Bu parti kırklanmalı!

Akp ve chp yi karşılaştırırırsak akp'yi seçene şaşarım.Bunda anlaşılmayacak ne var ?!?!
Evet bu durumda bile erdoğanı seçmektense kılıçdaroğlunu seçerim.
Anladınız mı yoksa tekrar yazayım mı ?
Hı bıkmadan usanmadan tekrar tekrar yazabilirim
Biri beceriksiz ama ülkesini biraz olsun seviyor
Biri de tamamıyle ülkesini zerre kadar düşünmüyor

Siz olsanız zerre kadar düşünmeyeni mi seçerdiniz.Yani severmiş gibi yapıp göz boyayan.Amacı farklı olanı mı seçerdiniz ? :)

Ben olsam elbette secimimi, Ülkesini vatanini vatandasini tasini topragini en fazla düsünen bu ugurda birseyler yapma gayretinde olan kisi yada parti icin kullanirdim...

Ama bu kisi size göre Kilictaroglu, Bana göre Muhsin Yaziciolu (mesela ) baskasina göre Tayyip Erdogan, kimine göre Erbakan, Perincek kimine göre demirel....

KILICTAROGLU - R.T.ERDOGAN kiyasinda sizin ama sadece sizin birey olarak tercihiniz KILICTAROGLU...saygi duyarim. sizin vatansever olarak bu kisiyi görüyor olmaniz , tam tersini düsünüp R.T.ERDOGAN dan yana tercihini kullananlari hic baglamaz.
sizinki tekil bir tercihtir..hepsi bu.

Erdogan tercihini kullananlarin kararida KILICTAROGLU taraftarlarini baglamadigi gibi..

Consume bak hürriyet gazetesinde senin partiden muharrem ince manset olmus..
Muharrem nce: Ben hkmeti ypratmak deil, ykmak istiyorum - Hrriyet Gndem

diyor ki ben hükümeti yipratmak degil yikmak istiyorum...!
hani siz demokrasi diyordunuz..! Benim bildigim demokrasilerde milletin getirdigi iktidari vakti gelince önlerine konacak sandiga atacaklari oyla yine millet karar verir..

.. Garabet bir durum degil mi..? Secimlerde sen yikmak istiyorum dedigin partinin yarisi kadar veya o parti chp nin iki misli oy alacak ortada secim yok ve donkisot gibi ben akp yi yikmak istiyorum...

Aklanmali paklanmali KIRKlanmali falan dendi ya chp icin , KIZMA ama hamamdan ciksinlar tertemiz bu kafa ayni kafa daha iki adim atmadan yine bir yerlerine bir sey Bulastirir bunlar.. o kadar beceriksizler politika yapabilme noktasinda

Özünde hepside iyi olabilir ama iste siyaset bu gibilere birakildigi icin chp simdi sürünüyor...

Siz kan bankasina anons yaptirin aciiiilen taze kan gerek size:prv:

Ben olsam elbette secimimi, Ülkesini vatanini vatandasini tasini topragini en fazla düsünen bu ugurda birseyler yapma gayretinde olan kisi yada parti icin kullanirdim...

Ama bu kisi size göre Kilictaroglu, Bana göre Muhsin Yaziciolu (mesela ) baskasina göre Tayyip Erdogan, kimine göre Erbakan, Perincek kimine göre demirel....

KILICTAROGLU - R.T.ERDOGAN kiyasinda sizin ama sadece sizin birey olarak tercihiniz KILICTAROGLU...saygi duyarim. sizin vatansever olarak bu kisiyi görüyor olmaniz , tam tersini düsünüp R.T.ERDOGAN dan yana tercihini kullananlari hic baglamaz.
sizinki tekil bir tercihtir..hepsi bu.

Erdogan tercihini kullananlarin kararida KILICTAROGLU taraftarlarini baglamadigi gibi..

Görünen köy kılavuz istemez sevgili komando...

Consume bak hürriyet gazetesinde senin partiden muharrem ince manset olmus..
Muharrem nce: Ben hkmeti ypratmak deil, ykmak istiyorum - Hrriyet Gndem

diyor ki ben hükümeti yipratmak degil yikmak istiyorum...!
hani siz demokrasi diyordunuz..! Benim bildigim demokrasilerde milletin getirdigi iktidari vakti gelince önlerine konacak sandiga atacaklari oyla yine millet karar verir..

.. Garabet bir durum degil mi..? Secimlerde sen yikmak istiyorum dedigin partinin yarisi kadar veya o parti chp nin iki misli oy alacak ortada secim yok ve donkisot gibi ben akp yi yikmak istiyorum...

Aklanmali paklanmali KIRKlanmali falan dendi ya chp icin , KIZMA ama hamamdan ciksinlar tertemiz bu kafa ayni kafa daha iki adim atmadan yine bir yerlerine bir sey Bulastirir bunlar.. o kadar beceriksizler politika yapabilme noktasinda

Özünde hepside iyi olabilir ama iste siyaset bu gibilere birakildigi icin chp simdi sürünüyor...

Siz kan bankasina anons yaptirin aciiiilen taze kan gerek size:prv:

SEvgili komando
Öncelikle ben chp li değilim.Dedim ki
ikisi arasında seçim yapmak zorunda kalsam dedim ... :)
Onun dışında birisi bu hükümeti yıkmak ister biri de bu devleti bölmeyi
yıkılması gereken hükümeti yıkmak mı daha hayırlıdır sizce
Yoksa bölünmemesi gereken devleti bölmek mi
Ve siz yaptığınız seçimin farkında bile değilseniz bu konuyu tam idrak edememiş sayarım
saygılar :)

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Öncelikle ben chp li değilim.

Canımsın , CHP li değilim diyorsun ama AKP ile yarıştırdığın hep CHP oluyor ...

o zaman desteklemediğin partiyi bırakta desteklediğin hangi partiyse onun için tartışmayı dene
Haksızmıyım ?
Benim partim x partisi ama CHP ye de sempati duyuyorum diyorsan o zaman eyv derim

ama hangi parti ağır basıyor merak ettim valla yawww :Winlk_Tongue::Winlk_Tongue:

Son düzenleme:
Canımsın , CHP li değilim diyorsun ama AKP ile yarıştırdığın hep CHP oluyor ...

o zaman desteklemediğin partiyi bırakta desteklediğin hangi partiyse onun için tartışmayı dene
Haksızmıyım ?
Benim partim x partisi ama CHP ye de sempati duyuyorum diyorsan o zaman eyv derim

ama hangi parti ağır basıyor merak ettim valla yawww :Winlk_Tongue::Winlk_Tongue:
oyumu chpye vermedim bu bir
ikincisi chp yi savunuyor olsam chp mükemmel olurdu :)
üçüncüsü akp yi eleştirince işi chpye getiren sizlersiniz.Defalarca chpli değilim zorunda değilim demek zorunda kaldım biliyorsunuz :)Yani sizin mantığınıza göre akpyi sevmeyen kesin chplidir.
Ama söz chp den açılmışken bu haliyle bile akpden kat kat iyidir.Bunu görememeniz çok üzücü

Ki tatlı venharcım benim parti olsa evet hakeden biri gelsin der miyim kuzum dimi ama
Hem sempati duyamayacak kadar üzgünüm.Tek üzüldüğüm Atamın kurduğu partinin ne hallere gelmesi.
Tıpkı Atamın ne zorluklarla yaptığı düzenin gümbürtüye gittiği gibi :(

merak etmeyin akp.ninde kalesinde sayisiz koler giriyor ama serefli hakemler
opsayit diye bayrak kaldiriyorlar.

Son düzenleme:
oyumu chpye vermedim bu bir
ikincisi chp yi savunuyor olsam chp mükemmel olurdu :)
üçüncüsü akp yi eleştirince işi chpye getiren sizlersiniz.Defalarca chpli değilim zorunda değilim demek zorunda kaldım biliyorsunuz :)Yani sizin mantığınıza göre akpyi sevmeyen kesin chplidir.
Ama söz chp den açılmışken bu haliyle bile akpden kat kat iyidir.Bunu görememeniz çok üzücü

Sevgili Consume yazmayayim dedim ama dayanamadim... Allah askina sen bizleri salak yerine koymuyorsun degilmi..? Yada sen gercekten neler yazdiginin farkinda degilmisin..?

Konunun akp ile alakasi yokken kafadan direk akp yi konuya ceken sensin..! simdi kalkmis ben akp yi elestirince neden chp ye getiriyorsunuz konuyu diyorsun...

Tamam sen chp li degilim diyorsan öylesindir , sonra chp li akp li mhp li olmak ne ayip nede suc, ama Venhar burada sunu demek istiyor ; Sen chp li degilim diyorsun ama nerede ise her mesajinda akp yi elestiriyorsun KIYAS yapacagin zamanda sürekli karsisina akp nin chp yi koyarak yapiyorsun bizde (bende dahil ) disaridan $ööööle bir baktigimizda " Ben Chp li degilim..! " sözün yalan gibi demiyorum ama sanki ASKIDA kaliyor...Hatta bazen öyle bir izlenim veriyor ki yazilarin chp genclik kollari baskani zannettiriyorsun kendini...

Dedigim gibi degilim diyorsan degilsindir..ama öyle olmakta suc degil,.. utanilacak bir sey degil...

Sevgili Consume yazmayayim dedim ama dayanamadim... Allah askina sen bizleri salak yerine koymuyorsun degilmi..? Yada sen gercekten neler yazdiginin farkinda degilmisin..?

Konunun akp ile alakasi yokken kafadan direk akp yi konuya ceken sensin..! simdi kalkmis ben akp yi elestirince neden chp ye getiriyorsunuz konuyu diyorsun...

Tamam sen chp li degilim diyorsan öylesindir , sonra chp li akp li mhp li olmak ne ayip nede suc, ama Venhar burada sunu demek istiyor ; Sen chp li degilim diyorsun ama nerede ise her mesajinda akp yi elestiriyorsun KIYAS yapacagin zamanda sürekli karsisina akp nin chp yi koyarak yapiyorsun bizde (bende dahil ) disaridan $ööööle bir baktigimizda " Ben Chp li degilim..! " sözün yalan gibi demiyorum ama sanki ASKIDA kaliyor...Hatta bazen öyle bir izlenim veriyor ki yazilarin chp genclik kollari baskani zannettiriyorsun kendini...

Dedigim gibi degilim diyorsan degilsindir..ama öyle olmakta suc degil,.. utanilacak bir sey degil...
Sürekli demiyorum.Yeni bir üye olduğunuzda öncelikle üyeleri tanımanızı sonra yorum yapmanızı rica ediyorum.
YAni ben ne söylemek istediğimi gayet iyi biliyorum.Daha önceki mesajlarımı konuları bütün yorumları okursanız ne olduğunu sanırım anlarsınız.Yani bu ülkede kırklanması gereken partinin Akp olduğuna inanıyorum.Chp mhp o parti bu parti şşu parti değil..
Yani Akpye haksızlık ediyorsunuz o yüzden :)
Ha belki chp o parti bu parti şu parti kırklanırsa düzelir ama maalesef :(

Üst Alt