• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

bir yasak aşk mektubu

erkişi1

Tecrübeli
Üye
Açıklama bazen ışık tutmak veya aynayla yüz yüze gelmek gibi olur. En azından loş ışık ve gizemlerdeki aykırı duyguların esrarı ve bulanık görüntüleri ışık altında samimi ve cana yakın birer görüntüye büründü, gizemle, gizli ihhaneti, açıklıkla can acısı ve acıma duygusunu hissettim. İyiki ek açıklama geldi. emeğinize sağlık.

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Eğer bu gözlerde bir tutam hainlik , bir nebze sadakatsizlik , minicicik bir parça tutarsızlık bulursan ben o gözleri bir daha asla gözlerine değdirmem , asla … Lütfen , sadece gözlerime bak . Sence bu kadın seni ne kadar seviyor ?????

Çoook güzel .O güzel yüzünün,güzel yüreğinin güzelliklerini kaleme dökmüşsün.Tabiki böyle anlamlı olucak..Ablacım sen kitap çıkarsana hem şiir kitabı hemde aşk hikayeleri..Kitabın kapağınada zaten resmini koysan yeter....

K

Kadim

Ziyaretci
Ellerinin sıcaklığı inan hala tenimde , tüm kalbimle hissediyorum o güzel ellerini aşkım . Hele o masum bir çocuk gibi bakan gözlerinin güzelliğini anlatamam bile . Şimdi söyler misin lütfen , ben sana “balım” demeyeyim de kime diyeyim ? Bu kadar tatlı kalbin öyle cesur bir sahibi olmalı ki , o masum bakışlarla bakabilsin bana , sen bunu yaptın . Çocuk gibi masum , ana gibi şefkatli , erkek gibi arzulu , dost gibi beklentisiz , kardeş gibi içten, arkadaş gibi samimi , koca gibi doyumsuz bir sevgi ile baktın bana . Ben bu gözlerin sahibini sevmeyeyim de kimi seveyim , söyle bana …
Mükemmel....
Emeğinize duygularına sağlık

Ç

ÇARESİZ

Ziyaretci
Aşkın güzel yanı belki de imkansız olmasıdır resmen kalbimi okuyup yazmışsınız gibi aglattınız beni.. herşey nasıl yoluna girecek bilmiyorum bir tarafta biz kahroluyoruz bir tarafta ailelerimiz.. ayrılsak olmuyor birleşsek olmuyor.. sadece dua ediyoruz başka da yapacak birşeyimiz yok.

A

Aldatılan kadın

Ziyaretci
Edepsizliği süsleyip burada yayınlıyorsunuz. Destek olanlara da yazıklar olsun. Yasak aşkmış. Bunları okuyup evini çocuğunu yok sayanlar var. Ben yaşadım bunu. Kimse bu rezilliği çok güzel diye yutturmaya kalkışmasın. Eşekten düşenin halinden anlamak için eşekten düşmeye gerek yok

Üst Alt