• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bir kadınla bir erkek dost olamaz

Okunuyor :
Bir kadınla bir erkek dost olamaz

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
TV8’de yayınlanan “Seray Sever ve Erkekler” programının geçtiğimiz cumartesi günü ekrana gelen bölümüne Şahan Gökbakar konuk oldu. Şahan Gökbakar, ilişkiler hakkında ilginç yorumlar yaptı: “

Bir ilişkinin yüzde 95’i cinselliktir. Ayrıca bir kadınla bir erkek çok iyi dost olamaz.”
Bence bir ilişkinin yüzde 95’i cinselliktir. Hadi yüzde 90’ı diyelim. Ben bir kadınla bir erkeğin çok iyi dost olabileceğine de inanmıyorum. Mutlaka iki taraftan birinde söylemedikleri hisler vardır.”

RABİA

Bağımlı
Üye
Bir de ''ayrıldık ama ,dost kaldık''diyenler var...

Bana yar olmayan, nasıl dost olsun ki?

Masterlord

Kıdemli
Üye
Bir de ''ayrıldık ama ,dost kaldık''diyenler var...

Bana yar olmayan, nasıl dost olsun ki?

aynen katılıyuorum

ya benimdir ya değildir ötesi olamaz

dost kalıp nolcak... başkasıyla yaşadığını gelip banamı anlatcak
bazıları öyle yapıyo hani

işte onları feministlerden beter etmek gerekli

Yakamoz

Amatör
Üye
Neden olmasın ki. Zaten dostluğuna kabul ettiğiniz kişiler özel kişilerdir. Güven veren kişilerdir. Benim vardır mesela. 12-13 yıldır hala görüştüğüm oturup konuştuğum sorunlarımı paylaştığım ve onların benimle de aynı şekilde paylaştığı güzel ve parmakla gösterilen dostlarım vardır. Bence olur ...

simqe

Kıdemli
Üye
Neden olmasın ki. Zaten dostluğuna kabul ettiğiniz kişiler özel kişilerdir. Güven veren kişilerdir. Benim vardır mesela. 12-13 yıldır hala görüştüğüm oturup konuştuğum sorunlarımı paylaştığım ve onların benimle de aynı şekilde paylaştığı güzel ve parmakla gösterilen dostlarım vardır. Bence olur ...
Üstüne başka yorum yapamayacağım,katılıyorum :))

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
benim gecen yıl çıktığım biri vardı
sonra olmadı ayrıldık ama hala bir ortamda karşılaştığımızda selamlaşır ve hal hatır sorarız ve hala msn listemde kayıtlıdır kendisi

gordionum

Tecrübeli
Üye
ayrıldıktan sonra dost kalamayanlar; kendilerini inkar edenlerdir! dost kalamazlar çünkü, yanlış seçim yapmışlardır. ve genelde hataları ile yüzleşemeyenler bu şekilde davranır düşüncesindeyim.

kendi adıma; yürümeyen bir ilişki için asla kırıcı olamam, mutsuzluk veriyorsa zorlamam ve her şey için teşekkür eder ayrılırım. kendilerine de, bana yaşattıkları mutluluklar adına her zaman saygı duyarım.

herhangi bir konuda yardım dilerlerse, iki elim kanda olsa koşarım. bunuda yapma sebebim: aşk ve sevginin süpermarket rafında satılan emtia olmamasındandır. onlar hayattaki en güzel duyguları bana yaşatan özel kişilerdir.

duygularımda yanılmışımdır, yada duygularım değişmiştir ama saygım sonsuza kadar sürecektir..

reel hayatımda da bunu uygularım, ayrıldığım hiç kimseyle aram kötü değildir.

Son düzenleme:

gordionum

Tecrübeli
Üye
ayrıca; şahan'ın garip bir ilişki anlayışı var. tv'de izledim düşen bir bayanla birlikte olamazmış!!! kaza denilen şeyi idrak edemeyen garip bir anlayışın temsilcisi.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
ayrıca; şahan'ın garip bir ilişki anlayışı var. tv'de izledim düşen bir bayanla birlikte olamazmış!!! kaza denilen şeyi idrak edemeyen garip bir anlayışın temsilcisi.

Peki kendisi düşünce partnerinin ne yapması gerekiyormuş ?
keşke onuda söyleseymiş :)

Üst Alt