bizim bir projemiz var...

Kafepi Group bünyesinde yer alan Bronx Pi Sahne adlı mekanda 14 Ocak perşembe akşamı üniversitelerin tiyatro kulüpleri ve topluluklarıyla küçük bir organizasyon düzenliyoruz.
14 Ocak perşembe akşamı saat 19:00'da başlayacak etkinliğimizde önce Galatasaray Üniversitesi Tiyatro Topluluğunun hazırladığı 1 saatlik workshop çalışması,ardından Koç Üniversitesi Tiyatro Kulübünün ayarladığı METİN BALAY söyleşisi ve gece boyunca da Sabancı Üniversitesi su oyuncularının ve Yıldız Teknik Üniversitesi Tiyatro Kulübünün oyuncularının hazırladığı skeçler,doğaçlamalar ve interaktif oyunlar yer alacak.Üniversite kulüplerinin birbirleriyle tanışmaları , birbirlerinden ve birbirlerinin projelerinden haberdar olmaları ilerde ortak projelerde yer almaları ve tiyatro adına yaptıkları çalışmalarını tiyatro sahnelerinden çıkarıp farklı kitlelerle paylaşmaları amacıyla yola çıktığımız bu etkinlikte gece boyunca Bronx dj i Hakan Türkürer , çalacağı güzel parçalarla gecemizi renklendirecek.
Skeçlerin , doğaçlamaların , oyunların yanı sıra gece boyunca kulüplerin eski oyunlarından parçalarının da projeksiyon aracılığıyla izlenebileceği gece de amacımız küçük çapta da olsa tiyatro severlerle buluşabilmek,çalışmalarımızı paylaşabilmek ve eğlenmek.
Tiyatro adına bir şeyler yapmaya çalıştığımız gecemizde sizleri de aramızda görmek bizi mutlu eder.Kendim ve arkadaşlarım adına ilginize teşekkür ederim.


Etkinliğin adı: Mİ MA MO - Vee oyuncular bara döküldü...
Yer: Bronx Pi Sahne
Tarih : 14 Ocak Perşembe
Kapı açılışı : 19:00
Etkinliğimizin girişi ücretlidir.Gelirin bir kısmı organizasyonda bizimle çalışan okul kulüplerinin diğer çalışmaları için kulüplere verilecektir.
biletlerimiz tüm kafepilerde, küçük beyoğlunda ve bronx pi sahnede kapıda satılacaktır. Katılımız bizi çok mutlu eder.
 
Üst Alt