Bu kadının hayali 1 ton olmak

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Obez model Susanne Eman beslenme miktarını sürekli artırarak dünyadaki en şişman kadın olma rekoru için çalışıyor...

Bir mamut kadar yiyen Susanne, günde 20000 Kalori tüketerek 730 kilo olmayı amaçlıyor. 32 yaşındaki Susanne, Amerika’nın Arizona eyaletinde yaşıyor ve yıl sonuna kadar yaklaşık 360 kilo olmayı hedefliyor.

Kendisinden önce birinci olan New Jersey’den 43 yaşındaki 317,5 kiloluk Donna Simpson’ı halihazırda geçmiş durumda. Susanne yediği miktarı arttırarak kilo almayı planlıyor.

"Mümkün Olsa 1 Tona Ulaşmak İsterim"

Bir insan olarak 1 tona ulaşmak mümkünse başarmak istediğini ve ilerleyen zamanla 41-42 yaşına vardığında 730 kiloya ulaşabileceğini söyledi. Susanne haftada bir markete gidiyor, 8 saatini harcayarak 6 tane market arabasını dolduruyor. Yemek yemek Susanne’nin mesleği haline geldi. Bu şekilde sağlıklı kalabileceğine inanan Susanne, motorlu bir scooterla yaşıyor.

Kilo aldıkça kendini daha iyi hissettiğini söyleyen Susanne, iki yıl önce 223 kiloya ulaştığında kilo almanın önüne geçemediğini fark etti ve rekor hedefleyerek kilo almaya devam etti. Kilolarından dolayı iş sahibi olamayan Susanne, yürüyüşe çıktığını ve her gün egzersiz yaptığını belirtti.

Doktorların ölüme varabilecek uyarılarına rağmen, rekoru kırmak istediğini söylüyor.

rotahaber.com
 
bir 50 kilo daha aldiginda adim atamayacak hale gelecegini ve hayatin kendisine zindan olacagini herhalde düsünmek istemiyor...!
 
bir işi yokmuşta 6 market arabasını neyle dolduruyormuş acaba.
Bir yanda afrika bir yanda bunlar ne demeli bilmem ki.Afrikada o 6 market arabası belki 6 ay idare eder bir aileyi.Bu tek başına bir haftada tüketiyormuş yazık.
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
bir 50 kilo daha aldiginda adim atamayacak hale gelecegini ve hayatin kendisine zindan olacagini herhalde düsünmek istemiyor...!

50 kilodan fazla almış . son halini ekliyecektim ama midem kaldırmadı
ıyyyykkkkkkkkkkk
 
buda insanlığın başka bır garipliği bu kadar kiloile nasıl dolaşıyor
bilemen arabalarada sığmaz.
 
Zannedersem dolasamiyordur, geri zekali kadin diyecegim ayip olacak...

Milletin cani CIKIYOR iki kilo verebilmek rahatca yürüyüp saglikli bir hayata sahip olmak icin....Bu kadinin yaptigi hangi akla hizmet anlamadim...
 
Üst Alt