Bir insanın zeki olup olmadığını nasıl anlarsınız?

İ

İNCİ

Ziyaretci
Bazıları sanki doğuştan insan sarrafıdır.Sen şuydu buydu derken onlar notu vermiştir bile.
Sizler söyleyin bakalım birinin zeki olup olmadığını nasıl anlarsınız?

"Güzel kadınlardan akıllı olmalarını bekleyemeyiz; ancak akıllı kadınların çirkin olmalarını asla affetmeyiz."
Jean Mistler

Karisi güzel olan adam mutlu olur. Güzel olmayan ise filozof...
-Sokrates-

Akıllı kadını isteyen erkek kim:))

Boş tenekede çok ses çıkarır tntcool burdan karşılıklı bakışmakla,klavye delikanlılığıyla zeka seviyesi ölçülmez ,konuyu kavrayış hızıda aptal olmadığını gösterir,zeki olduğunu değil ..:)

Kim kime bakıyor, kim delikanlı Doğangüneş ? Anlatmak istediğini kavrayamadım, yoksa ben zeki değil miyim ?

:))

"Güzel kadınlardan akıllı olmalarını bekleyemeyiz; ancak akıllı kadınların çirkin olmalarını asla affetmeyiz."
Jean Mistler

Karisi güzel olan adam mutlu olur. Güzel olmayan ise filozof...
-Sokrates-

Akıllı kadını isteyen erkek kim:))

Araştırmalara göre Erkekler Zeki Kadın İstemiyormuş adminim :)

Zeki kadınların evlenmeleri halinde de evliliklerini sürdürmek için mücadele etmek zorunda kaldıklarına dikkati çeken İngiliz bilim adamları, kariyerlerinde başarılı olan kadınların aynı başarıyı evliliklerinde gösterebilmek için özel çaba harcamaları gerektiğini bildirdi. İngiliz bilim adamlarına göre, erkekler kendilerinden daha az zeki olan kadınları eş olarak tercih ediyor.

Kim kime bakıyor, kim delikanlı Doğangüneş ? Anlatmak istediğini kavrayamadım, yoksa ben zeki değil miyim ?

:))

hahahaa tntcool alt tarafı yorumuna yorum yaptım,şahsi fikrimi belirttim yorumumu ordan oraya uzatıp,yapıştırma birilerine geneldi yorumum benimmm..:)

Hem sen kendini bilmiyormusun zekimisin,değilmisin..:)

Tamam tamam bana böyle bir soruyu sormana rağmen burdan bakınca o pırıl pırıl parıltılı zekan çarpıyor gözüme..:))

• Etiketler
    insan sarrafı zeki insan
  • Üst Alt