Bolu Yabancı Dil Kursları

Bolu İdeal Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu
Bolu Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Bolu İdeal Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Bolu İdeal Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Bolu İdeal Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: BOLU / MERKEZ
Adı: BOLU İDEAL YABANCI DİL VE BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: KARAMANLI MAH. ATATÜRK BULVARI NO:13 KAT:2-3 BOLU
Telefon Numarası: 3742175430
Faks Numarası:
E-mail Adresi: idealacademy@hotmail.com

Bolu Yabancı Dil Kursu
Bolu Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Bolu Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Bolu Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Bolu Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: BOLU / MERKEZ
Adı: BOLU YABANCI DİL KURSU
Adresi: TABAKLAR MAH.ALBAY SK.ADAK İŞ HANI NO:55 KAT:3 BOLU
Telefon Numarası: 3742124763
Faks Numarası:
E-mail Adresi: aksoylar30@hotmail.com
 

aykuts

Uzaklaştırıldı
İstanbulda fransız ca yı kısa yolda öğrenmek istiyorsanız sdm fransızca kursu birebir eğitim ile kolayca öğrenebilirsiniz.
 
Üst Alt