

Oğlak​

Önderlik gücünün, sabrin ve köklülügünün, yapilanmanin ve güvenligin temsilcisi siz Oglaklar, evrensel enerjiler ögrendiklerinizi baskalarina sunabilmeniz, gösterebilmenizi saglar.

Yöneticiniz Satürn gezegeninin güçlü titresimleri altinda, güvenle ilerlersiniz. Toplum içindeki konumunuzu, hedeflerinizi gerçeklestirerek saglamlastirabilirsiniz.

Hirsiniz yolunuzdaki aziginiz, amaçlariniz itekleme gücünüz, bugüne dek olusturdugunuz tecrübeler isiginizdir. Eger sizler olmasaydiniz, basari denilen olguyu tanir miydik, elde ettiklerimizin degerini bu denli anlar miydik? Hayir bu asla mümkün olmazdi.

Evren size sabir denilen muhtesem bir güç sunmustur. Bu güç eninde sonunda sizi ödüllendirir, ektiginiz her tohumun agaca, agaçlarin ormanina dönüsmesini saglar.

Hiç süpheniz olmasin ki, bugüne dek verdiginiz emek, gösterdiginiz çaba karsiliksiz kalmaz. Her ögrendiginiz bilgi sizi basariya götürür ve mihenk tasi olur.

Dogal yetenekleriniz ve çaliskanliginizla her tür kaynagi pratik bir sekilde kullanabilirsiniz. Siz Zodyak çemberinin en üstünde yer alan bir burçsunuz. Diger burçlara yol gösterebilen, onlara örnek olabilen kuvvetli ve güvenilir kisilersiniz.

Kova​

Degisiklik, kesif, sira disilik, orjinalllik ve yeniliklerin güçlü temsilcisi sevgili Kovalar, kendi kendinizin efendisi olmak size yakisir.

Yolunuz ne kadar çetin olsa da, özünüzde bulunan farklilik isigi ve yöneticiniz Uranüs sayesinde her türlü riski göze alarak kararlilikla ve hizli bir sekilde hedefinize ulasabilirsiniz.

Bu güç size bilgi edinmenizde ve bilgiyi cesaretle ifade etmenizde rehber gibidir. Içinde bulundugunuz durumla yetinmek yerine, daha iyi olmasi adina çaba sarfeder ve yilginlik göstermeden kitlendiginiz amaç için özgürce savasabilirsiniz.

Bilirsiniz bir seye inandiniz mi, güvendiniz mi son derece inatçi davranabilir, elde etmeden birakmazsiniz.

Iste bu özelliginiz büyük basarilarinizin toplumsal alanda yansima bulmasini ve takdir görmenizi saglamistir.

Giriskenlik gücünüz ve disa dönüklügünüz yol ayrimlarinda size bir isik gibi rehberlik eder. Sizler yeniligin usta sahipleri, buluslarinizla insanliga daima faydalar saglayan, çag atlatan güçlü insanlarsiniz.

Yasaminiz boyunca sizi yükselirken görmek mümkündür. Sizler için hayat hiçbir zaman siradan olmayacak kadar özeldir.

Bulundugunuz alan ve önünüzde açilacak yeni sayfaya su üç kelimeyi güvenle yaziniz. Basari, inanç ve sabir. Iste bu üçlü kuvvet, ikinci yöneticiniz Satürn tarafindan size sunulmustur.

Akliniz ve orjinal düsüncelerinizle çevrenizdeki insanlar üzerinde her zaman çarpici bir etki birakirsiniz.

Balık​

Gerçekçilik ve maneviyatin evrensel sahipleri, sezgi gücünün ustalari, derin sularin, firtinalarin gerçek savasçilari sevgili Baliklar, sezgileriniz size rehber oldugu gibi, görünen ve görünmeyen tüm kötülüklerden sizi koruyabilir.

Hayallerinizi gerçege dönüstürmeniz için gerekli olan inanç ve sezgi gücü sizlere özel olarak sunulmustur.

Iste bu sayede önünüze çikan engelleri asabilmeniz kolaydir. Baskilar altinda çökmeden, yeni bir sayfa açmaya gönüllü olan sizler, hayatla, insanlarla evrenle uyum içinde yasarsiniz.

Nereden geldiginizi ve neyin içinde yol aldiginizi size bildiren dogal güçleriniz, baskalarina daima sifa olmustur.

Yöneticiniz Neptünün size sagladigi vizyon, hayal gücü ve empati yetenegi baskalarini kiskandiracak kadar güçlüdür. Sinirsizlik ne demektir? Sinirsiz düsünce ile kendini gelistirmek, büyütmek ne demektir? Bunu size sormak, sizden ögrenmek gerekir.

Sizin oldugunuz dünyada merhamet vardir, sevgi vardir. Insana insanca davranmak, sevgiyle sarip sarmalamak vardir. Erdemlilik sizin özünüzde, evrensel yolculugunuzda bir isik gibi parlamanizi saglar.
 
Üst Alt