• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bu intihardan hepimiz sorumluyuz

• Konbuyu başlatan ajan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Bu intihardan hepimiz sorumluyuz

carloss

Kıdemli
Üye
Karşımdakinin ne kadar düzeyli bir insan olduğunu fark etmişimdir belki. Rabia hanım, sizinle kaç kez bu konularda tartışmışızdır, sonuç alamasakta bir kez olsun o şekilde bir uslup kullamadınız, ben de size karşı kullanmadım. Sanırım herşey karşılıklı. Keşke herkesle sizin gibi tartışılabilse.

ajan

Tecrübeli
Üye
Din huzursuzluk sebebi değildir.Huzursuzluk çıkaran beşerdir.
huzursuzluk çıkaran başkasının dinini kabul etmeyen "o müslümanken ateist oldu şimdi görüyordur gününü" diyen zihniyettir bence...çünkü kimse müslüman doğmakla yükümlü olmadığı gibi müslüman ölmeklede yükümlü değildir aynı şey hristiyan ve musevi içinde geçerlidir...saygı duymak lazım dicem ama bu coğrafyada saygı kelimesi öleli çok olmuş yerine benden olmayan düşmanımdır gelmiş..hayırlı uğurlu olsun... :)

RABİA

Bağımlı
Üye
huzursuzluk çıkaran başkasının dinini kabul etmeyen "o müslümanken ateist oldu şimdi görüyordur gününü" diyen zihniyettir bence...çünkü kimse müslüman doğmakla yükümlü olmadığı gibi müslüman ölmeklede yükümlü değildir aynı şey hristiyan ve musevi içinde geçerlidir...saygı duymak lazım dicem ama bu coğrafyada saygı kelimesi öleli çok olmuş yerine benden olmayan düşmanımdır gelmiş..hayırlı uğurlu olsun... :)
Sizin saygı üzerine konuşabileceğiniz çok fazla şeyiniz olduğunu sanmıyorum.Yorumlarınız ortada...

Turan Dursun ile ilgili olarak ''müslümanlıktan ateistliğe dönüşünün hesabını verecektir'' söylemimi iğneleyerek,varmak istediğiniz nokta ise gülünç...Kendisini Allah'a havale etmek,müslüman saygısıdır.

ajan

Tecrübeli
Üye
Sizin saygı üzerine konuşabileceğiniz çok fazla şeyiniz olduğunu sanmıyorum.Yorumlarınız ortada...

Turan Dursun ile ilgili olarak ''müslümanlıktan ateistliğe dönüşünün hesabını verecektir'' söylemimi iğneleyerek,varmak istediğiniz nokta ise gülünç...Kendisini Allah'a havale etmek,müslüman saygısıdır.
benim saygıyla ilgili konuşacak çok fazla şeyimin olmadığını söylüyorsanız ve size de herhangi bir saygısızlığımı görmeden bunu söylüyorsanız bende sizi Allah'a havale ediyorum

Üst Alt