• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Birçok forum sitesinde araştırma çalışmalarını yayınlayan

Okunuyor :
Birçok forum sitesinde araştırma çalışmalarını yayınlayan

ahmetnuray

Acemi
Üye
cember.net: Ahmet Nuray’ın artık yeni projelerini,makalelerini yazdığı business platformu
(Eklenme tarihi:14.07.2008)
cember.net: Ahmet Nuray’ın artık yeni projelerini,makalelerini yazdığı business platformu

Birçok forum sitesinde araştırma çalışmalarını yayınlayan,pedagoji sanatçısı Ahmet Nuray cember net ortamında yeni makalelerini yazmaya başladı.
Sanatsal ve araştırmacı yönü ile tanınan Ahmet Nuray, ciddi bir iş ortamı olarak nitelendirdiği cember net platformunun birçok sanatçı ve fikir üreticilerine geniş imkânlar sağlayabileceğine inananlardan.Fikir sanatçılarının,şirket sahiplerinin üretkenliklerini karşılıklı olarak paylaşabileceği bir iletişim merkezi. İş çevresini genişletmek isteyen kurum, kuruluş ve kişilerin buluşma noktası.
cember net fikirlerin paylaşıldığı adres. Kısa bir süre içinde milyonlarca dolarlık bir şirket haline dönüşen çember net, gelecekte birçok internet atılımcılarına örnek olmalıdır.Ciddi bir kurum olarak imajını yenileyen cember net, Almanyalı XING şirketi tarafından satın alınmasıyla gücüne güç katacağı belli oluyor.Almanya merkezli XING adlı iş dünyası portali, kısa bir süre önce İspanyol eConozco ve Neurona portallerini bünyesine kazandırmıştı.cember net in Xıng şirketine katılmasıyla 300 bin üye daha bünyesine kazandırarak, milyonu aşan üyesiyle internasyonal boyutta dünya devi olma yolunda.
Şimdiden tanıdıklarımı yeni projelerime, makalelerime ulaşabilmeleri için, bugünün çember net i, yarının Xıng portaline davet ediyorum.Saygılarımla… cember net altın üyesi: Kuantum Düşünce Grubu Kurucusu, Başkanı: Ahmet Nuray 14.07.2008 AHMET NURAY
 
Üst Alt