• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Birand`tan Genelkurmay`ı kızdıracak görüntüler

Okunuyor :
Birand`tan Genelkurmay`ı kızdıracak görüntüler

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
Aslinda ba$ligi Eyvahhh...! Kemalistlerde Ordu Düsmani olmaya ba$ladi seklinde verecektim ama ...vaz gectim

Artik yavas yavas, GARD lar düsüyor... Toplasaniz 20 yi gecmeyecek Yüksek Rütbeli askerlerin karistigi suc olaylarini örtbas etmek icin, sadece bu kisileri , Koskoca Türk Ordusu diye millete sunmaniz, bu suclanan kisilere bir sey yazanlari Türk Ordusuna yaziyorsunuz gibi kasti yazilarin müelleflerininde GARDI düsüyor...

Yikilmayan iki Kalesi vardi bu ,TÜrk Silahli Kuvvetlerimizin icindeki cürükleri , Ergenekon'a destek vermek babindan koruyan laf söyletmeyen, ve sürecte devam eden sorusturmayi sulandirmak icin 40 dereden su getiren tv..
Biri Ugur Dündar digeri ise Kanal D ,M.Ali BiRAND...

M.Ali Birand ve Kanal D de artik buraya kadar dayanabildi.......

------------------------------------------------------------
Birand`tan Genelkurmay`ı kızdıracak görüntüler
Aylardır Ergenekon sürecini sulandırmak için elinden geleni yapan Kanal D, amirallere suikast iddialarını doğrulayacak görüntüler yayınlayarak hem Genelkurmay hem de Deniz Kuvvetleri komutanı`nı yalancı çıkardı!Gölcük’te iki teğmenin mutfağından çıkanlar bir operasyonun en büyük delilini oluşturdu. Buzdolabının arkasında hem suikast emri veren bir pusula hem de o suikastte kullanılacağı iddia edilen yarım kilo ağırlığında arkasında hiçbir iz bırakmayan patlayıcı vardı.

Bahriyeli operasyonu olarak medyada yer alan operasyonla ilgili polisin kamera kayıtları Kanal D anahaber’de yayınlandı. Askeri savcının gözetiminde Faruk Akın ve Sinan Efe Noyan adlı iki denizci teğmenin müşterek evinde yapılan aramayı polis kamerası an be an kaydetti. Evdeki aramaya subayların uyuşturucu kullandıkları ve dağıttıkları iddiası nedeniyle narkotik timleri de katıldı. Aramada askeri yetkililer ile birlikte evi paylaşan teğmenler de vardı.

18 Temmuz 2009’da gerçekleştirilen operasyonda buzdolabının arkasında çıkan bir poşetten hem iz bırakmayan patlayıcı, hem mermiler bir de suikast yapılacağı iddia edilen kişilerle ilgili bir not bulundu. Notta “Ugur ve Metin Paşa’ya yapılacak operasyon” cümlesi yer alıyor. Notla birlikte aynı yerde 500 gram ağırlığında suikast bombası olarak bilinen ‘Datasheed’ de bulundu.

İşte Amirallere Suikast iddiasının en büyük delilerinden biri olarak kabul edilen o görüntüler ve denizci subayların evinde yapılan aramayla ilgili şok görüntü kaydı:

... Buradan canli canli M.Ali Birand i hem seyredebilir hemde dinleyebilirsiniz....

http://www.birikimhaber.com/Haber/G...tan-Genelkurmayi-kizdiracak-goruntuler---.php
 
Üst Alt