• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bölgesel Zayıflama ve Göğüs Estetiği

Okunuyor :
Bölgesel Zayıflama ve Göğüs Estetiği

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bir düşünün, adım adım incelirken göğüslerinizde istediğiniz ölçüde büyüyor.Kulağa hoş geliyor değil mi?

İngiltere ve Amerika’da önümüzdeki yıl uygulanmaya başlayacak olan bir teknikle karından alınacak yağlar hastanın göğüslerine enjekte edilecek.

Bu yolla daha doğal bir görünüme kavuşulduğunu söyleyen Plastik Cerrahlar göğüsler için mükemmel bir görünüm oluşturuyorlar.

İlk olarak Japonya’da keşfedilen yöntem Amerika’da geliştirildi.İyi bir lojistik ve beceri isteyen ameliyat,kaslara zarar vermeden elips biçimindeki dokuyu damarlarıyla birlikte karın duvarından alıyor.Uygun biçimde kestiği dokuyu boşalan meme dokusunun içine yerleştiriyor.

Doğal beden dokusuyla yapılan bu ameliyat Avrupa genelinde 200 cerrah tarafından uygulanmakta.

Yapılan uygulamalar sonucunda sadece %1′lik bir oranla karın yağıyla yenilenen meme kalıcı olmamış.

Ameliyattan sonraki 48 saat büyük önem taşıyor.Bu zaman içerisinde ameliyatlı bölgenin ısısının takip edilmesi gerekiyor.Bu yöntemle memeye dönüşen karın dokusunun yaşayıp yaşamayacağı belli oluyor.Bu kritik dönem geçtikten birkaç hafta sonra doku bedenle kaynaşıyor.

Ülkemizde de yapılan göğüs büyütme yöntemi genellikle kanserden dolayı göğüsünü kaybetmiş kadınlara uygulanmakta.Hastaya meme nakledildikten sonra yaşam boyu yeni memesiyle mutlu oluyor.Bu mutluluğun bedeli ise beş bin ile on bin dolar arasında…
kozmetikestetik.com
 
Üst Alt