• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Biyokinezi'ye Dair Sorularım...

Okunuyor :
Biyokinezi'ye Dair Sorularım...

psisikkiz

Acemi
Üye
Arkadaslar, ben bütün kinezilerle ilgileniyor fakat hicbirinde basarılı olamıyorum. İmajine gücüm cok genis, fakat inanc yok bende. Biyokinezi denerken inanamıyorum maalesef, basarısızlıgımı buna baglıyorum. Fakat basarılı da olmak istiyorum. Bu nedenle sizlerin yardımına ihtiyac duydum. Zaten sorunu kendin bulmussun, inanmadıgın icin olmuyor demeyin; nasıl inanabilecegim konusunda beni bilgilendirin lütfen. Eger biyokineziyi basarırsam bütün kinezileri basarabilecegimi düsünüyorum. Cünkü psi-wheel ve telepati yapabiliyorum. O nedenle sırada biyokinezi var. Sizlere bazı sorular soracagım:

1. Biyokinezide gözümüzü istedigimiz renge dönüstürmek mümkün mü? Yani benim göz rengim kahverengi diye gözümü kahverenginin tonlarına mı dönüstürebilirim yoksa istersem mavi istersem kırmızı bile yapabilir miyim?

2. Biyokinezide fiziksel anlamda sadece göz rengimizi mi degistirebiliyoruz? Yani refleksleri hızlandırmak vs. haricinde sac rengimizi, sac seklimizi (kıvırcık örnegin), BOYUMUZU vs. degistirebiliyor muyuz?

3. Ölümsüzlük parapsikoloji baslıgı altında mıdır ve biyokineziye mi dâhildir?

4. Göz rengimi degistirdim diyelim, gözüm ölene kadar bu renkte mi kalacak? Yoksa gecici mi?

Bu sorularımı yanıtlarsanız cok sevinirim. Simdiden tesekkürler...
 

BeRMuDa

Acemi
Üye
ilk başta ciddi olarak yazını okudum sonra varlıgının gereksizliğini fark ettim bu dediklerin için bi estetik cerraha gidebilirsin.Saçma sapan şeyler için bu yola girmeseydin belki birşeyler başarabilirdin o yüzden boşuna yorma kendini.
 

MissyHanA

Acemi
Üye
öncelikle, kimsenin dediğini umursama onlar yapamıyorlar diye kıskanıyorlar. :Super: göz rengini değiştirdiğinde bir süre sonra geçiyor ama düzenli olarak uygularsan hep aynı renk kalır. boyunu uzatabilirsin, göz rengini değiştirebilirsin, saçını kırmızı yapabilir, gözünü mor, mavi, yeşil, sarı yapabilirsin. ölümsüzlük biyokineziye de girer çünkü hücelerini yeniliyorsun, gençleştiriyorsun ve buunu düşünce gücünle yapıyorsun. ben daha kağıdı elimle bile döndüremiyorum ama kinezi üzerinde biraz düşününce yine yapmak istiyorum. galiba benim sorunum sabırsız olmam ve gayret göstermem galiba (sadece bir anlığına kendimi mavi gözlü hayal ediyorum ve hemen sonuç bekliyorum (biyokineziyi bir beceriyim daha hızlandırırırım diye umuyorum). Bu arada eğer geçekten de telepati yapabiliyorsan biyokinezi de yapabilirsin. zaten ben herhangi bir kineziyi yapabilirsen diğerlerini de yaparsın diye düşünüyorum. (mesela ben the secret i çok seviyorum, '' insanın her şeyi İSTEYEREK, DÜŞLEYEREK ve HAYAL EDEREK HER ŞEYİ elde edebiliriz '' düşüncesiyle bağlantı kuruyorum. Sen yavaş yavaş yapmaya başlarsın böylece inancın olur. Ayrıca telepati ve phi-wheel yapabilen biri nasıl biyokinezi yapamasın ki! :eek:k: Sadece her şeyi inanarak isteyerek ve ... İşte anlamışsıdır beni - yapa yapa olur. Bir şeylerin değiştiğini gördükçe daha da yapmak isteyeceksin. Hem telepati yapmaya çalışırken de zor olmamış mıydı? İçinde bir yerlerde buna inanıyorsun ve biraz derinlerine in bunu bulabilirsin. Ümidini SAKIN yitirme; merak etme sadece KENDİNE inan başarabilirsin. :eek:k: :alkis: :icon_idea:
 

orkuorkun

Kıdemli
Üye
Saç renginizi boyayla, gözleri de lensle düzeltirken, hele göğüsler silikonla, vajinoplasty, estetik varken beyin gücünüzle değiştirmeye çalışmanın altında fakirlik yatar. Yada çok okunmuş bazı kitaplar. 12 li yaşlarda Ruh ve madde dergisini bir zamanlar bende okurdum hala çıkıyor mu bilmem. Mantığım bazı şeylere uyar, ama bazı şeyler mantığımdan da ileri. Henüz aya çiçek gönderemiyorum mesela. Gene de siz şansınızı zorlayın. Ben yaşça 40ı geçtim. 12 yaşımda uzay gemisine binip astronot olmayı hayal ederdim. Evet doğrusunu söylemek gerekirse, Gemide görev aldım ama uzay değildi. 156000 tonluk dev gemide zabitlik yaptım.Dünyanın her yerine gittim ama umuyorum. siz göz renginizi beyin dalgalarıyla değiştirirsiniz. Çok size faydası olacağını tahmin edebiliyorum.
 
Üst Alt