• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bloglar için en çok kazandıran adsense yerleşimi

Okunuyor :
Bloglar için en çok kazandıran adsense yerleşimi

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Ana Sayfanızın ve makale sayfanızın düzenine ve yapısına bağlı olarak kullanabileceğiniz en reklam yerleşimleriDaha yüksek marka değeri ve tıklama oranları (TO) elde edebilmek için, ekranın üst kısmına yerleşim hedeflemesinde kullanılacak 728×90 büyük şerit bir resim reklam yerleştirin.

Gezinme çubuğunun altına 160×600 geniş dikey reklam birimi yerleştirin. Bunları, metin ve resim reklam görüntüleyecek şekilde ayarlayın.

Sayfanızın uzunluğuna bağlı olarak, sayfanızın ortasına veya sonuna 728×90 büyük şerit reklam birimi yerleştirmenizi öneririz.

Yan gezinme çubuğunun altına ek bir 160×600 geniş dikey ekleyin.Yüksek bir marka değeri ve tıklama oranı (TO) elde edebilmek için, ekranın üst kısmına yerleşim hedeflemesinde kullanılacak 728×90 büyük şerit bir resim reklam yerleştirin.

Kullanıcıların dikkatini çekebilmek için, sağ gezinme çubuğuna iki tane 300×250 orta boy dikdörtgen reklam birimi yerleştirin. Bunları, metin ve resim reklam görüntüleyecek şekilde ayarlayın.

Sayfanızın uzunluğuna bağlı olarak, ilk gönderinin hemen üstüne 728×90 büyük şerit reklam birimi.Makalenize 336×280 büyük dikdörtgen reklam birimi (metin veya resim) katıştırın. Bu reklam birimini sağ üst kısma yerleştirin.

Makale ile yorumlar arasına ikinci bir 336×280 büyük dikdörtgen reklam birimi yerleştirin.
Sol gezinme çubuğunun altına 160×600 geniş dikey reklam birimi ekleyin. Bunu, metin ve resim reklamlar görüntülenecek şekilde ayarlayın.İki tane 336×280 büyük dikdörtgen reklam birimi yerleştirin (metin ve resim). Bunlardan birini içeriğin sağ üst kısmına, metnin içinde olacak şekilde, diğerini ise makalenin altına ekleyin.

Sağ gezinme çubuğunun altına 300×250 orta boy dikdörtgen reklam birimi ekleyin. Bunları, metin ve resim reklam görüntülenecek şekilde ayarlayın.
 
Üst Alt