Bu parti kırklanmalı!

Ne diyeyim..? o zaman buyurun, baslayin ; Tayyip yada akp diye.. kaldiginiz yerden devam edin yazmaya ..
Kolay gelsin

Ne diyeyim..? o zaman buyurun, baslayin ; Tayyip yada akp diye.. kaldiginiz yerden devam edin yazmaya ..
Kolay gelsin

Gerektiği yerlerde diyeceğimi derim.Amacım kavga çıkarmak olsaydı zati kavga ediyor olurduk.
Kusura kimse bakmasın ama başlığı hakeden tek bir parti var ve o da hükümet
Onun dışında her daim söylemişimdir.Şu an hiçbir partiye güvenmiyorum.ama akpye hiç :)

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Günahlarını dile getirip, af dilemeli, sadece kırklanmakla olmaz. Tövbeye gelsin önce. Yeni anayasa yapılıyor, yok şu olmaz, yok bu olmaz, şu değişmez, bu değişmez. Yani millete tek parti dayatmaları aynen kalsın diyor. Onları kırklasan da ellilesen de iflah olmazlar.

Yeşeren. dur bakalım önce bir kırklansınlar ellisini sonra düşünürüz yahu yapma böyle

Venhar

Partide başgösteren bu çalkantılar yeni bir kurultaya, yeni bir yönetime gebe.
Zaten, CHP’de bunlar hep oluyor.

Vah vah yeni bir kurultay ve yeni bir yönetim daha mı yazık ya partililerin nevri döndü :)

Venhar

akp li bir üye kalkip chp pisligini önce temizlesin gibi abuk-subuk birsey yazsa ne derdiniz..?

Sn ,KOMANDO
Hiç bir AKPli kalkıpta bu cümleyi kullanmaz neden mi ?
çünkü AKPli olmak bir ayrıcalıktır :)

Eyvahhh consume kızacak şimdi yandık :):)

Ben venhara kızmam çünkü sevimli o ya.Fikirleri ayrı olabilir.Ama bambaşkadır o benim gözümde.Yani insandır :)
Onun dışında Chp yi zaten hakeden olmadığını kimselerin uzun süredir söylerim.Ama akp ya da chp olsa ve tek seçeneğim bunlardan ikisine vermek olsa gözüm kapalı chp derim.
Çünkü Akp yi savunanlara inanamıyorum.Bu kadar kör olabildikleri için hayretler içerisindeyim :) Durum bundan ibaret.Bu kadar aleni şeylere rağmen bunu görmemek işte dilim tutuluyor :)

Ama akp ya da chp olsa ve tek seçeneğim bunlardan ikisine vermek olsa gözüm kapalı chp derim.
:)

Çünkü Akp yi savunanlara inanamıyorum.Bu kadar kör olabildikleri için hayretler içerisindeyim :) :)

Sevgili consume bir paragrafta öyle iki sey yazmissin ki evlere senlik..

Hem gözü kapali ( yani kör ,kör ) chp ye oyu verebilecegini yazmissin ardindan akp ye oy verenleri körlükle suclamissin...

Burada kör olarak oy veren akp liler , körlerin oy verdigi partide akp olmamis yazinda ...

Tam tersi chp olmu$:shocked::shocked: bir daha okusana yazini:prv:

Akp ve chp yi karşılaştırırırsak akp'yi seçene şaşarım.Bunda anlaşılmayacak ne var ?!?!
Evet bu durumda bile erdoğanı seçmektense kılıçdaroğlunu seçerim.
Anladınız mı yoksa tekrar yazayım mı ?
Hı bıkmadan usanmadan tekrar tekrar yazabilirim
Biri beceriksiz ama ülkesini biraz olsun seviyor
Biri de tamamıyle ülkesini zerre kadar düşünmüyor

Siz olsanız zerre kadar düşünmeyeni mi seçerdiniz.Yani severmiş gibi yapıp göz boyayan.Amacı farklı olanı mı seçerdiniz ? :)

Üst Alt