• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

BİLİST YAZILIM 1C İşletme Muhasebe Programı - Otomasyon Programı - Kobi Programı

  • Konbuyu başlatan bilist
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 6K

Okunuyor :
BİLİST YAZILIM 1C İşletme Muhasebe Programı - Otomasyon Programı - Kobi Programı

bilist

Acemi
Üye
1C Isletme ; yeni nesil bilgi otomasyon yazilimi olup, kullanima hazir durumda olan tüm uygulama çözümleri de açik kaynak kodludur. Programlama konusunda ileri seviyede bilgi sahibi olmayan kullanicilar tarafindan da kolay ve hizli sekilde gelistirilebilir. Hizli gelistirme özelligi ile kullanicilari sabit olan bilgi otomasyon yazilimlarini kullanmalarindan kurtararak, yazilima kendi ihtiyaçlarina göre özel isteklerinin eklenmesi avantajini saglar.

1C Isletme sistemi özellikle Rusya piyasasinda taninmis 1C ( Adines) sirketi tarafindan gelistirilmistir. 20 farkli ülkede bir çok sirket tarafindan da basariyla kullanilmaktadir.

1C Isletmenin kullanima hazir olan uygulamalarindan biri 1TÇ: Ticari Kobi Yönetimi dir. Uygulama küçük ve orta veya büyük boy isletmelerde is takibi yapmak isteyen isletmeciler için gelistirilmistir. Uygulama; stok takibi ( barkodlu) , müsteri iliskileri yönetimi , kasa / banka takibi , alimlar/satislar yönetimi gibi birçok muhasabesel faaliyetin otomasyonunu saglar. 1TÇ: Ticari Kobi Yönetimi uygulamasi isletmelerde ; yöneticilere , personellere ve bütün departmanlarda ki çalisanlara uygun olarak birçok çalisma kolayligi ve avantajlari saglayabilir.

Bilist Yazilim olarak biz de ; Yeni nesil bilgi otomasyon ve isletmenize özel ticari yazilim çözümleri için 1C isletme sistemi ile hizmet vermekteyiz. Firmamiz ve ürünlerimiz ile ilgili daha detayli bilgi edinmek veya referanslarimizi incelemek istiyorsaniz, Bilist Yazılım Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Anasayfa sitemizi ziyaret edebilir veya firmamizla iletisime geçebilirsiniz.
 
Üst Alt