Bire Birden fazla kazanç harammıdır. Böyle idarecinin kellesi helal midir.

AllameL

Uzaklaştırıldı
"bire birden fazla kazanç haramdır" - Google'da Ara


linkine bastığım zaman, yani "
tırnak içinde "bire birden fazla kazanç haramdır" diye sorup google arattığım zaman, kendimi bir tartışmanın ortasında buluyorum.

Tartışmanın yeri ve konusu siyasi olduğundan, katılarak görüşlerinizi ifade etmeniz, ve -şeriatçı olduğunu idda eden- , sonra yöneticiler tarafından yazıları kaldırılan bir şahısla tartışmalarımı izleyebilirsiniz.

Adamın yazıları kaldırıldığı için hayaletlerle tartışıyor gibi oluyorum.

Ben bu adamlarla nasıl oluyor da aynı safta çarpışıyorum. Olabiliyor demekki. gerektiği zaman, tüyü bitmemiş yetimin hatırına bazen böyle şeyler olabiliyor.

Sözünü verdik bi defa . sizi ordan indireceğiz ve düşmanlarınıza teslim edeceğiz. söyledik bi defa. gücümüz yeter mi göreceğiz. :D


Anladıysanız Arap olun. :)

Ama şurdaki tartışmadaki aykırı görüşlerime itiraz edebilirsiniz. Aykırı olan görüşler benimkiler ama silinenler başkalarının yazıları. ilginç değilmi. bence ilginç.

ÇÖLAŞAN YAZDI:İzlerken “YUH” Diye Bağırmıştım - İlk Kurşun Gazetesi

Biliyorum bu tartışmanın yeri burası değil. Ancak, sadece küçük bir bilgi vereyim: Kasetin ortaya çıkış tarihi ile, adamlarla aramızdaki anlaşmanın sona erdirildiği tarih aynıdır. Biliyorum raslantı. Ben niye kendimi bişey sanıyor gibi oluyorum. belki de sanmıyorum. belki de mazlum olduğumdan dolayı, dilediğim "zınk" diye oluveriyordur. o zaman kellecik zamanı. :)


Bu dünyada iken sizi ordan indirip düşmanlarınıza vereceğiz.

Diğer tarafta hesabınız daha sert geçecek. Alemlere ibretlik olacaksınız. Allahın ismini ağızlarınıza takıp da haram yemek neymiş görürsünüz siz. Allamel 28 Şubat 2010 09:17 :
 
Son düzenleme:
Üst Alt