bir genç kızın dramı

hayatımın anlamı olan babmı kaybettikten sora hayat başıma yıkıldı annemi tanıyamaz olmuşutum artk 1 dk bile ewde oturmuyo ewe sürekli yeni tanştıı erkek arkadşını getirr olmuştu o sıralar yakın arkadaşım olan gamze büyü cin olaylarına çok meraklıydı we bana bi cinle iletişim kuarrsak annenm erkek arkadaşından kurtulabileceğimizi söyledi bu iş benmde kafama yatmıştı.... bigün okul bittikten sora onların ewinde cin çağırmaya kalktk ilk gün gelmedi fakat daha sora bidaha denediğimizde önümüzdeki üstünde harflar yazn kağıtların oynadığını gördk ben korkudan napıcağımı şaşırdm we hemn ewden çıktığım gibi kendimi dışarı attım.... daha sora ewe gittim korkudan uyuyamıordum neyseki belli saat sora uyuya kaldım fakat rüyamı gerçekmi anlayamadığım bi şekilde kendimi ormanda we farkedemediim bi warlıın tecawüzüne uğrar waziyette buldum we koşarak ewe gitmek istedim ama o warlıktn bi türlü kurtulamıyordum en sonunda kurtuldum we ewe koştum we annemn yanına yattım hemen olanları anneme anltamıyorum artk bütün günlerim onnlydı onun kölesi olmuştm resmem daha 17 yaşmda olmama rağmen 25 gibi gösteriordm bedenim tamamyle çökmüştü bi gün aklıma dine çok önem weren kuran okumm için we namz kılmam için ama benm onun sözünü hiç dinlemdiim babmn bi sözü geldi'kuran okumak we herşeyde allahı anmak seni hertülü kötülükten korur' işte bu size ibret olsun ben artk yaşayan bi ölüyüm ruhum öldü kalan bedenimse bi warlığın kölesi ...