• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bugünde Bitti Dön Gel..

Okunuyor :
Bugünde Bitti Dön Gel..

AykutAydin

Acemi
Üye
Bugünde bitti hava karardı, yoksun sen yanımda
Daha kaç günün geçmesi lazım gelmen için buraya
Özledim herşeyini , ben seni özledim
Yokluğunda bir seni , tek seni sevdim

Kuşlar gibi göç ettin gittin başka yerlere
Ne yaparsın ne edersin şimdi sen yar ellerde
Sen gittinde bu kalp kaldı sende
Dön, dön gel hayalini görüyorum her yerde..

Blog adresim : Bir Şiir Dünya Aslında... - Blogcu

Facebook hayran sayfam : Anmelden | Facebook

İletişim: Neolsunbehayatiste@hotmail.com

Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

AykutAydin

Acemi
Üye
Bloğumda şu anlık güzel sözlerimi yayınlıyorum..Facebook hayran sayfama aykut aydın şiirleri yazarak ulaşabilirsiniz.Teşekkürler

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Dön, dön gel hayalini görüyorum her yerde..
Gidenler dönüp gelseydi
Yürek bu kadar güzel duyguları kaleme yükleyebilirmiydi .

Son düzenleme:

AykutAydin

Acemi
Üye
Gökyüzüne salıp ardından baktığım bir sevdaydın sen , şimdi çıkmış karşıma diyorsun ki neden?Bir ihanetti bu gönlümü hazır yakmışken.Üflede sönsün içindeki ateş yükselmeden....

Gitmek bir ihanettir.

Guney

Kıdemli
Üye
Gitmek bir ihanettir.
Neden?
gitmekte tıpkı gelmek gibi doğal bir süreçtir..

"Giderken sen beklemelerin hasretindeydim ben
şimdi kapım çalacak ve geleceksin karanlığıma aydınlık olan sen".......gibi...

bence gitmek ihanet değil,geleceğim deyipte gelmemek ihanet... gibi....

AykutAydin

Acemi
Üye
Seven bir insan geleceğinide görmelidir.Yani gelecekte yapamayakca sevmemelidir o kişiyi.Gitmek bir ihanettir çünki biri kalır o şehirde senin hüznünle.Sevginle...Ona umut vermişsindir belkide.Ve tuttuğun o sözü yerine getiremeyip ihanet etmişsindir , terbiye etmişsindir onu hasretinle.

Guney

Kıdemli
Üye
Sevgili arkadaşım duyarlı insan;

sevgi denilen duygusal durum bazen mantığın alaşağı olma halidir.
Fakat şöyle düşün;
bazen elimizde olmadan aşkın heyhulesi ile verdiğimiz sözler hayatın sahnesinde yer bulmaz kendine gerçek sevgi "ki ben buna hayatın her anını koyarım yani salt mutluluğu değil mutsuzlukta sevgiye dair dir bende" her koşul ve zeminde kişinin kendi duygusuna sahip çıkmasıdır..

Hasretler her türlü güzeldir özlemek te sevgi değilmidir?..
gelmeyeceğini bile bile beklemek te sevgiye dair değilmidir?

bence siz sahip çıkın duygularınıza ve bakın bu terk ediliş size neler yazdırıyor nasıl bir duygu seli bunun keyfinde olun bence üretkenlik bazen acıyla eşdeğerdir ...

AykutAydin

Acemi
Üye
Özlem sevginin bir meyvesidir.Yani özlem sevgiye sevgi katar sevgiyi güçlendirir.Bu hayattada böyledir.Nasıl sevdiğiniz birşeyi göremeyip yanına geldiğinizde mutlu oluyorsanız sevdiğiniz kişidede aynı duygulara kanaat edersiniz.Nasıl başka bir şehirde okuyupta anneni babanı özlüyorsan sevdiğinden ayrı kaldığında sevdiğinide özlersin.Bazen kişileri çözmek zordur.Ve ağızdan çıkan herşey yüreği yansıtmayabilir.Seni seviyorum demek ayrıdır seni seviyorum demeyi yürekten demek ayrıdır.Bir kişi sevdiğinin ertesi günü gidiyorsa sebepsiz yere bu kişi ihanet eden kişidir.Acımasızmıyım hayır.Gerçekleri yaşadığım şeyleri ve doğrularımı ima etmeye çalışan bir kişiyim.Herkes aynı değildir.Herkes aynı hayatta farklı şeyler ve farklı duygular peşindedir.

Guney

Kıdemli
Üye
"Özlemekte sevdaya dairdir" der ya şarkıda ne güzel bir söz dür bu.
.Ben çok özlüyorum ama ona kızmıyorum çünkü ona kızmam kendime ihanetimdir bu benim sevgimdir belkide onun değil...

bu sevgi sizin onun değil....

Üst Alt